Wszystko dla kasy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23560
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za Handlem za złotówki ?

  • Tak

    Głosy: 5 8,8%
  • Nie

    Głosy: 52 91,2%

  • W sumie głosujących
    57
Status
Zamknięty.

DeletedUser23560

Gość
Gość
Na początku napisze że znam regulamin gry i wiem że jest to w regulaminie zakazane. Więc nie kasujcie tematu bo regulamin zakazuje. Regulamin można zmienić jeżeli będzie konkretny powód, a ja chcę poznać zdanie innych graczy.

Co myślicie nad wprowadzeniem legalnego zarabiania za realne pieniądze w grze The West ? Chciałbym doczekać czasów gdy np za rzadkie przedmioty typu klucz lub kartka nr 3 oraz nietypowe bronie można by dostać prawdziwą gotówkę. Teraz jest że człowiek marnuje czas aby zdobyć jakiś unikat, a gdy go zdobędziemy to albo jest tak unikatowy że po za zdobieniem naszego plecaka nic nie możemy z nim zrobić. Na targu sprzedać zazwyczaj go nie można. Mi tak odechciewa się grać. Z bitew fortowych nie korzystam bo szkoda czasu. Zadania większość zrobione, a zbieranie po raz setny srebra mija się z celem bo za kasę nie ma co już kupować. Jest podobna sytuacja jak w gta4 gdzie w pewnym momencie gry mamy tyle kasy że nie ma jej gdzie wydać. Jak by istniała możliwość sprzedaży czegokolwiek za realne pieniądze to aż chciało by się dłużej posiedzieć, kupić więcej bryłek aby nasz bohater mógł wykonywać lepsze prace i mógł lepsze przedmioty znajdywać. Zwiększyła by się ilość kupujących bryłki więc twórcy byli by zadowoleni, a i gracze coś by z tego mieli. A tak to jest nędza. Znam sporo graczy którzy dochodząc do levelu 120 porzucili tą grę. Wchodzą tylko raz na miesiąc aby konto nie zostało skasowane. Często widać napis z dniem takim zakończyłem grę. Ktoś kto bawi się w bitwy fortowe to coś tam jeszcze pogra. Ale ktoś kto ma mniej czasu na zabawę to z bitew nie korzysta. Gra staje się dobra dla "pewnej grupy osób". To już nie ten sam The West co kiedyś. Nowa grafika to tylko odgrzewanie kotletów. Bez wprowadzenia czegoś konkretnego, nowego ta gra powoli umiera. Większość propozycji graczy to też tylko kosmetyka gry - zero konkretów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może i odgrzewane kotlety, może i twórcy gry mają użytkowników głęboko w poważaniu

Ale jestem na NIE!!!

pomysł jest niedorzeczny, nawet takie gry jak wow czy knights old repub zegoś takiego nie mają, a ty tego wymagasz od gry przeglądarkowej. Czy wy naprawdę myślicie że ludzie będą wydawać kasę na stary klucz(realną gotówkę), czy tymi pomysłami zupełnie chcecie już zabić tą grę, co skutecznie robią twórcy.

gra wlaśnie przez dodatkowe opłaty straciła wielu graczy, bo ludzie nie chcą grać
za kasę. Ostatnio kumpel polecił mi taką grę EVE online, pewnie wielu was o niej słyszało. Niebanalne podejście do tematu, super wykonanie, niesamowita miodność i wciąga jak diabli, płacisz jeden abonament raz na 30dni 15eoro i wszyscy w grze są równi, nikt nie może kupić umiejek za kasę realną, czy przedmiotów, gra jest dla osób myślących i takich co wieżą we własne umiejki a ie kaskę. Widać zę już totalnie chcecie znoobić the-westa, a szkoda bo to jedyna gra w klimatach dzikiego zachodu. Jednak jak mówią wszystko kiedyś ma swój koniec!!!:oops:
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Nie po to zacząłem grać w Westa żeby zarabiać na pikselach, poza tym to jest nielegalne bo nie możesz sprzedawać za pieniądze realne rzeczy należących do InnoGames.
 

DeletedUser29991

Gość
Gość
niektorzy sa wystarczajaco chorzy aby siedziec przed komputerem caly dzien , do tej grupy naleze ja
ale ciesze sie ze nie jestem najglupszy w tym towarzystwie
ja powiedzialem brylkom NIE
kupilem 200 szt za 3 funty angielskie , czyli 15 zl , i zle sie z tym czuje
kiedys wsadzilem majatek w gre travian i mam nauczke na cale zycie

a ta gra to juz przegiecie maksymalne , jak mozna stworzyc tak ciekawa gre i kompletnie zepsuc przez mozliwosc zakupu produktow ktorych znajdowanie bawi najberdziej !
jakmozna pozwolic ulepszac swoja postac za realne pienadze ?podczas gdy to wlasnie zdobywanie leveli napedza cala gre
jaki sens maja questy gdy zamiast znajdowania potrzebnych do nich itemow wystarczy kliknac ''zakup''
 

DeletedUser182

Gość
Gość
za kasę. Ostatnio kumpel polecił mi taką grę EVE online, pewnie wielu was o niej słyszało. Niebanalne podejście do tematu, super wykonanie, niesamowita miodność i wciąga jak diabli, płacisz jeden abonament raz na 30dni 15eoro i wszyscy w grze są równi, nikt nie może kupić umiejek za kasę realną, czy przedmiotów, gra jest dla osób myślących i takich co wieżą we własne umiejki a ie kaskę.

To ja wrzucę łyżkę dziegciu. W EVE online możesz sprzedać Plex za bardzo spore pieniądze w grze, czyli de facto kupujesz ISK za realną walutę.
https://secure.eveonline.com/PLEX/
Jak to działa? Ty kupujesz za realne pieniądze abonament na miesiąc i sprzedajesz go w grze za pieniądze w grze. Zobacz sobie na market, ceny obecnie są około 500 mln ISK, to mało nie jest. Sam zacząłem grać w Eve może z dwa tygodnie temu (głównie afk mining z powodu braku czasu) :p

Co do pomysłu sprzedaży przedmiotów w The West, to nie podoba mi się on, poza tym tutaj nie ma zbytnio czym handlować (brak typowych unikatów).
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja wrzucę łyżkę dziegciu. W EVE online możesz sprzedać Plex za bardzo spore pieniądze w grze, czyli de facto kupujesz ISK za realną walutę.
https://secure.eveonline.com/PLEX/
Jak to działa? Ty kupujesz za realne pieniądze abonament na miesiąc i sprzedajesz go w grze za pieniądze w grze. Zobacz sobie na market, ceny obecnie są około 500 mln ISK, to mało nie jest. Sam zacząłem grać w Eve może z dwa tygodnie temu (głównie afk mining z powodu braku czasu) :p

Co do pomysłu sprzedaży przedmiotów w The West, to nie podoba mi się on, poza tym tutaj nie ma zbytnio czym handlować (brak typowych unikatów).


tutaj masz rację, jednak ilość tej kasy jaką musisz wydać żeby zamienić na realną walutę jest ogromna, i trzbe spędzić przy tym ogromną ilość H i posiadać bardzo dobre umiejętności, np wiedzieć gdzie najlepiej wydobywa się surowce, albo gdzie najlepiej sprzedaje się towary. A nie na zasadzie władowania tak jak w Wescie wszystkiego w charyzmę i czekania aż mi wypadnie klucz i go sprzedam za 100zł. Tak jak Chris powiedział, odkąd wprowadzono możliwość zakupu przedmiotów to zrobił się totalny absurd, kiedyś żeby coś wydropić trzeba było spędzić przy tym kupę czasu, teraz pewnie jeszcze więcej(aktualka),jednak to jest totalne zabijanie gry.

wracając jak wspomniałeś jeszcze Onufry do eve, to invidia zrobiła jakiś czas temu konkurs na geforca560gtx, cena za 1 kartę 500 miliardów tej waluty, kotś obliczył że zeby zdobyć taką kasę, to ten model gefoorca już nic niebędzię obsługiwał:&:, więc ta waluta i jej wymiana jest raczej dla picu. choć pewnie wymieniają ją w zamian na abonament, co jest dobrym posunięciem, bo jeśli ktoś jest aktywnym graczem to dostaje coś w zamian
 

DeletedUser182

Gość
Gość
wracając jak wspomniałeś jeszcze Onufry do eve, to invidia zrobiła jakiś czas temu konkurs na geforca560gtx, cena za 1 kartę 500 miliardów tej waluty, kotś obliczył że zeby zdobyć taką kasę, to ten model gefoorca już nic niebędzię obsługiwał:&:, więc ta waluta i jej wymiana jest raczej dla picu. choć pewnie wymieniają ją w zamian na abonament, co jest dobrym posunięciem, bo jeśli ktoś jest aktywnym graczem to dostaje coś w zamian

Wymieniają na 100%
Nie wiem czy market ma statystyki ilości sprzedanych Plex'ów, można by poszukać, ale wczoraj na czacie systemu koleś pisał, że czeka tylko na skille i kupuje jakiś tam statek za 450 baniek. Ludzie się zdziwili skąd ma tyle kasy, bo grał chyba tydzień, to napisał, że sprzedał Plexa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
znaczy że wymieniają to prawda, jednak to napawdę trzeba tam mieć kupę kasy żeby to coś było warte, dodatkow, jak grasz to sam wiesz ze eve to zupelnie inny typ gry, której żeby coś osiągnąc trzeba bardzo dużo poświęcić. Nie wystarczy wejsc raz dziennie i klinkac na prace. Nie mowie tu o miningu, albo o nowych technoolagiach
 
W tej grze można kupić zwyczajnie bryłki, a za nie te cuda... a dokładnie szansę na nie... cała kasa ma iść do Inno, nie do graczy... poza tym wielu z graczy nie potrafiłoby zwyczajnie płacić (wiele osób nieletnich w grze), co ograniczyłoby ten proceder do wąskiej grupy osób.
 
Drogi autorze tematu. Nie ośmieszaj sie nawet takimi propozycjami (aaaa przecież już to zrobiłeś:D) Nie wszystko można kupić :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście na nie, przecież to jakiś żart. Inno by zbankrutowało, gdyby miałoby wypłacać tyle kasy dla tylu ludzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry