Wydarzenie zimowe - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser13329

Gość
Gość
O WOW, sopelki będą lecieć, WOW OWO WOW, to jest NEWS, już nie mogę się doczekać, jak ja uwielbiam klikać pracki co 15 sek.... i ta ekscytacja gdy wypadnie SOPELEK i znowu co tam się w nim skryło, a może wzmacniający kilof, albo koniczyna 1% do szczęścia... Kura, jak ja się cieszę, że IG tak o nas dba, człowiek się nie nudzi i jest cały czas szczęśliwy, że należy do społeczności Westa.

A tak na poważnie, jeszcze nie otworzyłem wszystkich wydropionych i kupionych prezentów z ostatniego minieventu, a wzmocnień mam tyle, że starczy mi tak na oko na pół roku do przodu :/

Już zamiast tych sopli wolę dostać jakiś fajny długi quest z naprawdę ciekawymi nagrodami i wyzwaniami.

Albo lepiej niech programiści ruszą tyłek i zajmą się jakimiś wartościowymi linijkami kodu, bo to co otrzymujemy jest słabe i powtarzalne.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
speedy też mnie nudzą te mini eventy czy jak to tam nazywać, ale jak napisałeś masz towaru na pół roku do przodu (spadły z nieba?) Jak się skończą będziesz płakał że mało eventów robią....
Wszystko byliby ok, naprawdę gdyby nie to co zaznaczył @WonLamusie jest to poprostu powtarzalne, wciąż i wciąż to samo, tak samo to wygląda tylko jest kilka innych grafik, czasami nieco inny drop i z dwa nowe osiągnięcia. Gdyby potrafili coś zmienić.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
speedy też mnie nudzą te mini eventy czy jak to tam nazywać, ale jak napisałeś masz towaru na pół roku do przodu (spadły z nieba?) Jak się skończą będziesz płakał że mało eventów robią....

Jak się skończą to sobie zrobię albo kupię, a tak nie robię ani jednego ani drugiego :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Może pora zmienić programistów? Może są słabi i nie mogą poradzić sobie z większymi wyzwaniami? :uuu)
Przecież wg IG gra ma się dobrze i dojdzie do swoich 15 urodzin ;) zatem po co nowi programiści ;)
Jak się skończą to sobie zrobię albo kupię, a tak nie robię ani jednego ani drugiego :p
Mam jakieś 100 cudotwórczych nalewek, ponad 700 wód różanych, zapas wizjerow i bomb pułapek na jakieś 3 lata (sytuacja gdzie jest jedna bitwa dziennie) plotki na reskille po 6 czy 7 z każdego rodzaju. Prawe 3k kaw, ponad 300 guaran i jeszcze 100 pudełek z energią do otwarcia. A teraz co rusz kupuje wzmocnienia pod hp za obligacje bo wciąż dochodzi mi do limitu.

No ale oczywiście to tylko ja, a nie jakiś niedzielny gracz który przez całą swyoja grę spędza na weście po kilka minut dziennie. No ale to AKTYWNY gracz.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Dlatego też tak trudno wyjaśnić mniej aktywnym "adminom" dlaczego tak upierdliwa dla gracza jest ochrona antyspamowa. Ale przecież wystarczy mniej klikać i robić to wolniej :D

Nie po to gram w grę, żeby się ograniczać, a zawsze dużo klikałem i nigdy nie zrozumiem dlaczego akurat tutaj nie mogę grać tak jak lubię, a już nawet nie wspomnę o tych komunikatach gdy kończy się ena i bardzo łatwo stracić bryłki przez jedno nieopatrzne kliknięcie :/
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
te mini-eventy chyba powstają tylko po to aby IG mówiło że troszczy się o graczy i gra dostaje ,,znaczące" nowości. Serio jeszcze jakby to było jakoś urozmaicone, a nie ten sam event o zbieraniu gónwna z którego wylatuje jakieś inne gónwno. Naprawdę przydałby się jakiś mini-even oparty o pvp ( na jakiś czas by to pojedynki ożywiło) lub forty (ożywi niektóre światy). A tak to wszystkie aktywności wymierają bo nie ma sensu ich robienia skoro nic nie dają.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Mini event fortowy, czy tutaj kiedykolwiek coś takiego było? Ten pomysł jest genialny w swojej prostocie :D

Nawet nie trzeba tworzyć nic nowego, tylko dodać te "sopelki/ prezenty" żeby wyskakiwały po bitwie...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mini event fortowy, czy tutaj kiedykolwiek coś takiego było? Ten pomysł jest genialny w swojej prostocie :D

Nawet nie trzeba tworzyć nic nowego, tylko dodać te "sopelki/ prezenty" żeby wyskakiwały po bitwie...
Był na s11 za czasów Onufrego. Indianie kontra biali. Była specjalna postać i jak się ją zabiło można było dostać jakieś itemy jak bandana geornimo, wtedy spoko item.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
speedy911
to nie wyścig porche każdy mini ewent to nawiązanie do czegoś ,mamy okres zimowy więc zbieramy sople ,sople to jak topniejące marzenia na wiosnę widziane przez okno pryzmy czasowej,ale większość powie, wiem że mu gil z nosa wisi ,pewnie też będzie miał rację
Każdy mini ewent to jakieś nagrody dla każdego, w tym ewencie są nagrody w postaci dopalaczy dla każdej klasy postaci jak zawsze , większość nawet lepszych jesteśmy w stanie sobie sami wyprodukować ,czasami nawet lepsze .dadzą nam nawet kilka zapomnianych zestawów i co ciekawsze jest nie ograaniczona liczba prawdopodobieństwa ,można wylosować 10 skrzyń z odpadami
ciekawe czemu nie dopisują do takich ewentów skrzyń z hooombre,może to nadal chodliwy towar ,na Walentynki są już przygotowane nowe sety i zastanawiam się po co jest ulepszanie itemków jeśli każde gówno można zawinąć w pazłotko i sprzedać jAko cukierek::P większość woli zawijać w pozłotko
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Niewiele pamiętam więc nie bardzo chcę pisać o tym, jednakże może w wolnej chwili postaram się zmusić mój głupi łeb do wytężenia i sięgnięcia do czasów prehistorycznych w tej grze :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No więc tak, to co mi się udało przypomnieć z tego, być może niektóre rzeczy są źle przeze mnie zapamiętane, ale są jeszcze osoby, które mogą to pamiętać @Kurisu San chyba coś może dla przykładu pamiętać.

Więc co pamiętam.
Był to event na s11 i tylko na s11 z tego co pamiętam i dotyczył on fortów. Nie pamiętam czy dowodził Onufry czy ktoś inny, ale chodziło o to, że do jednego miasta dochodziły postacie mające avatary indiańskie i zebrano te 50 osób wśród nich była postać Geronimo. I teraz nie jestem pewien czy postać miała jakieś wybitne statystyki czy też jaka jakieś super eq, ale na pewno jedno z nich. Chodziło w tym evencie rzecz jasna o bitwy, było ich kilka, sam event trwał chyba z tydzień. Dddatkowe nagrody były na pewno za zabicie samego geronimo i chyba, ale tego nie jestem pewien, za zadanie tej postaci jakiś obrażeń. Nie, nie pamiętam żeby były jakieś nagrody gwarantowane dla wszystkich, ale była to jakaś odskocznia od zwykłych bitew. Na pewno były nagrody dla graczy, jakieś tam bandany geronimo czy coś innego, ale nie jestem pewien co jesz że oprócz tego. Bitew było chyba z 5 czy coś koło tego. Tyle pamiętam, wiem że miało to miejsce albo w 2011 albo w 2012.

Plus na pewno był jakiś event na chey związany z jakąś zagadką, ale co tam konkretnie było to już naprawdę nie pamiętam.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Co do samego wydarzenia mam pytanie:

Gdzie w ogłoszeniu dotyczącym tego wydarzenia jest WPROST napisane, że prócz zadania rozpoczynającego się u barmana (żółty wykrzyknik) są także zadania dzienne (niebieski wykrzyknik)?

Plus proszę o informację czy cała ta nowa seria zadań ma termin przed którym należy je zakończyć, czy tylko pierwsze zadanie ma ten termin, bo KLEPSYDRA JEST TYLKO PRZY PIERWSZYM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry