Wymiana pieniędzy między światami

  • Rozpoczynający wątek El Monco
  • Data rozpoczęcia

Jak w temacie

  • Dobry pomysł, jestem za

    Głosy: 5 27,8%
  • Zły pomysł, na nie

    Głosy: 13 72,2%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Przeglądając forum wpadłem na pomysł dotyczący wymiany pieniędzy pomiędzy światami. Często spotykamy się z przypadkami oszustów, którzy nie wpłacają umówionych pieniędzy, bądź podszywają się pod inne osoby co prowadzi do utraty funduszy.

Moją propozycją jest wprowadzenie systemu wymiany waluty poprzez telegramy ogólnoświatowe. Gracz wysyła określoną ilość gotówki, oraz sumę jaką ma dostać, którą uzgodnił z graczem do wymiany. Wiadomość ta pojawia się na innym świecie na koncie gracza, który ma dokonać wymiany. Gracz, aby wymienić się pieniędzmi musi zaakceptować telegram. Pieniądze automatycznie pobieranie z jego konta. Nie wiem czy przedstawiłem to dość jasno bo piszę na szybko z tableta i może to być trochę niezrozumiałe.
 
Słabo przeglądałeś skoro nie zauważyłeś podobnych pomysłów. Nie jest planowana jakakolwiek oficjalna kontrola nad wymianami między światowymi. Żaden paragraf w regulaminie nie zabrania oszukiwać przy wymianie. Takie wymiany byłyby bardzo wygodne, a to nie o to chodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry