Wydarzenie zimowe - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dobra wiadomość dla nas Panie i Panowie

Otóż osoba wymyślająca questa dodała ponownie pracę eksploracja kontynentu, tym razem 10 godzin.

Serio... Poważnie... Ta praca w questach to jakiś easteregg.

Poza tym sople znalezione, karty kolekcjonerskie też zrobione to mogę wrócić do stagnacji którą mam od ponad miesiąca.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Zimowa wyprzedaż!
Tylko przez krótki okres czasu zestawy Vaquero oraz Muzykalnej Kowbojki są dostępne w shopie w obniżonej cenie!
Zdobądź je szybko - oferta wygasa w niedzielny poranek!

Niech ktoś szybko obudzi *A*, bo kolejka się ustawiła stąd do Monachium, a oferta jest limitowana barierą czasową, pewnie zbierają na odprawę w 12 rocznicę, czyżby to był już koniec. :OOO
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
To ja robię tutaj speed runy, a oni mi za tego questa dają jakieś śmieci XD

[Kapelusz Bałwana] <<< to akurat pasuje idealnie :/
[Szalik zimowy]
[Eksperckie szczegółowe wskazówki do prac]
[Świąteczny pieczony indyk]
[Zimowe karty kolekcjonerskie]
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To ja robię tutaj speed runy, a oni mi za tego questa dają jakieś śmieci XD

[Kapelusz Bałwana] <<< to akurat pasuje idealnie :/
[Szalik zimowy]
[Eksperckie szczegółowe wskazówki do prac]
[Świąteczny pieczony indyk]
[Zimowe karty kolekcjonerskie]
Chcesz mi powiedzieć, że to są nagrody za to zadanie? Czy ten kapelusz bałwana to ten kapelusz bałwana który dostaje się z zadania powtarzalnego? Jeśli tak to... Serio...
I kolejne karty kolekcjonerskie bo oczywiście nie można ich kupić w shopie i wydropić z sopli.


Ten szalik tylko dodam był na licytacji i niektórzy się o niego zabijali xD.

No właśnie mi się coś kojarzyło... Serio... Najpierw rzucają Item by się ludzie o niego zabili i wydali kilka milionów czy kilkanaście, a teraz dają to jako nagrodę za zadanie które jest pewnie na 30 poziom postaci...


GDZIE TU KURDE JAKAKOLWIEK KONSEKWENCJA?!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mogę Ci sprzedać za 1KKK ;)

PS: tak, to ten sam, on ma chyba już z 10 lat, nawet pamiętam gościa co się chwalił jak ten kapelusz "rysował"/ tworzył
To po co mi kolejny... Czy jest jakakolwiek osoba która tego kapelusza nie ma? Czy tylko IG nie widzi w tym logiki?

Jakby było zamiennie. Ci co nie mają kapelusza to go dostają, a Ci co mają to otrzymują punkt cech/umiejętności to jeszcze jako tako bym rozumiał, jako tako. Jednak naprawdę dawać dwa te same "unikalne" przedmioty jako nagroda za zadanie to nie wiem po co...
 
No więc tak, to co mi się udało przypomnieć z tego, być może niektóre rzeczy są źle przeze mnie zapamiętane, ale są jeszcze osoby, które mogą to pamiętać @Kurisu San chyba coś może dla przykładu pamiętać.

Więc co pamiętam.
Był to event na s11 i tylko na s11 z tego co pamiętam i dotyczył on fortów. Nie pamiętam czy dowodził Onufry czy ktoś inny, ale chodziło o to, że do jednego miasta dochodziły postacie mające avatary indiańskie i zebrano te 50 osób wśród nich była postać Geronimo. I teraz nie jestem pewien czy postać miała jakieś wybitne statystyki czy też jaka jakieś super eq, ale na pewno jedno z nich. Chodziło w tym evencie rzecz jasna o bitwy, było ich kilka, sam event trwał chyba z tydzień. Dddatkowe nagrody były na pewno za zabicie samego geronimo i chyba, ale tego nie jestem pewien, za zadanie tej postaci jakiś obrażeń. Nie, nie pamiętam żeby były jakieś nagrody gwarantowane dla wszystkich, ale była to jakaś odskocznia od zwykłych bitew. Na pewno były nagrody dla graczy, jakieś tam bandany geronimo czy coś innego, ale nie jestem pewien co jesz że oprócz tego. Bitew było chyba z 5 czy coś koło tego. Tyle pamiętam, wiem że miało to miejsce albo w 2011 albo w 2012.

Plus na pewno był jakiś event na chey związany z jakąś zagadką, ale co tam konkretnie było to już naprawdę nie pamiętam.

Troche dopowiem, selekcja polegała na zasadzie avatarów starych z gry, kto miał indiański ten był z Geronimi ;) efekt był taki, że z czasem co raz mniej przychodziło na bitki ze strony indiańców. Geronimo miał itemy te które rozdawali w ramach nagród za event czyli np tą bandane itp, wtedy itemki były to takie kozackie (nie było setów z loterii a max lvl to był 99 albo 120). Nagrody były rozdawane dla najlepszych graczy w drużynie, Onufry wbijał na spikerie i pytał się dowodzących kto zasłużył oprócz tych którzy wyróżniali się statami, każdy wybór trzeba było mu dobrze zaargumentować, nie było mowy o "kumoterce". Event sam w sobie był fajny, dużo ludzi wtedy na świecie się poznało. Ach te piękne czasy gdy był cały fort na spikerii i każdy mógł pogadac :)

Ale komu by się teraz chciało takie coś organizoać, lepiej zrobić gali z nagroda taka że szkoda gadać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry