Wywalić to

Czy jesteś za pomysłem?

• Tak

• Nie

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

pegaz0123

Blada Twarz
Cześć wszystkim graczom. Moja propozycja jest taka, by wywalić za 48 napój i skrzynię premiom. To denerwuje, jeśli wpadnie. Gracz tyle zbiera i to dostaje. Koleżanka losowała 48 właśnie i dostała napój. Wiecie co, napisała? To ją zniechęciło do loterii. Dalej pisze tak jeszcze. To napój i skrzynia premiom to szajs, które można kupić za obli więc góra za 1500, powinno być. Ja przyznaje jej rację. Tyle pracy i siedzenia przy grze i takie coś dostać. Ga powinna cieszyć graczy nie denerwować. Wywalić tooooooooooooo z 48.

premium i potka do wywalenia na 3 kategorię. od lat było to upierdliwe, walczył też o to fusek ale finalnie inno nie zgodziło się na ten zabieg
Nic nie zmieniać. Dobrze jest jak jest, przynajmniej gra szybciej zdechnie jak się każdemu po kolei odechce grać
Większej bzdury nie mogłeś napisać. Gra będzie latami trwać, ubędzie tylko starych pierdzieli i dobrze, bo ci najstarsi w grze są zakałą westa, nerdy na sto dwa, zepsute w głowie, zero argumentacji i starania się o lepsze jutro dla projektu

Skoro starzy gracze są tacy zgorzkniali wiec --> ustawienia --> kasuj konto i <Ocenzurowano>

///-Moderator

Ja dzięki tym potkom nie losuję za 800. Bo co mi po "kuszeniu" weź no, wypadnie ci skrzyneczka, jak tam jeszcze zwierzęta są osobno dane i skrzynia którą chętnie otworzysz, o ile jest za darmo. :) Co tu się właściwie dziwić. Nic nie jest robione by unikaty i świecidełka były potężniejsze od zwykłych, a jak się je ulepsza to są podobne lub gorsze od sklepowych. Nikt nie szuka unikatów przez ich nieprzydatność, dlatego nie są one cenne. Sądzę też, że gdyby nie dostępność tych skrzyń za darmo, wielu by nie wiedziało co zawierają :) Bezużyteczne świecidełka na +100 poziom które mają wartość jedynie kolekcjonerską.
Ale co tam loteria, spójrzmy na cyrk.. Prawie nigdy nie wyleci niebieska nagroda, potem raz na kilkadziesiąt tysięcy losowań szansa na trafienie nagrody złotej z cyrku, np skrzynia szlachcica która nadaje się tylko do tego by ją otworzyć i sprzedać całą u handlarza :D Oczywiście są tacy co ubzdurają sobie, że nie otworzą albo że zbierają takie, ale to są pojedyncze jednostki. Przedmioty aktualizowane są po 5, 6 sztuk co 2 tygodnie, na kilkaset przedmiotów. Jak kiedyś to zrobią, ciekawe czy ktoś będzie to balansował? Chyba nie chcę wiedzieć kto zajmuje się projektem. Ponoć @Etriel o której mówią nawet na becie że ma wywalone i nie przyjmuje propozycji graczy. Czekam aż na 800 brył będzie można kupić "Wielki zwrot podatku" To na pewno "uatrakcyjni grę"
Pozdrawiam i proszę nie brać wszystkiego na poważnie :) ^

premium i potka do wywalenia na 3 kategorię. od lat było to upierdliwe, walczył też o to fusek ale finalnie inno nie zgodziło się na ten zabieg

Większej bzdury nie mogłeś napisać. Gra będzie latami trwać, ubędzie tylko starych pierdzieli i dobrze, bo ci najstarsi w grze są zakałą westa, nerdy na sto dwa, zepsute w głowie, zero argumentacji i starania się o lepsze jutro dla projektu

Skoro starzy gracze są tacy zgorzkniali wiec --> ustawienia --> kasuj konto i wypierdalajcie
Gra zdycha i zdechnie czy Ci sie to podoba czy nie. Swoją drogą Ciebie już tu miało chyba nie być co? Więc wypierdalaj i Ty