Wydarzenie rzemieślnicze 2021 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Useless event.

Już wole piosenek Artiuchowej słuchać niż zbierać produkty do tego.

btw Ewelinka kiedy ten diss na mnie ?
 
A mi się podoba wszystko, poza wymaganym 750 pkt. rzemiosła :p W rzemiośle są bodajże dwie albo trzy dziury które trzeba wbijać zielonymi które nie zawsze da pkt. rzemiosła, jako uzupełniacz którejś z nich by się przydało takie coś ;)
 
Cóż... na forum bety było sporo sensownych sugestii odnośnie zmian w tych przepisach, ale jak widzę albo te sugestie do nikogo nie dotarły, albo osoby, do których one dotarły nie chciały ich czytać/słuchać, bo absolutnie nic z tego co było proponowane się na razie nie pojawiło.

  1. Przepisy, które wymagają 50 punktów rzemiosła - Oferują zaledwie 5% odnowy poszczególnych statystyk przy stosunkowo dużym nakładzie produktów.
    • Aromat z czerwonych owoców wymaga więcej produktów niż przykładowo Zapieczone fasolki, które odnawiają 2 razy tyle energii.
  2. Przepisy, które wymagają 750 punktów rzemiosła - Kombinacje bonusów, które oferują są w znacznej większości bez jakiejkolwiek logiki.
    • Francuskie śniadanie jest wzmocnieniem fortowym (czy aby na pewno?), które jednocześnie odnawia energię. O ile wiem, odnawianie energii nie pomaga na bitwach. Co więcej, na bitwie można paść i cała odnowiona tą metodą energia przepada. Genialne połączenie.
  3. Kult znachora - Znachor jest zdecydowanie najczęściej wybieranym rzemiosłem, gdyż zwyczajnie oferuje najlepsze możliwości do tworzenia. I tym razem zupełnie nieprzypadkowo znowu wypada najlepiej, bo Lek na gorączkę, to najbardziej przydatny przepis w porównaniu z przepisami innych klas rzemiosła.
 

Ramoool

Blada Twarz
Ja tam dalej najbardziej lubię to że u rymarza Powóz wyścigowy (350pkt) daje wciąż DOKŁADNIE TAKIE SAME BONUSY co Zbroja dla wierzchowca (700pkt).

Ale dajcie nam te torbę nową, petarda będzie - skórce sobie podróż i przy okazji usunę pozostały bonus z Bomby...
 
A mnie bardziej nurtuje pytanie dlaczego pusty słoik musimy kupić, zamiast znaleźć go w jakiejkolwiek pracy ;-[
 

DeletedUser

Gość
Gość
No jak to po co
To Proste

Żeby nawet na takim pseudo evencie się nachapać
 
A mi się podoba wszystko, poza wymaganym 750 pkt. rzemiosła :p W rzemiośle są bodajże dwie albo trzy dziury które trzeba wbijać zielonymi które nie zawsze da pkt. rzemiosła, jako uzupełniacz którejś z nich by się przydało takie coś ;)

Te "dziury" są po to żeby rzemiosło było choć minimalnie wymagające.
 
Lek na gorączkę (Znachor)
+75-75 Obrażeń w bitwie fortowej
Użyć: 1
Bonus Punktów życia: 40%
Francuskie śniadanie (Kucharz polowy)
+75-75 Obrażeń w bitwie fortowej
Użyć: 1
Wzrost energii: 40%
Skórzane sakwy (Rymarz)
+7 do obrony Multiplayer
+7 Multiplayer atak
Użyć: 2
Skracanie czasu aktualnej podróży: 40%

!!!!!!!! Ulepszone ostrogi (Kowal) !!!!!!!!!!
Prędkość +50%
Użyć: 10
Zwiększenie motywacji do pojedynków: 40%

Co to KUR..... ma być? I znów kowal ma takie produkty z rzemiosła, że idź pan w ...... Raczej bonus do prędkości powinien mieć rymarz a nie kowal, a te +40% motywacji do pojedynków możecie sobie wsadzić w D, bo podobnych odnawiaczy motywacji do pvp ma od groma z ewentów.
Powyższe produkty od znachora, kucharza i rymarza można porównać z - bomba-pułapka (+40-60 Obrażeń w bitwie fortowej,
+7 do obrony Multiplayer, +7 Multiplayer atak), tylko ile trzeba produktów na bombę, a ile na te powyższe :D (tak wiem, że w bombie jest Użyć: 5) śmiech na sali. Tą grę robią idioci, którzy jej nie znają i w ogóle jej nie balansują. Tak samo jak wyżej pisał Kami93, brak jakiejkolwiek logiki.
 
Dla kowala ta motywacja do pvp to nieporozumienie, w dzisiejszych czasach nawet niema tyle osób do bicia zeby zjechać 15 proc. motywki a wy dajecie odnowę 40 proc. ^^ kowal powinien być rzemiosłem fortowym , a jak narazie to inne rzemiosla bardziej nimi są niż kowal.

Zmieńcie ta motywke na cos do fortów, np 5 ataku/obrony i 100-100 obrażeń wtedy kowal ma większy sens. A nie dajecie coś do pvp i speeda jak to bezużyteczne jest...
 
A mi się akurat podoba. Fajnie, że pojawiły się jakieś nowe przepisy w rzemiośle, gorzej jeśli to zostanie powtórzone kolejne kilka razy i co roku będziemy mieć w maju jeden, wielki bajzel jak to już jest na wielkanoc/boże narodzenie. Mam nadzieję, że rzemiosło będzie dalej rozwijane, może tym razem coś nietypowego? Jakieś nowe mechaniki do gry, już kiedyś kilka rzeczy proponowałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry