Wywiady

• Rozpoczynający wątek Jimmy Kane
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33505

Gość
Gość
jeśli haracz miałby swój wywiad to ja też się zgłaszam hahahaha!

DeletedUser33692

Gość
Gość
Wywiady to jedna z parodii dzikiego zachodu, podlegają cenzurze przed publikacją dla tego przeprowadzone ze mną nigdy niebyły opublikowane. Nie chciałbym czytać wywiady z fuskiem, bo byłby stekiem kłamstw ułożonych pod publikę jak wiemy Team jest zobowiązany do pewnych tajemnic i nawet jeśli nie jest w nim aktywnie nadal go obowiązują, a to jakie lubi kolory tęczy czy jakiej słucha muzyki mało kogo obchodzi, jeden z ciekawszych wywiadów jakie czytalem, był wywiad ze stifem sami pewnie wiecie czemu? flame!!
Haracz dostał bana, bo przegiął i dobrze o tym wiedział to ze *A* czy jak ktoś woli ****Ż**** nadal gra nie dziwi mnie wszystko zależy od tego komu się włazi w tyłek i jak bardzo się placze w rękaw osobie, która ma prawo decydować i interpretować regulamin na swój sposób. :))

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pewnie, że obowiązują mnie pewne zasady nawet jak w teamie już nie jestem. Czy coś bym powiedział... Zależy od pytań szczerze, ale jeśli chcecie ze mną pogadać to zapraszam na Huron, zawsze odpowiem jak jestem przy kompie.

DeletedUser13329

Gość
Gość
O haraczu byłoby krótko i na temat
- co słychać haraczu?
- elo, nic, dajcie coś za bryły xdxd
- pracujesz?
- nie bo nie robie na magazynie, mam mercedesa i gram non-stop w te gre
- co lubisz?
- 13stki..
- dziękujemu panu, no to ban :D
- dziena xdxd
O Ew... znaczy o *A*.... nie, czekaj... aha, już wiem, to może zacznę od początku!

O ***Ż*** byłoby krótko i na temat:
- co słychać Ewe... [#@$%] ***Ż***?
- Zbieram $$$ na wszystkich serwach, wypłacę $ na twoim świecie, prowizje jak na profilu, mniejsze bądź większe
♪♫♬♩
- aha
- pracujesz?
- nie bo mam najm i męża i gram non-stop w te gre
- co lubisz?
- a w sumie to jak mam z kim pisać na czacie i tam mogę pisać co mi ślina na język przyniesie, no chyba, że wypiłam właśnie jedno czy tam kilka piw, to wtedy piszę sama do siebie [hihi], o właśnie idę nagrać jakiś fajny film na youtube...
- dziękujemy pani i czekamy na film :D
- dziena xdxd

Powyższy tekst został wrzucony tutaj wyłącznie w celach rozrywkowych, nie miałem na celu nikogo obrazić a tym bardziej głównego bohatera tej krótkiej humoreski :)

PS: #freeHaracz
PS2: oczywiście żartowałem ::P

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wywiady to jedna z parodii dzikiego zachodu, podlegają cenzurze przed publikacją dla tego przeprowadzone ze mną nigdy niebyły opublikowane. Nie chciałbym czytać wywiady z fuskiem, bo byłby stekiem kłamstw ułożonych pod publikę jak wiemy Team jest zobowiązany do pewnych tajemnic i nawet jeśli nie jest w nim aktywnie nadal go obowiązują, a to jakie lubi kolory tęczy czy jakiej słucha muzyki mało kogo obchodzi, jeden z ciekawszych wywiadów jakie czytalem, był wywiad ze stifem sami pewnie wiecie czemu?
Cenzura w TWT? Nie no... aż tak źle nie będzie <mam nadzieję> :p

ja Proponuje wywiady z Cpt.Bonsai,Presnelberg,Toro Rosso,Niefart ,Dbanita,uszek1,FresHHH, *Wściekły* Tatqu ,Antalor Drifter007xD Arczi krzysiek2828

Aravish Kryminalista Wvvv1337 sully217 Handlarz **Veloci** mariusz-11 Reptile wariata17 John Droos jurek50 kkf62 TomaszJudym

DeletedUser33505

Gość
Gość
ja zgłosiłbym chętnie do wywiadu gracza Cinek009 grającego na muscotah.
dlaczego?
po pierwsze jest to jeden z starszych graczy jeśli chodzi o świat muscotah więc mógłby coś wspomnieć o początkach swojej gry tam etc
po drugie jest bardzo znany z swojego imperium handlowego na tym świecie które jest tak wielkie że swego czasu spowodowało nawet wielkie załamanie cen setów podczas zimy 2017 roku o ile się nie myle z datą
po trzecie jest jedną z ważniejszych osób w sojuszu który jest jedną z dwóch potęg na wspomnianym już świecie a mianowicie Guns And Roses poprzez należenie do dużej rady
po czwarte wywiad z nim byłby bardzo rzetelny i bardzo profesjonalny ze względu na to że z cinkiem da się chociaż normalnie pogadać i zadać mu pare pytań w przeciwieństwie do niektórych osób (jak chociażby Haracz)
a po piąte ciekawie byłoby się dowiedzieć skąd cinek wziął takie aspiracje i jak startowało jego imperium handlowe.

DeletedUser33954

Gość
Gość
Z wielką checią chciałbym uczestniczyć w wywiadzie dla TWT. Zgłaszam swoja gotowość!

DeletedUser33692

Gość
Gość
jest wielu chętnych by zrobić z nimi wywiad ja zgłosiłbym jednego gracza by przeprowadzono z nim wywiad ale jeśli mam sluchać kolejnych kłamstw udzielonych w wywiadzie albo tylko tych odpowiedzi które mogą być opublikowane to szkoda czasu na wywiady jeśli jednak można to chętnie przynajmniej zobaczyłbym pytania do EX administracji czyli Fusek
proponuje z nim zrobić wywiad bez ukrytych kamer
pytania to samo życie a odpowiedzi jak są udzielane na te pytania zawsze mają ziarno prawdy nie licząc wieku i tp. ::P
polecam przeprowadzić z nim wywiad może być ciekawieI;)

Wojcieszy

Papatki bobaski
jest wielu chętnych by zrobić z nimi wywiad ja zgłosiłbym jednego gracza by przeprowadzono z nim wywiad ale jeśli mam sluchać kolejnych kłamstw udzielonych w wywiadzie albo tylko tych odpowiedzi które mogą być opublikowane to szkoda czasu na wywiady jeśli jednak można to chętnie przynajmniej zobaczyłbym pytania do EX administracji czyli Fusek
proponuje z nim zrobić wywiad bez ukrytych kamer
pytania to samo życie a odpowiedzi to jak się je spostrzega ::P
polecam przeprowadzić z nim wywiad może być ciekawieI;)
Pisałem już kilka razy, że zbieram pytania do wywiadu z fuskiem, na kilka już odpowiedział ;)

DeletedUser33692

Gość
Gość
zawsze jestem do tyłu z czasem i wiadomościami ,mam przepraszać?B-)

gdzie zbierasz te pytania do Fuska ?
//połączono posty, Nessu3

Ostatnio edytowane przez moderatora: