dyskusja Wyzywanie bitew fortowych

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika Herman44, 8. Sty 2017.

Poleć tę stronę

?

Jak oceniasz zmianę wymagań?

1. za

27,3%
  2. przeciw

59,1%
  3. nie mam zdania

13,6%
  1. Paatryk02

Paatryk02

Docenione treści:
    1
    Kolego, nie spinaj od razu...
    Dyskusja dotyczy problemu serweru Jicarilla a nie Iro. Więc nie wiem po co wyjeżdżasz mi z tym tematem. A kasy nikt nie chce bo nie wiesz z kim wymieniać ;)
    Wyraziłem swoje zdanie... ponieważ większość napinaczy których spotkałem na TW pochodziła właśnie z tego serwera. Nie wiem u kogo zasięgnąłeś tej opinii, bo większość tego serwera ma taką opinię o mnie i o Iro.
    Pozdr napinaczu ;)

2. Theorampole

Theorampole

Docenione treści:
    5
    Ja to bym po prostu zdelegalizował jicarille i po problemie

FresHHH lubi to.
  3. gunis0705

gunis0705 Blada Twarz

Docenione treści:
    4
    Fejki to część gry, ale jeśli się tego nadużywa powinno być jakoś tępione. Wiem, że na każdym serwerze gdzie są normalne bitwy przeszkadzałoby to. A to, że mamy takich asów na Jica to już nie nasza wina, więc docinki typu napinacze i dzieci zostawcie dla siebie.
    Dla mnie ten system wyzywania fortów zawsze był w porządku, ale nie spotkałem się nigdy z sytuacją, gdzie przez miesiąc jest po 10 fortów dziennie wyzwanych przez jednego gracza. Gram bardzo aktywnie na Jica i Huronie, i jakoś na tych światach nikt fejków nie potrzebował żeby się dobrze bawić. Gdyby dotyczyło to świata na którym nie gram to pewnie też by mi to nie przeszkadzało.
    Tyle ode mnie, życzę powodzenia w dalszej grze i więcej szacunku do innych graczy.

Naaryaa lubi to.
  4. Herman44

Herman44 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Właściwie to niepotrzebnie zaczynałem ten temat. Skutek taki, że Arnold się tylko nakręcił. Jedyne wyjście, to skazać go na zapomnienie.
    Wnioskuję o usunięcie tego tematu, albo przynajmniej zamknięcie.