Wywiady

• Rozpoczynający wątek Jimmy Kane
  • Data rozpoczęcia
wywiad ze speedy'em to było by coś
P:Jak się nazywasz i dlaczego grasz w de łesta?
S:Myślałem ostatnio nad dodaniem 6 klasy postaci specjalnie pod Galifreja. Miała by ona pierwszeństwo do zapisów i mnożnik nagród ale nie mogła by brać udziału w normalnych bitwach o fort.
P:Rozumiem. Ale opowiedz nam może coś o sobie?
S: Dzisiaj rano jak wstałem z tronu to zauważyłem że woda w toalecie wiruje w kierunku przeciwnym do kierunek zegara i wpadłem na pomysł aby mapę de łęsta zamienić w zegar i co godzinę było by gali i ogólnie wskazówka na mapie co godzinę wskazywała by gali i byłby licznik ile takich gali już było.
P: Rozumiem. Skąd w ogóle takie zróżnicowane propozycje odnoście rozwoju gry?
S: Powinni zmienić nazwę the-west na the-gali.
P:Skąd w ogó...
S: Gali 12 Września 2018 roku było bardzo nieudane gdyż na Huronie zabrakło 6 obrońców.
P: Dzięk...
S: Administracja powinna ukarać graczy którzy nie wykonują rozkazów na Galifreju.

DeletedUser13329

Gość
Gość
Cześć, czepiam się wszystkich, teraz padło na speedyego, niech się ludziska pośmieją z jego głupich propozycji dotyczących Gali...
Moje propozycje z ostatniego roku (pokolorowałem, żeby zajęczy przedszkolak nie musiał się męczyć):
Jawny licznik ilości graczy na Gali
Łączenie światów - bez większej ingerencji w rozgrywkę!
Uwolnienie sprzedaży ulepszonych itemów starszych niż 2 lata
Zagospodarowanie nadwyżki graczy w trakcie bitwy o fort
Wzrost opłat za budowę kościoła wraz ze wzrostem jego poziomu
Bitwy fortowe miedzy różnymi światami
Ile twoim zdaniem powinno być aktywnych światów na TW?
Propozycja: każdy nowy świat = kasacja dwóch starych
Wyskakujące zapytania o odnowienie energii za bryłki - wyłączenie tej "funkcjonalności"
Ucywilizowanie wymian międzyświatowch
Waluta eventowa za wykonywanie zadań
Czy w czasie eventów należy wprowadzić dolny próg poziomu postaci podczas rekrutacji do Gali?
Czy należy wprowadzić możliwość wyboru nagrody za udział w Gali?

S: Administracja powinna ukarać graczy którzy nie wykonują rozkazów na Galifreju.
A wiesz, że już mnie dwa razy usunęli z sojuszu bo nie wykonywałem rozkazów na bitwie! Ponadto, coś czuję w kościach, że wywalą mnie po raz trzeci oops!

To ja też chce wywiad, jestem legendą na Muscotah :x
nie ma opcji że jesteś legendo Muscotah :|
znam przynajmniej z 10 "błyskotliwych" nicków, które bez zastanowienia przychodzą mi na myśl i zasługują na takie miano

samozwańczy bogowie trafiają razem ze stifem do jednego worka, który nie nadaje się nawet na utylizacje TEGO TYPU BENC

DeletedUser33852

Gość
Gość
Dobra zmieniam zdanie, nie chce jednak wywiadu. Preferuje użytkownika speedy911 na wywiad, oddaje moje miejsce.

/post edytowano - Wojcieszy

Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja Proponuje wywiady z Cpt.Bonsai,Presnelberg,Toro Rosso,,Dbanita,uszek1,FresHHH, *Wściekły* Tatqu ,Antalor Arczi krzysiek2828 speedy911

Aravish Kryminalista ,sully217 Handlarz **Veloci** mariusz-11 Reptile wariata17 John Droos jurek50 kkf62 TomaszJudym

,,Sasin998,Pan Ponczek , krzysiek2828,BykU,vid guerr,krzesiu,Arsani,j4rek,
demart 19.ixam.gnik,pegaz0123

z tymi graczami Proponuje zrobić wywiady po kolei zaczynając od presnelberga

Polecam też,żebyście zrobili wywiady z graczami ,norkson1400,brelo,,Cinek009,,wahan,beliar87,uszek1,Wvvv1337,lolol90,gawron123123.,buli08,orlik96,SilverGun91,zolwer,red feet,Rampam,
Lord Mateo98,zartas,Goldnos,

DeletedUser6549

Gość
Gość
Polecam zrobić wywiad z graczami
Kurisu San
Pierwszy Nos
ave juve
pawpawpawel
Oskar Carleone
Sebull
raffe81
Takie przykłady na szybko ;)

To, że można zgłaszać osoby które by się nadawały do wywiadów to jedno, ale druga kwestia czy takie osoby wyraziłyby na to zgodę - to jest kluczowe tutaj ;) . Znam kilka ciekawych osób, ale wiem, że one wolałyby zachować anonimowość i na pewno by na to nie poszły, więc szanuję to i nie proponuję nikogo.

Pozdrawiam

DeletedUser13329

Gość
Gość
To, że można zgłaszać osoby które by się nadawały do wywiadów to jedno, ale druga kwestia czy takie osoby wyraziłyby na to zgodę - to jest kluczowe tutaj ;) . Znam kilka ciekawych osób, ale wiem, że one wolałyby zachować anonimowość i na pewno by na to nie poszły, więc szanuję to i nie proponuję nikogo.

Pozdrawiam
Zgłaszam do wywiadów gracza wypowiadającego się powyżej ^ ;)

Zgłaszam do wywiadów gracza wypowiadającego się powyżej ^ ;)
Haha, dobre, szach mat :D . Nie wiem co ja miałbym do powiedzenia, raczej unikam bycia w centrum uwagi, przynajmniej w wirtualu, chociaż czasem może sprawiam inne wrażenie, ale jak zwykle - pozory mylą ;d .
Ale dzięki, doceniam :p !
Ps. Wywiad ze mną byłby nudny, bo wiele powiedzieć bym nie mógł, a też i wiele powiedzieć bym nie chciał :p . W myśl zasady, chrońmy swoją prywatność! Taki już stary dziwak ze mnie I:) .

Moim zdaniem z Panem Czachą, Puniszerem, Gumą tudzież graczem stoch11 należy przeprowadzić nie jeden, a serię wywiadów ze względu na posiadanie kilku osobowości.

DeletedUser33772

Gość
Gość
Polecam zrobić wywiad z moją osobą ^^ bardzo wielu ludzi ze świata Jicarilla ciekawi moja osoba ;]

ja Proponuje wywiady z Cpt.Bonsai,Presnelberg,Toro Rosso,,Dbanita ,Antalor Arczi krzysiek2828, Aravish Kryminalista ,sully217 ,Reptile wariata17 John Droos jurek50 kkf62 ,,Sasin998,Pan Ponczek ,,BykU ,Arsani ,
demart 19.ixam.gnik,pegaz0123,

Polecam też,żebyście zrobili wywiady z graczami ,norkson1400,brelo ,lolol90,gawron123123 ,
red feet,Rampam,

ja Proponuje wywiady z Cpt.Bonsai,Presnelberg,Toro Rosso,,Dbanita ,Antalor Arczi krzysiek2828, Aravish Kryminalista ,sully217 ,Reptile wariata17 John Droos jurek50 kkf62 ,,Sasin998,Pan Ponczek ,,BykU ,Arsani ,
demart 19.ixam.gnik,pegaz0123,

Polecam też,żebyście zrobili wywiady z graczami ,norkson1400,brelo ,lolol90,gawron123123 ,
red feet,Rampam,
A ja proponuję, a wręcz polecam, abyś skasował konto :>