Wybory Prezydenckie 2015

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

10 maja zagłosuję na...


  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser26252

Gość
Gość
Skończcie wjeżdżać na prezydenta elekta! Który z was, drogie Lemingi ma w ogóle pojęcie, o czym pisze? Facet jeszcze nie rozpoczął swoich rządów a już go szkalujecie od najgorszych. Rozumiem, że wolicie Bronka, który podnosił wam podatki i zwiększył wiek emerytalny. Widocznie chcecie pracować za 1300 zł miesięcznie do końca życia. Kochacie być kopani w dupę i słuchać tłumaczeń, że to jest w obecnej sytuacji konieczne. Normalni ludzie mają gdzieś taki układ. Pieprzycie jakieś głupoty o wojnie z Rosją, która jeśli będzie to na pewno nie z winy Polski, bo niestety jesteśmy tylko pionkiem na szachownicy a o wszystkim zdecyduje USA. Wierzycie we wszystko, co wam mówią w TVN’ie to są tego efekty. Wmówią wam, że PiS wprowadzi obowiązkowe książeczki z podbitymi mszami to też w to uwierzycie! Wydaje się wam się, że jesteście inteligentni i postępowi, że będzie teraz katolicka propaganda. Jakoś ja nie uświadczyłem tego podczas 2 lat rządów PiSu. Nikt mnie nie represjonował ani nie gonił do kościoła. A za obecnych rządów czuje się zaszczuty nawet podczas zwykłej jazdy samochodem otaczają mnie wszechobecne kamery i fotoradary tylko czyhające na najmniejszy mój błąd i to nie dla mojego bezpieczeństwa tylko po to, aby złodziejskie państwo napchało sobie kieszenie. Platforma to zgoda i bezpieczeństwo tylko, dla kogo? Chyba dla resortowych dzieci i kolesi partyjnych. A każdy, kto się z nimi nie zgadza jest faszystą, wichrzycielem i agentem pisu. Nigdy na dotąd na Pis nie głosowałem i jako partie nie zagłosuje, bo to nie moja bajka, zagłosowałem za to na człowieka, który był jedyną alternatywą dla WSIowego analfabety.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Duda nie rozpoczal rzadow, ale brat goscia stojacego za Duda juz rzadzil, fajnie Ci bylo? Mnie nie, moim rodzicom tez nie. Powiedz mi kolego jakim cudem Polska jako jedyna miala status "zielony" na mapie Europy, jako "zielona wyspa", wpisz w google PKB, ogarnij co to znaczy i wtedy mow, ze Bronek zle rzadzil.

Zeby sie piac do gory trzeba pracowac, mielismy byc jak grecja, hiszpania? Potrzeba pieniedzy dla rozwoju gospodarki, infrastruktury, tylko leniwi ludzie tego nie rozumieja. Nie bede sie wypowiadal na czym polegal i polega kryzys w Europie, ale to bylo jedyne wyjscie. Panstwo z kosmosu kasy nie wyczarujw, no chyba, ze dodruk. ALE Co jak Nygusy z afryki bede bral taczke hajsu zeby kupic chleb? Nie prosze Cie o zrozumienie wobec urzedasow bo sam ich nie lubie, nawet politykow, ale wobec matematyki.



@edit: kurde Bracie zapomnialem o kamerach! To nie jak w Usa, ze lataja drony. Kamery w 70% sa ustawiane przez firmy, ktore maja lub dzierzawia dany budynek w obawie orzed zlodziejami. Co do kamer miejskich... Zle ci, ze miasto jwst monitorowane?ktos ci zakosi plecak SM/policja maja nagrania, dla kogos kto nie jest przestepca jwst to lepsza ochrona w miescie. Co tyczy sie fotoradarow- to PIS (kolega Dudy) wprowadzil mozliwosc wypozyczania fotoradarow przez SM i ustawiania go w kazdym miejscu, nie PO. NIE WIESZ TEGO? :O jezeli czujesz sie jak u Orwella to ja Ci powiem, ze czuje sie bezpieczniej. Pamietasz ktora partia byla za ACTA? :))) ni kumam tylko tego kosciola, zawsze PIS bylo za koaciolm, nie chodze, nie odczulem roznicy. Natomiast krzyz przed palacem mnie irytowal, kogo zasluga? Uprzdze pytanie: smolensk w moim mniemaniu to byl wypadek, a raczejpijanstwo wojska Polskiego i Rosyjskigo. Cisnienie jest inne w Polsce a w Smolensku, na podst. Czego bazowalo odczytywanie mozliwosci lądowania, tylko raz to napisze bo to mega zenujacy temat.
(Pisze z tabletu temu literowki)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26252

Gość
Gość
PKB nie jest wyznacznikiem dobrobytu w kraju. Chcesz przykład? Wystarczy spojrzeć na Chile Pinocheta, aby to zrozumieć. Super mieliśmy dodatni przyrost, ale nie myśl sobie, że kryzys naszego państwa nie dotknął. Warto sobie również zadać pytanie, dlaczego przyrost na tle Europy był dodatni? Cóż czyniliśmy w tym czasie przygotowania do Euro 2012 a to oznaczało mnogą ilość inwestycji również nasz kraj miał w tym czasie spory eksport, który teraz został zniszczony przez rządy PO (embargo Rosyjskie). Reasumując „zielona wyspa” nie była żadną zasługą Platformy a raczej dziełem przypadku. No, ale ty pewnie poczułeś się dużo bogatszy w czasie kryzysu. Krzyż cię irytował? Mi on osobiście nie przeszkadzał za to uważam, że prowokację wykonywane przez rząd platformy a także partie pisu w tamtym czasie były obrzydliwe. Co do twojego ACTA oczywiście pamiętam, że był za nim rząd platformy oraz pis. Więc dałeś tu zły przykład. A odnosząc się do 10 kwietnia 2010 roku to nie wypowiem się gdyż nie jestem ekspertem lotniczym, którym ty pewnie jesteś. Może był to wypadek może nie. Nie ma już raczej szans się tego dowiedzieć gdyż wszelkie domniemane dowody na zamach zostały już rozmyte przez deszcz i czas. No a co do radarów może to pis je pozwolił rozmieszczać SM, ale to za rządów PO i ministra Rostowskiego rozprzestrzeniły się one jak grzyby po deszczu w zupełnie bezsensownych miejscach. Ty mnie nie przekonuj, że pis nie jest niczym dobrym, bo ja to wiem. Ale po prostu rząd PO to najgorsze, co mogło się temu krajowi przytrafić.

PS. Co do kamer to nie miałem na myśli zwykłego monitoringu tylko po prostu chamskie kamery na skrzyżowaniach, które jeśli tylko wjedziesz na żółtym świetle, które zwykle w takich miejscach ustawiony ma bardzo króciutki czas to kończy się to automatycznym mandatem za przejazd na czerwonym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27499

Gość
Gość
PKB nie jest wyznacznikiem dobrobytu w kraju. Chcesz przykład? Wystarczy spojrzeć na Chile Pinocheta, aby to zrozumieć. Super mieliśmy dodatni przyrost, ale nie myśl sobie, że kryzys naszego państwa nie dotknął. Warto sobie również zadać pytanie, dlaczego przyrost na tle Europy był dodatni? Cóż czyniliśmy w tym czasie przygotowania do Euro 2012 a to oznaczało mnogą ilość inwestycji również nasz kraj miał w tym czasie spory eksport, który teraz został zniszczony przez rządy PO (embargo Rosyjskie). Reasumując „zielona wyspa” nie była żadną zasługą Platformy a raczej dziełem przypadku. No, ale ty pewnie poczułeś się dużo bogatszy w czasie kryzysu. Krzyż cię irytował? Mi on osobiście nie przeszkadzał za to uważam, że prowokację wykonywane przez rząd platformy a także partie pisu w tamtym czasie były obrzydliwe. Co do twojego ACTA oczywiście pamiętam, że był za nim rząd platformy oraz pis. Więc dałeś tu zły przykład. A odnosząc się do 10 kwietnia 2010 roku to nie wypowiem się gdyż nie jestem ekspertem lotniczym, którym ty pewnie jesteś. Może był to wypadek może nie. Nie ma już raczej szans się tego dowiedzieć gdyż wszelkie domniemane dowody na zamach zostały już rozmyte przez deszcz i czas. No a co do radarów może to pis je pozwolił rozmieszczać SM, ale to za rządów PO i ministra Rostowskiego rozprzestrzeniły się one jak grzyby po deszczu w zupełnie bezsensownych miejscach. Ty mnie nie przekonuj, że pis nie jest niczym dobrym, bo ja to wiem. Ale po prostu rząd PO to najgorsze, co mogło się temu krajowi przytrafić.

PS. Co do kamer to nie miałem na myśli zwykłego monitoringu tylko po prostu chamskie kamery na skrzyżowaniach, które jeśli tylko wjedziesz na żółtym świetle, które zwykle w takich miejscach ustawiony ma bardzo króciutki czas to kończy się to automatycznym mandatem za przejazd na czerwonym.


O boze o Pinochecie mi piszesz. Procz niego kto doszedl do wladzy za sprawa puczu? :) co do euro2012 to musialoby byc sporo kibicow i zapomogi UE, az smiac mi sie chce, PKB+ bo euro2012, masz fantazje Kolego. Nie wim kto Ci wpoil takie bzdury, szanuje je oczywiscie. Niestety racji nie masz a wiedze tak. Co do ekspercji lotniczych, jasne, stary Tu Prezydencki bazowal na pomiarach cisnienia przy ladowaniu, ot co cala katastrofa.


Mysle, ze masz swoje racje i swoj swiatopoglad. Ja ciezko pracuje i sie ucze i za czasow PO bylo mi bardzo dobrze.
 

DeletedUser26252

Gość
Gość
Takie wydarzenie jak Euro 2012 wymaga nie tylko budowy stadionów, ale także przygotowania infrastruktury, hoteli, lotnisk to jest kupa pracy i trzeba zatrudnić do tego dodatkowych ludzi. Rząd oczywiście pieniądze na euro pożyczył, więc jest to sztuczny przyrost. Mówiłeś mi, że mam poszukać w google, czym jest PKB, więc proszę bardzo.

PKB = konsumpcja + inwestycje + wydatki rządowe (bez transferów) + eksport - import + zmiana stanu zapasów.

Czymże jest organizacja piłkarskich mistrzostw Europy, jeśli nie inwestycją?
Nie wiem, dlaczego tak uparcie bronisz Bronisława. Wiesz, co to jest WSI? Zdajesz sobie sprawę, że ten pan bardzo głęboko jest z nimi powiązany? Skoro według ciebie to kłamstwa, dlaczego więc miłościwie nam jeszcze panujący prezydent nie pozwał w trybie wyborczym autora książki „Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego” powinien był to zrobić gdyż zarzucane są mu tam poważne zarzuty. Odpowiedz mi, dlaczego prezydent nie zdementuje tych „kłamstw” sprawiedliwym procesem sądowym?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Duda nie rozpoczal rzadow, ale brat goscia stojacego za Duda juz rzadzil, fajnie Ci bylo? Mnie nie, moim rodzicom tez nie. Powiedz mi kolego jakim cudem Polska jako jedyna miala status "zielony" na mapie Europy, jako "zielona wyspa", wpisz w google PKB, ogarnij co to znaczy i wtedy mow, ze Bronek zle rzadzil.

Zeby sie piac do gory trzeba pracowac, mielismy byc jak grecja, hiszpania? Potrzeba pieniedzy dla rozwoju gospodarki, infrastruktury, tylko leniwi ludzie tego nie rozumieja. Nie bede sie wypowiadal na czym polegal i polega kryzys w Europie, ale to bylo jedyne wyjscie. Panstwo z kosmosu kasy nie wyczarujw, no chyba, ze dodruk. ALE Co jak Nygusy z afryki bede bral taczke hajsu zeby kupic chleb? Nie prosze Cie o zrozumienie wobec urzedasow bo sam ich nie lubie, nawet politykow, ale wobec matematyki.



@edit: kurde Bracie zapomnialem o kamerach! To nie jak w Usa, ze lataja drony. Kamery w 70% sa ustawiane przez firmy, ktore maja lub dzierzawia dany budynek w obawie orzed zlodziejami. Co do kamer miejskich... Zle ci, ze miasto jwst monitorowane?ktos ci zakosi plecak SM/policja maja nagrania, dla kogos kto nie jest przestepca jwst to lepsza ochrona w miescie. Co tyczy sie fotoradarow- to PIS (kolega Dudy) wprowadzil mozliwosc wypozyczania fotoradarow przez SM i ustawiania go w kazdym miejscu, nie PO. NIE WIESZ TEGO? :O jezeli czujesz sie jak u Orwella to ja Ci powiem, ze czuje sie bezpieczniej. Pamietasz ktora partia byla za ACTA? :))) ni kumam tylko tego kosciola, zawsze PIS bylo za koaciolm, nie chodze, nie odczulem roznicy. Natomiast krzyz przed palacem mnie irytowal, kogo zasluga? Uprzdze pytanie: smolensk w moim mniemaniu to byl wypadek, a raczejpijanstwo wojska Polskiego i Rosyjskigo. Cisnienie jest inne w Polsce a w Smolensku, na podst. Czego bazowalo odczytywanie mozliwosci lądowania, tylko raz to napisze bo to mega zenujacy temat.
(Pisze z tabletu temu literowki)

Szkoda że to twoje PKB nie przejawia się w standardzie życia zwykłego obywatela, bo tak naprawde od 25 lat tkwimy w tym samym szambie, i sorka PIS rządził 2 lata PO 8, i chyba nie będziesz wmawiał nikomu że PO przez 8 lat naprawia to co przez 2 napsocił PIS, bo takimi wypowiedziami to wiesz..., prawda jest taka w polsce: jedne z najgorszych zarobków, jedne z najgorszych emerytur, służba zdrowia to dno, pomoc socjalna to samo. Więc gdzie jest to twoje PKB?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja to jestem ciekaw ilu z tu piszących nadal mieszka w Polsce ?

Premier69 dobrze wiesz że większość inwestycji za PO to kasa z UE , więc odpowiedz teraz czy UE ot tak sobie zapomni że nam kasę dawała czy niedługo się zacznie upominać o zwrot ?


Próba sprzedaży lasów żeby dać kasę na pustynną zarazę to tylko wierzchołek tego do czego zdolni są ludzie z PO.

Jak słucham takiego Niesiołowskiego to z chęcią walnąłbym mu gonga. Jak może po wyborach mówić "jakim prawem młodzi mają decydować o Polsce" ( sam mam swoje lata )

Skoro członkowie PO mówią że Polska istnieje tylko teoretycznie i że to wszystko to ch... du .... i kamieni kupa to gdzie ten wspaniały rozwój Państwa ?

Chwalą się wzrostem PKB to ja się pytam gdzie ten przemysł jest ? Zamiast tworzyć to rozsprzedali co się dało bo tak szkopy rudzielcowi kazały.

PO twierdziła że nie było w Polsce kryzysu , to w takim razie skąd tyle bankructw , upadłości i zadłużonych Polaków ?
Skąd takie wielkie zadłużenie kraju ?

Najpierw było straszenie Pisem teraz straszenie wojną. To Nas chcą wplatać w konflikt na Ukrainie , nie kto inny jak BK niedawno przepraszał Ukraińców za to że wymordowali tysiące Polaków.


Każdy wieści że Duda będzie złym prezydentem ale poczekajcie te 2 miesiące i zobaczycie jak na biegu będzie nowe ustawy wprowadzać PO.

Ja sam za Pisem nie przepadam ale i nie toleruje PO, jednak będzie nowy prezydent i trzeba dać mu szansę . Gorszy raczej od BK nie będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
PO prostu mnie śmieszy taki paniczny strach przed PIS-em któy rządził raptem 2 lata, i w moim mniemaniu odszedł z godnością, podał się do dymisji bo nie chciał tworzyć koalicji ze zbłaśnionymi partiami: samoobroną i LPR. Za to dziwi mnie że tak mało osób ocenia jak to opisujecie: wspaniałe rządy PO z ich koalicyjną dz... PSL, które sprzedało by włąsną matkę za garnek zupy. Gdy Pis rządził miałem 22 lata i dobrze pamiętam że nikt mnie nie ścigał, policja nie czaiła się za każdym rogiem, na ulicach ludzi nie spisywano za przejście na czerwonym. US nie ścigał podatników z taką zajadłością, jakoś za PIsu nie słyszałem o masowych przekrętach Karuzelowych. Z taką zawziętością przywołujecie że niby za PIS za granice wyjeżdżało 600tys os. rocznie, ok, le nikt nie mówi już że to były nasze pierwsze lata w UE i ko by nie rządził to obywatele by spie... w podskokoach. Nie jestem za PIS ale ci co bronią PO są śmieszni, a tak dla ścisłości poczytajcie Żyrandol był najgorszym prezydentem w wolnej Polsce taka jest prawda. Więc tym co się nie podoba Duda, mogą również spi... jak radzą wam wasi guru: wojewódzki, karolak, lis i reszta telewizyjnej hołoty. Jak dla mnie człowiek uczciwy nie ma się czego bać, a ścierwo zawsze będzię naświeczniku.

I proszę mi nie opowiadać o cudach gospodarczych bo opowiadacie PKB rosło, najpierw ci co to przywołują niech się nauczą co to jest PKB, jaki jest stosunek tego PKB do zarobków obywateli i tym podobne. Bo na razie to łykacie info z telewizji wszystko jak młode karpie w stawie kasze
 
Znam to uczucie, moja kandydatka też nie zebrała 100 tysięcy. Przynajmniej zbieraliśmy uczciwie :)


POLITYKA napisał:
"Działacze partii Razem w walce o prezydenturę nie wsparli jej dostatecznie. – Liczyłam na nich, ale przynieśli, mówiąc dyplomatycznie, mało satysfakcjonującą liczbę podpisów – mówiła Grodzka w najnowszym numerze POLITYKI. Z informacji do których dotarliśmy było ich jedynie 20."

:eek:j:



Beka ponad podziałami xD ::DD:::DD:::DD:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry