Wydarzenie Zimowe 2021 dyskusja

Status
Zamknięty.
Kreatywność w stworzeniu eventu -100.
To samo co zwykle. Kolejny set, który ma tak słabe bonusy że aż to kłuje w oczy.
Czy serio tak trudno wymyślić coś takiego porywającego żeby zachęcić graczy do klikania?
 
Co za wspaniały event, co za cudowny zestaw dzięki któremu spełnię swoje marzenia i zostanę tłumaczem!
Dziękuję! Muttley też ma coś do powiedzenia odnośnie tego niezwykłego zestawu pod wszystko!


Pozdrawiamy serdecznie ok_:)
 

zartas

Członek obsługi gry
Kreatywność w stworzeniu eventu -100.
To samo co zwykle. Kolejny set, który ma tak słabe bonusy że aż to kłuje w oczy.
Czy serio tak trudno wymyślić coś takiego porywającego żeby zachęcić graczy do klikania?
Zawsze możesz przedstawić swój pomysł na ewent. Osoby odpowiedzialne za eventy z wielką przyjemnością wysłuchają sugestii co do ciekawszego wydarzenia. :)
 
Zawsze możesz przedstawić swój pomysł na ewent. Osoby odpowiedzialne za eventy z wielką przyjemnością wysłuchają sugestii co do ciekawszego wydarzenia. :)
Zawsze widziałem jak zlewane są pomysły na eventy. Wiele razy podpowiadałem, że coraz słabsze sety są wprowadzane i nic się nie zmieniło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy itemki curlinga będzie się dało ulepszyć? @zartas @Lenka222

z tego co już się dowiedziałem to rzekomo nie... Tylko nie rozumiem po co je dawać po 10 obli i tyle dropa ze snieżek skoro i tak sie nie ulepszy... ja mam już 90 mioteł nazbieranych, ale co z tego skoro i tak do handlarki pójdzie...
 
Bonusy ubrań tragiczne - Jeżeli coś jest za bryłki to chyba powinno znacznie odstawać od zwykłych klamotów, nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
bonusy nie są tragiczne. Refa masz cela masz odporke i su masz. Ino problem z unikiem ale to nie można oczekiwać wszystkiego na raz bo za chwile to transformery będą latać... Nie było takiego setu do tej pory co da te 4 umki więc fajna inicjatywa... A to że nie każdemu pasuje to normalna kolej rzeczy. Choćby się ktoś dwoił i troił to i tak każdemu nie dogodzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajna inicjatywa to jedynie te śnieżki.
To akurat ma sens bo będzie się można nimi znów wymieniać.
Przepraszam bo dopiero po napisaniu posta wyżej ogarnąłem ze reszta itemow za bryły XDDD (co tez było do przewidzenia)

Zgadzam sie ze jak za 200 zł przy zakupie brakujących to powinny mocno odstawać od reszty xDDD

A tak nie jest...
 
Najbardziej podoba mi się zestaw walentynkowy i kupidyma.
Dałem rudemu chmurkę kupidyma i powiedziałem że to wata cukrowa. I wiecie co zrobił? Kupił to! :DDD
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to ja mam inne pytanie...

Co mamy zrobić z tymi miotłami/butami/kamieniami/spodniami culera których ilośc możemy określać na 20+ a w niektórych przypadkach 100+... Do wywalenia ? Czy jednak będzie to ulepszanie

Skoro i tak za bryłki reszta setu to chociaż ulepszenie tych by dali -.-
 

zartas

Członek obsługi gry
Czy itemki curlinga będzie się dało ulepszyć? @zartas @Lenka222
Nie będzie się dało.

z tego co już się dowiedziałem to rzekomo nie... Tylko nie rozumiem po co je dawać po 10 obli i tyle dropa ze snieżek skoro i tak sie nie ulepszy... ja mam już 90 mioteł nazbieranych, ale co z tego skoro i tak do handlarki pójdzie...
Bardzo mnie ciekawi jak Ci się udało zebrać ich, aż tyle skoro samych śnieżek jest 100.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie będzie się dało.


Bardzo mnie ciekawi jak Ci się udało zebrać ich, aż tyle skoro samych śnieżek jest 100.
Handel nimi jest możliwy więc jaki problem wymienić między światami i skupić za obligacje Panie Moderatorze? ;)
 
No to ja mam inne pytanie...

Co mamy zrobić z tymi miotłami/butami/kamieniami/spodniami culera których ilośc możemy określać na 20+ a w niektórych przypadkach 100+... Do wywalenia ? Czy jednak będzie to ulepszanie

Skoro i tak za bryłki reszta setu to chociaż ulepszenie tych by dali -.-

Nie będą ulepszalne! Są to przedmioty potrzebne do ukończenia nowej serii zadań i z tego powodu są również dostępne w shopie po 10 obligacji, gdyby ktoś nie trafił odpowiedniej ich ilości w śnieżkach, a na targu było pusto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry