Wywiady

• Rozpoczynający wątek Jimmy Kane
  • Data rozpoczęcia

Jimmy Kane

Gość
Gość
Zapraszamy Was do zgłaszania propozycji z kim chcielibyście przeczytać wywiad w naszym dzienniku. Zgłaszajcie nicki, świat gry, oraz wyjaśnienie dlaczego właśnie z tą osobą, w tym temacie.

Zgłoszeni gracze:

• Onufry
  • Abedy
  • kylejames
  • Dzizes
  • BluePeter
  • MariuszBie
  • Miłosna
  • ZimaPL
  • raffe81
  • zet
  • Melkon
  • neon777
  • KyNiuXD - wywiad się nie pojawi
  • kserdel - odmówił :kak:
  • Cobra112 - odmówił :kak:

Wywiady przeprowadzone:

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19932

Gość
Gość
Dzizes, BluePeter, Podbipięta, MariuszBie, ZabójcaMuminka

DeletedUser32137

Gość
Gość
Ja chce wywiad z Kyniuxd. Wydaje sie super ciekawa osoba, majaca niesamowicie ciekawe zycie poza the west.

Etriel

Członek obsługi gry
Aktualnie nasza LCM jest nieuchwytna, ale jest możliwość przeprowadzenia wywiadu z naszym z PM. Jest to najstarszy stażem pracownik biura teamu The West. Oczywiście, gracze też mogą przygotować zestaw pytań. :)

DeletedUser30011

Gość
Gość
Dlaczego nie chcecie ze mną robić wywiadu ?

DeletedUser30088

Gość
Gość
Abedy - Główny założycieli tw-db, który przez lata czuwał nad systematycznym rozwojem tej strony.
Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie dzisiaj gry bez tw-db oraz cloth-calc`a, które stały się wręcz obowiązkowym poradnikiem i skryptem dla setek graczy, a to właśnie abedy przyczynił się do ich powstania.
Niespełna dwa lata temu skończył aktywną grę i nie angażuje się już w rozwój tw-db (przynajmniej nie w takim stopniu jak kiedyś).

kylejames - kto choć raz nie słyszał o jego olbrzymim eq niech się schowa. Jest to gracz bijący wszelkie rekordy - jako pierwszy osiągnął poziom 150, wygrał wszystkie dotychczasowe loterie i dominuje we wszelkich rankingach oraz statystykach.
Co skłoniło go do gry w TW? Jak tutaj w ogóle trafił?
Ile czasu poświęca dziennie na grę i kim tak na prawdę jest?
Chyba każdy z nas chciałby go bliżej poznać.

Jimmy Kane

Gość
Gość
Wiesz że jest coś takiego jak cenzura i nie wiadomo czy by ktoś z niej nie skorzystał.
Jest cenzura, ale jest też wolność słowa. Masz prawo do swojej opinii. A my cenzurować możemy jedynie wulgarne wyrażenia.

DeletedUser28058

Gość
Gość
Wiesz że jest coś takiego jak cenzura i nie wiadomo czy by ktoś z niej nie skorzystał.
Wywiady nie zostają ocenzurowane. Usuwane są wszelkie treści łamiące regulamin (wyrazy wulgarne, rasistowskie etc.), ale jeśli ktoś coś krytykuje, krytyka zostaje opublikowane, jeśli ktoś coś chwali, to pozostaje w wywiadzie. W Dzienniku mamy możliwość przeprowadzenie luźniejszej rozmowy na tematy, które często dotyczą Nas wszystkich. Pytamy o zmiany, plusy i minusy aktualizacji, pojedynkowiczów pytamy o pojedynki, a fortowców o forty i wiele innych. Jeśli uważasz, że taka forma jest zła, podsuń swoją propozycję.
Obecnie pytania można zadawać Generałowi Robertowi Lee. Wykaż się i zadaj pytanie ;;);

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie będe się wykazywał bo taki wywiad moim zdaniem powinien być przeprowadzony raz jak napisałem w postaci przesyłania pytań do redaktorów a nie upublicznianiu ich na forum.

A dwa wywiad powinien być przeprowadzony tak jakby na gorąco ( TS, Skype itp ) a nie że dacie komuś listę pytań a odpowiadający ma tydzień czasu na napisanie odpowiedzi.

A po trzecie to nawet nie spytaliście się mnie czy możecie wykorzystać założony mój temat co jest plagiatem ::D:

DeletedUser22239

Gość
Gość
Tylko pytania, które zadają gracze są "do wglądu". Reszta nie jest upubliczniana. Myślę, że fakt, że każdy gracz może sobie popatrzeć na 3-4 pytania, które pojawią się w wywiadzie to żadna zbrodnia i nic złego. Każdy może mieć jednak własną opinię i szanujemy ją ;)

Po drugie, wywiad jest przeprowadzany na gorąco. Redaktorzy nie wysyłają listy pytań. Trzeba też zauważyć, że używamy do tego czatu pisanego, aby każdy gracz oddał w swojej wypowiedzi dokładnie to co myśli.

Po trzecie, jeżeli masz jakieś zastrzeżenia, to można wysłać je "wyżej". Dla spokoju zedytowałem pierwszy post, aby był "przyjemniejszy dla oka".

Pozdrawiam ::D: