Wydarzenie zimowe 2022 dyskusja

% dropu tak tragiczny że nawet nie warto próbować, poza obligacjami i tak nic ciekawego tam nie ma. Po co komu takie eventy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po to abysmy zamkneli 4 litery i nie mówili że oni nic nie robią, mimo że wciąż nic nie robią. To tak jak w polityce, mówią że VAT z produktów będzie ściągany, na naklejkach w sklepie napisane że "wolne od Vat" a cena dalej ta sama bo liczą że ludzie nie pamiętają ile płacili za wędline robiąc zakupy od 20 lat.

Banda degeneratów

set curlera za pare dni bedzie do zakupu za bryłki jak rok temu :)

FAJNIE ZE SIE ULEPSZYĆ NIE DA
 
Chyba coś poprawili z dropem, ponieważ wczoraj jak otwierałem płatki na s10, to miałem około 60 przedmiotów do zadań i kart kolekcjonerskich. Dziś otwierałem płatki na s1 oraz huronie i drop nieporównywalny z tym co było wczoraj - obligacji trochę wpadło, skrzynek, odnawianie energii, vipy, a przedmiotów do zadań od 5 do 8szt, a nie jak na s10 od 10 do 15szt.
Możliwe że takie miałem szczęście na s10, a jeżeli nie i jest to skutkiem poprawy dropu, to idź pan w..
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Podobało Wam się zbieranie śnieżek? Nagrody ok? Coś do zmiany na przyszłość? Już widzę, że za dużo kart kolekcjonerskich i przedmiotów do zadań, coś jeszcze?
 
Podobało czy nie to kwestia gustu ok_:) proszę kolejnym razem by itemki które jak głupie wypadają z dropu były możliwe do wystawienia na targu mam na myśli te które są potrzebne do realizowania zadań eventowych;)
 

zartas

Członek obsługi gry
Podobało czy nie to kwestia gustu ok_:) proszę kolejnym razem by itemki które jak głupie wypadają z dropu były możliwe do wystawienia na targu mam na myśli te które są potrzebne do realizowania zadań eventowych;)

Mówisz o tych przedmiotach które można również kupić po 10 obligacji w sklepie?
 
Kiedyś aż się chciało klikać w te eventy. Były wzmocnienia, obli. Wypadało coś przydatnego. Teraz najczęściej jest to jakiś przedmiot zlecenia co wypada w co drugiej śnieżce, a do zadań potrzeba ledwie garstki
 
Podobało Wam się zbieranie śnieżek? Nagrody ok? Coś do zmiany na przyszłość? Już widzę, że za dużo kart kolekcjonerskich i przedmiotów do zadań, coś jeszcze?
Dodanie potrzebnych przedmiotów do zadań z zeszłych lat m.in to żółte płatki śniegu, niebieski płatek śniegu, czerwony płatek śniegu, zielone płatki śniegu są niezbędne do wykonania zadania "Legenda Siedmiu Sióstr" .
 
Do góry