Wywiady

• Rozpoczynający wątek Jimmy Kane
  • Data rozpoczęcia
Polecam Także zrobić Wywiad z Graczami OgnisteWsparcie.Patrykqar ,Szymektolec,famus,Californijka,marta52100,Renekton,Selvenar,Fzhut 92,rzadelko13 ,Pintktonguy

i Post Gracze Cherry1991 kltóry jest Słabym,Najgorszym Graczem na TW i kolejną Podróbką Zgłaszam do Moderatora Forum i Moderator Forum ci usunie tego głupiego,chorego Posta Cherry1991 i sam usuń Konto i Zazdrościsz mi

DeletedUser33505

Gość
Gość
zróbcie wywiad z kimkolwiek kogo nie poleca stif. Wyjdzie miliard razy lepiej niż z tamtymi osobami.

Przyjacielu ale ja jestem najgorszym graczem na TW

ja Proponuje wywiady z Cpt.Bonsai,Presnelberg,Toro Rosso,,Dbanita ,Antalor Arczi krzysiek2828, Aravish Kryminalista ,sully217 ,Reptile wariata17 John Droos jurek50 kkf62 ,,Sasin998,Pan Ponczek ,,BykU ,Arsani ,
demart 19.ixam.gnik,pegaz0123,

Polecam też,żebyście zrobili wywiady z graczami ,norkson1400,brelo ,lolol90,gawron123123 ,
red feet,Rampam,
Lord Mateo98,zartas,Goldnos,
Przyjacielu najgorszym graczem na TW jestem ja

nie bo Selux nie jest godny by zrobić z nim wywiad i to słaby graczy najsłabszy na 10 świecie

proponuje zrobić wywiad z graczem Presnelberg gra on na światach Muscotah i Nawaho i to bardzo doświadczony gracz dowodzi na Fortach i nieźle mu idzie w różnych Eventach na TW i w pojedynkach polecam z nim wywiad
Teraz mam trochę wolnego czasu @Lenka222 to mogę udzielić wywiadu jak chcesz

A ja chętnie poczytam kolejny wywiad z legendą całego TW, najlepszym z najlepszych graczy
oczywiście mowa tu o @stif32 z którym wywiad był tak atrakcyjny, tak mocny, że aż fotel mi się połamał.
Nalegam na część drugą :uuu) :uuu) ::P

Los Partizanos

Blada Twarz
Ja też poproszę o wywiad z graczem Stif32 , bardzo chcę się od niego dużo nauczyć a nigdy nie mam okazji z nim porozmawiać . Mam nadzieję że wywiad zaspokoi mój głód wiedzy