Wywiady

• Rozpoczynający wątek Jimmy Kane
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Członek obsługi gry
Bluźnisz! Nie ma życia poza westem! Tam jest tylko stagnacja...

Jeśli ktoś ma jakieś pytania do fuska/haracza/innej osoby to zadawajcie :)

Ostatnia edycja:
Wywiady to jedna z parodii dzikiego zachodu, podlegają cenzurze przed publikacją dla tego przeprowadzone ze mną nigdy niebyły opublikowane. Nie chciałbym czytać wywiady z fuskiem, bo byłby stekiem kłamstw ułożonych pod publikę jak wiemy Team jest zobowiązany do pewnych tajemnic i nawet jeśli nie jest w nim aktywnie nadal go obowiązują, a to jakie lubi kolory tęczy czy jakiej słucha muzyki mało kogo obchodzi, jeden z ciekawszych wywiadów jakie czytalem, był wywiad ze stifem sami pewnie wiecie czemu? flame!!
Haracz dostał bana, bo przegiął i dobrze o tym wiedział to ze *A* czy jak ktoś woli ****Ż**** nadal gra nie dziwi mnie wszystko zależy od tego komu się włazi w tyłek i jak bardzo się placze w rękaw osobie, która ma prawo decydować i interpretować regulamin na swój sposób. :))

Pewnie, że obowiązują mnie pewne zasady nawet jak w teamie już nie jestem. Czy coś bym powiedział... Zależy od pytań szczerze, ale jeśli chcecie ze mną pogadać to zapraszam na Huron, zawsze odpowiem jak jestem przy kompie.

O haraczu byłoby krótko i na temat
- co słychać haraczu?
- elo, nic, dajcie coś za bryły xdxd
- pracujesz?
- nie bo nie robie na magazynie, mam mercedesa i gram non-stop w te gre
- co lubisz?
- 13stki..
- dziękujemu panu, no to ban :D
- dziena xdxd
O Ew... znaczy o *A*.... nie, czekaj... aha, już wiem, to może zacznę od początku!

O ***Ż*** byłoby krótko i na temat:
- co słychać Ewe... [#@$%] ***Ż***?
- Zbieram $$$ na wszystkich serwach, wypłacę $ na twoim świecie, prowizje jak na profilu, mniejsze bądź większe
♪♫♬♩
- aha
- pracujesz?
- nie bo mam najm i męża i gram non-stop w te gre
- co lubisz?
- a w sumie to jak mam z kim pisać na czacie i tam mogę pisać co mi ślina na język przyniesie, no chyba, że wypiłam właśnie jedno czy tam kilka piw, to wtedy piszę sama do siebie [hihi], o właśnie idę nagrać jakiś fajny film na youtube...
- dziękujemy pani i czekamy na film :D
- dziena xdxd

Powyższy tekst został wrzucony tutaj wyłącznie w celach rozrywkowych, nie miałem na celu nikogo obrazić a tym bardziej głównego bohatera tej krótkiej humoreski :)

PS: #freeHaracz
PS2: oczywiście żartowałem ::P

Wojcieszy

Członek obsługi gry
Wywiady to jedna z parodii dzikiego zachodu, podlegają cenzurze przed publikacją dla tego przeprowadzone ze mną nigdy niebyły opublikowane. Nie chciałbym czytać wywiady z fuskiem, bo byłby stekiem kłamstw ułożonych pod publikę jak wiemy Team jest zobowiązany do pewnych tajemnic i nawet jeśli nie jest w nim aktywnie nadal go obowiązują, a to jakie lubi kolory tęczy czy jakiej słucha muzyki mało kogo obchodzi, jeden z ciekawszych wywiadów jakie czytalem, był wywiad ze stifem sami pewnie wiecie czemu?
Cenzura w TWT? Nie no... aż tak źle nie będzie <mam nadzieję> :p

ja Proponuje wywiady z Cpt.Bonsai,Presnelberg,Toro Rosso,Niefart ,Dbanita,uszek1,FresHHH, *Wściekły* Tatqu ,Antalor Drifter007xD Arczi krzysiek2828

Aravish Kryminalista Wvvv1337 sully217 Handlarz **Veloci** mariusz-11 Reptile wariata17 John Droos jurek50 kkf62 TomaszJudym

ja zgłosiłbym chętnie do wywiadu gracza Cinek009 grającego na muscotah.
dlaczego?
po pierwsze jest to jeden z starszych graczy jeśli chodzi o świat muscotah więc mógłby coś wspomnieć o początkach swojej gry tam etc
po drugie jest bardzo znany z swojego imperium handlowego na tym świecie które jest tak wielkie że swego czasu spowodowało nawet wielkie załamanie cen setów podczas zimy 2017 roku o ile się nie myle z datą
po trzecie jest jedną z ważniejszych osób w sojuszu który jest jedną z dwóch potęg na wspomnianym już świecie a mianowicie Guns And Roses poprzez należenie do dużej rady
po czwarte wywiad z nim byłby bardzo rzetelny i bardzo profesjonalny ze względu na to że z cinkiem da się chociaż normalnie pogadać i zadać mu pare pytań w przeciwieństwie do niektórych osób (jak chociażby Haracz)
a po piąte ciekawie byłoby się dowiedzieć skąd cinek wziął takie aspiracje i jak startowało jego imperium handlowe.

jest wielu chętnych by zrobić z nimi wywiad ja zgłosiłbym jednego gracza by przeprowadzono z nim wywiad ale jeśli mam sluchać kolejnych kłamstw udzielonych w wywiadzie albo tylko tych odpowiedzi które mogą być opublikowane to szkoda czasu na wywiady jeśli jednak można to chętnie przynajmniej zobaczyłbym pytania do EX administracji czyli Fusek
proponuje z nim zrobić wywiad bez ukrytych kamer
pytania to samo życie a odpowiedzi jak są udzielane na te pytania zawsze mają ziarno prawdy nie licząc wieku i tp. ::P
polecam przeprowadzić z nim wywiad może być ciekawieI;)

Wojcieszy

Członek obsługi gry
jest wielu chętnych by zrobić z nimi wywiad ja zgłosiłbym jednego gracza by przeprowadzono z nim wywiad ale jeśli mam sluchać kolejnych kłamstw udzielonych w wywiadzie albo tylko tych odpowiedzi które mogą być opublikowane to szkoda czasu na wywiady jeśli jednak można to chętnie przynajmniej zobaczyłbym pytania do EX administracji czyli Fusek
proponuje z nim zrobić wywiad bez ukrytych kamer
pytania to samo życie a odpowiedzi to jak się je spostrzega ::P
polecam przeprowadzić z nim wywiad może być ciekawieI;)
Pisałem już kilka razy, że zbieram pytania do wywiadu z fuskiem, na kilka już odpowiedział ;)

zawsze jestem do tyłu z czasem i wiadomościami ,mam przepraszać?B-)

gdzie zbierasz te pytania do Fuska ?
//połączono posty, Nessu3

Ostatnio edytowane przez moderatora: