Wywiady z ludźmi pracujacymi nad The West 2.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie, na Galaxy S+ nic się nie zrobić.

Ja jakoś mam Galaxy S+ i mi wszystko świetnie działa. Na początku w standardowej przeglądarce miałem trochę problemów ale zainstalowałem OperaMobile i teraz wszystko mi idzie jak po maśle ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na obecnym telefonie (HTC V), grałam w TW na kilku przeglądarkach. W jednych nic poza zalogowaniem nie dało się zrobić, na innych idzie dużo lepiej. Obecnie gram na FirefoxBeta i jest okey. Zawsze oczywiście mogłoby być lepiej, ale na to pewnie przyjdzie też czas :)
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Ashock, Lead Game Designer
Jakie są Twoje cele w przyszłości?
Naszym celem po wypuszczaniu wersji 2.0 będą multiplayerowe instancje, podobne do bitew fortowch ale z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję o różnych poziomach trudności oraz sklep czy światowe battlegroundy, na których gracze z różnych krajów czy serwerów będą mogli walczyć ze sobą.
Kolejnym celem będzie nowy system pojedynków, który zastąpi obecny.

"Światowe battlegroundy"??? Czy ja dobrze rozumiem, że będą one czymś w stylu bitwy w szczerym polu w wydaniu światowym? Jeśli tak, to the west zmieni się w coś niesamowitego!::D: Już nie mogę się doczekać! Tylko ważne, by mapy były różnorodne (wzgórza itp.). Jeśli się to uda t-w urośnie do rangi prawdziwej strategii! Już to widzę - narody walczą między sobą...
-Nie mogę się doczekać
 

DeletedUser29399

Gość
Gość
A ja proponuje najpierw naprawić aktualne błędy, a później myśleć nad rozwojem gry.
Obecnie działanie bitew fortowych pozostawia wiele do życzenia, ciągłe przyśpieszone rundy, złe przeliczniki bonusów(zawadiacy mają krytyki dużo częściej niż jest to opisane te 10%(20% przy premium) a ja jako poszukiwacz kiedy załącza mi się bonus otrzymuje 3 trafienia a powinienem otrzymać tylko 2-nie licząc uników), więc mam nadzieje że po wejściu 2.0 skupicie się na tym, bo teraz to pewnie nie macie na to czasu.
I pytanie mam takie, kiedy macie zamiar wprowadzić 2.0?
Podajcie przynajmniej planowany czas, czy to będzie jesień, czy zima, który miesiąc?
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
A ja proponuje najpierw naprawić aktualne błędy, a później myśleć nad rozwojem gry.
Obecnie działanie bitew fortowych pozostawia wiele do życzenia, ciągłe przyśpieszone rundy, złe przeliczniki bonusów(zawadiacy mają krytyki dużo częściej niż jest to opisane te 10%(20% przy premium) a ja jako poszukiwacz kiedy załącza mi się bonus otrzymuje 3 trafienia a powinienem otrzymać tylko 2-nie licząc uników), więc mam nadzieje że po wejściu 2.0 skupicie się na tym, bo teraz to pewnie nie macie na to czasu.
I pytanie mam takie, kiedy macie zamiar wprowadzić 2.0?
Podajcie przynajmniej planowany czas, czy to będzie jesień, czy zima, który miesiąc?

Wszystko zależy od szczęścia... masz szanse ale bardzo niską zadać 55 krytyków w bitwie albo wgl nie zadać żadnego krytyka. To samo dotyczy PP - nie pisze ,że po drugim otrzymanym trafieniu masz 100% na bycie niewidzialnym. Masz 25%(50%) ,że po drugim otrzymanym trafieniu nikt do Cb nie będzie strzelać - czyli jak bonus się nie włączy po drugim, trzecim albo wgl to się nazywa pech a nie błąd w grze.
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Informacje w wywiadzie są zacne, i bardzo ciekawe. Wiadomo czy wersja 2.0 będzie wpływać na zadania już istniejące oraz prace( np. szansa na znalezienie klucza nr.3 w pracy)?
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
tak jak napisali na 2 świat bety wejdzie w czwartek
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Heh ta rekompensata za forty rzeczywiście brzmiała fajnie,miałem nadzieję,że będzie to coś co wynagrodzi nam wszystkim trud zdobycia każdego fortu,moje miasto ma ich 60,nawet gdyby każdy dostał nagrodę w bonach albo w dolarach nie byłoby źle,a co wymyślili geniusze z Inno?

Osiągnięcie!?

Jedno,marne osiągnięcie za ponad rok wspólnych bitew?
Gdybyście chociaż zwrócili nam część surowców potrzebnych do budowy uznałbym to za godne wynagrodzenie,ale osiągnięcie?!

Masakra...
 
Status
Zamknięty.
Do góry