Wybór klasy, oraz rozwój dla nowego gracza

Status
Zamknięty.

ItachiUchiha

Blada Twarz
Dzień Dobry wszystkim
Chciałbym prosić o sugestie dotyczące wyboru klasy postaci oraz cech
W the west gram od wczoraj, rozdałem tylko z 2-3 punkty umiejętności, do zadań. Zastanawiam się nad klasą poszukiwacz przygód, bo zależy mi głównie na zarabianiu (myślę, że w przyszłości chciałbym tę kasę przelać na postać pod pojedynki lub forty)
Z poziomami nie spieszy się mi, główny priorytet, to jak najlepsze zarabianie :)
Jeżeli ktoś ma chwilkę czasu, to proszę o opisanie, jaką klasę wybrać, jak rozdać cechy, jakie rzemiosła wybierać oraz czym się zajmować
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)
 

ItachiUchiha

Blada Twarz
Dziękuję za odpowiedzi, można prosić o przetłumaczenie co to znaczy :D "offplay świat, gdzie tylko pracki robisz"
W takim razie, jak rozdawać umiejętności na bobie i jakie rzemiosło? :)
 
Offplay świat to taki gdzie wchodzisz raz / dwa dziennie żeby tylko nastawić pracki/hotel i zdobywasz itemy/produkty, które wymieniasz na inny świat.

Rzemiosło bierzesz takie, które Ci będzie najbardziej odpowiadało, obecnie żeby wynieść cokolwiek z rzemiosła i tak potrzebujesz pomocy innych rzemiosł niż tylko swojego, więc to jest obojętne. Umiejętności bierzesz takie, które pomogą Ci w aktualnych celach, fort - hp, pvp cel/unik/ref/odpo/zaskok/taksa, exp - budowanie
 

ItachiUchiha

Blada Twarz
Dziękuję już rozumiem :) a co do wykonywania prac w celach zarobkowych, są jakieś szczególnie opłacalne, czy na czymś innym lepiej zarabiać?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Super jest nasza społeczność :) Mam nadzieję, że dalsze aspekty gry nie będą stanowić problemu. Jeśli jednak będziesz miał jeszcze jakieś pytania, zapraszam na forum. Teraz temat zamykam (jeśli będziesz chciał go otworzyć, napisz prywatną wiadomość do moderacji) :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry