Wzrost opłat za budowę kościoła wraz ze wzrostem jego poziomu

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika speedy911, 28. Lip 2019.

Poleć tę stronę

?

Czy opłaty za rozbudowę kościoła powinny rosnąć wraz ze wzrostem jego poziomu?

1. TAK

62,5%
  2. NIE

20,8%
  3. Nie mam zdania na ten temat

12,5%
  4. Absolutnie NIE, przecież to moje ulubione zajęcie w grze, jak możesz coś takiego proponować <foch>

4,2%
  1. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    78
    Dość tego dobrego, kasa miejska "pęka w szwach", trzeba trochę utrudnić życie expiarzom :p

jk377 lubi to.
  2. WonLamusie

WonLamusie Blada Twarz

Docenione treści:
    6
    Imo to kosciol powinien zniknac.Sztuczne pompowanie expa i przyczyna tego ze starsi gracze nie robia nic innego oprocz tego monotonnego walenia x9 1h rozbudowy....

Pierwszy Nos i jk377 lubią to.
  3. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    122
    Kościół to największa "legenda" The Westa, do dziś nikt nie wie co tak naprawdę on daje. Podejrzewam, że daje tyle co w życiu, a jak kto sobie to zinterpretuje to już Jego ;> . Uważam, że tak, a więc głosuję na tak. Nie ma co żałować pieniędzy na Dom Pański ;> ;P .

stif32 i jk377 lubią to.
  4. jk377

jk377

Docenione treści:
    48
    ja jako ateista i wielki przeciwnik nic nie robienia bobów jestem na tak

5. Zajęcza Łapka

Zajęcza Łapka

Docenione treści:
    62
    Najgorsze że ten kościół trzyma dużą część starych graczy przy grze.

jk377 i speedy911 lubią to.
  6. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    Ach rak Was ładnie zebrałem tutaj.
    Sam bym podszedł inaczej do tego problemu. Spoko z jednej strony wzrost kosztów. Mnie bardziej irytuje, choć to może zbyt duże słowo, fakt że ten kościół daje tyle expa.Sam bym był bardziej zwolennikiem zrobienia z tego, tylko z tego, czegoś w rodzaju zwykłej pracy. Z jakimś wynagrodzeniem (pieiężnym rzecz jasna, większym niż koszty włożone na rozbudowe) z oczywistym spadkiem zdobywanego doświadczenia o minimum 50%. Ale to tylko pomysł szaraczka ;)

7. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    122
    Nie bądź taki skromny, nie piastujesz już tego "stanowiska" ale znajomości zostały :)

Co do tematu to exp z kościoła wcale nie jest jakiś ogromny (buduję od tygodnia i nie podskoczyłem ani oczka w rankingu)

Twój ateizm ni jak się ma do klimatu bo na dzikim zachodzie w każdym miasteczku był kościół w tamtych czasach
    (a przynajmniej na westernach to widać)
    Nic nie robienia bobów? Serio myślisz, że jak skasują katedry to budowniczowie przyjdą na forty?
    (Bo zgaduję, że tak byś chciał)
    Prędzej zakończą grę - tak mi się wydaje.

8. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    Gdy przechodziłem na huron byłem top 2 rankingu expa. Było to 5 lat temu. Obecnie jestem 11, wyprzedzają mnie Ci co byli już, bądź są nadal w budowaniu. Nie podskoczę do nich, do top 1 brakuje mi dobre 70 milionów doświadczenia. Niby spadek nie aż taki wielki, parę pozycji, ale różnica doświadczenia ogromna. W budowanie byłem może parę godzin, ot tak dla sprawdzenia, ale uwierz mi, obecnie nie mam ich jak dogonić, nawet jak w to budowanie pójdę, nie skrócę dystansu. A jak dobrze wiesz jestem dość aktywny graczem.

A to akurat prawda.

9. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    37
    Etriel wie o problemie kościoła, ale temat umarł w martwym punkcie po spotkaniu na tsie X D.

10. jk377

jk377

Docenione treści:
    48
    czy wszyscy na prawde biorą moją sarkastyczną wypowiedź parodiującą logike innego gracza na poważnie XD hahahaha!

11. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    122
    Wybacz... te "zabawy" z Seluxem powodują u mnie czasowe uwstecznienie :D

12. Mercenas

Mercenas

Docenione treści:
    15
    Jak dla mnie ta dyskusja jest bezpodstawna. Inno i tak ma mało już do zaoferowania. Gdyby usunęli kościół czy też zmniejszyli expa, kaznodzieja byłby kolejnym śmieciowym setem zaraz po shermanie i tatance itd. Ja bym proponował zwiększenie expa za pracki skoro już mowa o expie. Też mnie boli jak większość z was ta topka.Goście którzy 24/7h budują kościół zamiast robić w tej grze coś bardziej konkretnego...Mają już za mało setów do rzucania by usuwać exp z kościołów. Sam nie buduje i nie będę ale też trzeba pomyśleć z tej strony, że sety pod budo(po takiej zmianie) stały by się drugimi setami pod pływanie powtórzę jeszcze raz ten myśl :D typu saru itd co ludzie po minimal sprzedają
    Pozdrawiam
    Merc

13. Xxmati4xX

Xxmati4xX

Docenione treści:
    8
    może podnieść exp za pvp i bitwy ;) bitwy na 10k np, bo ponad 7k expa za 1h pracy z kościoła, bardziej kusi niż fort z 6k

14. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    166
    Za wszystko prócz kościoła ;)

15. HaraczJaracz

HaraczJaracz

Docenione treści:
    37
    Według mnie kosciol to jest zajecie po za monotonnoscia w prackach, bo nie dostajemy znaleziska, produkty, $$ tylko sam exp - bonusy XP z eq nic nie daja, jest ten sam XP za budowe zalezny od poziomu. Jestem na nie, niech zostanie jak jest.

Theorampole lubi to.