Wywalcz item!

Dobry pomysł?


  • W sumie głosujących
    90
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie.

Chciałbym przedstawic troche przerobiony pomysł stąd: http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=48741
Mogłem dać normalną odpowiedź ale mysle że moj pomysł nadaje sie na nowy temat, ale do rzeczy:
chodzi o to żeby w mieście widmo były pojedynki ze zjawami.
Na przykłąd pierwszy lvl zjawy dawałby jakiś item do wartości powiedzmy 500$
Drugi lvl to byłaby trudniejsza zjawa( nie wiem jakie dać jej umki, ale to by było zadanie programistów) i dawała by losowy item do 1k
Itemem mogloby byc ubranie, broń fortowa, pojedynkowa itp.

Co o tym sądzicie.
Co do grafiki to mogła by być na zasadzie wyglądu np. zleceniodawcy, czyli zdjecie ducha w lewym górnym rogu a po prawej tekst, na dole "wyzwij zjawę"
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Może jeszcze zmutujmy postacie jak wiedźminów i dodajmy do miasta widma strzygi, utopce i inne krabopająki?

To jest odejście od Dzikiego Zachodu, plwanie na jego realia.

Jestem na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, nie musimy dodawać twoich propozycji:)

Wy z tymi realiami...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie,pojedynkowicze będą mieli darmowe skupisko przedmiotów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To można podzielić duchy na 4 poziomy klas postaci, ale nie wiem czy to coś pomoże:)
 
Na nie,pojedynkowicze będą mieli darmowe skupisko przedmiotów.

Tak, a fortowicze dostają ciągle Oup za bitwy a pojedynkowicze nic za pojedynki. Więc przydałoby sie troche pozmieniać.

A co do tego klimatu to nie musza być jakieś strzygi itp, mogą być jacyś bandyci .
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Tak, a fortowicze dostają ciągle Oup za bitwy a pojedynkowicze nic za pojedynki. Więc przydałoby sie troche pozmieniać.


Sprawiedliwiej by było gdyby za pojedynki także dostawało się skrzynki ::):
Mam pomysł ale nie napiszę o nim bo i tak nic z tego nie wyjdzie ::P:
Teraz w TW liczą się tylko forty, my, pojedynkowicze musimy się z tym pogodzić ::(:
 

DeletedUser29262

Gość
Gość
.
Na przykłąd pierwszy lvl zjawy dawałby jakiś item do wartości powiedzmy 500$
Drugi lvl to byłaby trudniejsza zjawa( nie wiem jakie dać jej umki, ale to by było zadanie programistów) i dawała by losowy item do 1k
Itemem mogloby byc ubranie, broń fortowa, pojedynkowa itp.

Może od razu 1m.$? Pomysł słaby jak napisali koledzy wyżej to odbiega od tematu gry no i praktycznie poprzez wprowadzanie takich właśnie "Pomysłów" gra się zmieni na całką inną...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też na nie bo to już się robi nierealistyczne, wręcz fantastyczne. I się gra przerabia na SFgame.
 

DeletedUser20775

Gość
Gość
Pojedynkowicze lamentują bo fortowcy mają obligacje. A czy ktoś zabrania udziału w bitwach pojedynkowiczom ? Na fortach mogą walczyć wszyscy.

::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Since Fiction. A jak mało pojedynkowiczowi itemów to reskill na droppera.
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
Na nie, znając ludzi zaczęli by robić multi żeby na pojedynkach zbijać jak największą kasę :D
 

DeletedUser29016

Gość
Gość
Nie, gra stałaby się za łatwa, tak jak napisała -polla-, każdy pojedynkowicz może sobie czasem zajrzeć na bitwę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na forum trwa batalia o powrót the-westa na łono XIX wieku, a my dyskutujemy nad wprowadzeniem pojedynków z DUCHAMI... Wielki, tłusty sprzeciw pomysłowi temu i jemu podobnych (nie kieruję tego wyłącznie w stronę forumowiczów, ale głównie deweloperów).
 
Status
Zamknięty.
Do góry