zaakceptowany Wybór najlepszego ekwipunku do danych czynności

Czy taka funkcjonalność powinna zostać dodana?

  • Powinna zostać dodana, ułatwi to grę. Zwłaszcza początkującym

    Głosy: 25 71,4%
  • Nie. Jest dobrze jak jest

    Głosy: 10 28,6%

  • W sumie głosujących
    35

klimas1994

Blada Twarz
Wychodzę z propozycją aby dodać do gry możliwość zakładania jak najlepszego ekwipunku do czynności - na przykład bitwy fortowe (atak i obrona), pojedynki (atak i obrona), rozbudowa miasta (tutaj można użyć pracy Budowa Kasyna), prędkość, itp., itd.
Taka funkcjonalność już istnieje ale tylko do prac. W obliczeniach jest uwzględniony poziom postaci czy bonusy setowe, a obliczanie tego samemu jest bardzo trudne, trzeba znaleźć set, który posiadamy na wiki i wyliczyć na jakim będziemy mieć np. najlepszą prędkość. Ostatnio zrobiło się multum setów, a dodatkowo wszystkie bonusy są zależne od poziomu gracza.

Ogólnie rzecz biorąc chodzi mi o podobną funkcjonalność jak w skrypcie TW-DB ale tam nie są uwzględniane w ogóle bonusy setowe.

Mam nadzieję, że w miarę jasno objaśniłem.
 

kruK629

Członek obsługi gry
No fajna propozycją, która ułatwi grę dla początkujących graczy. O wiele lepsza niż propozycje pewnego gracza na S
 
Jest pewien skrypt, który pokazuje wszystkie możliwe propozycje itemów pod daną czynność, jak na przykład % znalezienia, powodzenia, atak/obrona, prędkość a także najlepsza propozycja pod konkretną umiejętność (lub kilka).
 

klimas1994

Blada Twarz
Jest pewien skrypt, który pokazuje wszystkie możliwe propozycje itemów pod daną czynność, jak na przykład % znalezienia, powodzenia, atak/obrona, prędkość a także najlepsza propozycja pod konkretną umiejętność (lub kilka).
jeśli tutaj mówisz o TW-DB to jak już pisałem wcześniej on nie bierze pod uwagę w ogóle bonusów setowych.
 
Akurat najlepszy set pod rozbudowe jest taki sam jak pod budowe posiadlosci na przyklad, a najlepszy set fortowy to kwestia dyskusyjna. Poza tym to zabiera to co w tej grze bylo fajne - zdobywanie wiedzy na temat tego jaki ekwipunek jest najlepszy do konkretnych aspektow gry. Glos na nie
 
Co to za roznica czy nowy czy stary gracz, ćwierć heady grające po 10 lat dalej nie kminią co na forty trzeba założyć by wyciskac maxa z postaci a zrobienie setu do pvp kończy się na założeniu całej josephinki XD a twira czy twcalca nigdy na oczy pewnie nie widzieli.
 
Do góry