Złota Piłka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19702
  • Data rozpoczęcia

Kto zdobędzie Złotą Piłkę?

  • Xavi Hernandez

    Głosy: 16 25,0%
  • Andres Iniesta

    Głosy: 10 15,6%
  • Lionel Messi

    Głosy: 38 59,4%

  • W sumie głosujących
    64
Status
Zamknięty.

DeletedUser19702

Gość
Gość
FIFA i magazyn France Football podały dzisiaj oflicjalne nominacje do Złotej
Piłki. Nominowani zostali Xavi Hernandez,Andres Iniesta i Leo Messi trójka graczy FC Barcelony. Jak myślicie który z nich zostanie wybrany piłkarzem roku 2010?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Messi raczej nie, dostał już w zeszłym roku, zresztą, nie lubię go:D
z tej trójki bym wybrał Xaviego. Inieście czasem brakuje tego błysku...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadnemu w sumie nic nie brakuje. Messiego nienawidze, niby grzeczny, a zwykly symulant. Iniesta i Xavi to najlepsi gracze swiata na swojej pozycji. Jednak stawiam na Xaviego, zasluzyl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To kpina, że oni zostali nominowani, a nie ma Forlana i Sneijdera.
Xavi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Forlan zbyt duzo nie pokazywal, wiec bym go nie nominowal;p. Ale Sneijdera tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Messi - zresztą te nagrody są śmiechu warte jak ta cała Fifa i tylko oni wiedzą jak to wszystko jest oceniane i na jakich kryteriach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko jest możliwe ... Iniesta- Na pewno czołowy gracz Światowej Piłki. Ale stawiałbym na Messi'ego ;;)
 

DeletedUser16354

Gość
Gość
Moim zdaniem najbardziej na nagrodę z tej trójki zasłużył Xavi, jak dla mnie najlepszy gracz na tej pozycji na świecie, jednakże krążą plotki o poważnym przecieku, mianowicie w dość znanej i cenionej w świecie futbolu gazecie "La Gazetta dello Sport" pojawiła się informacja, że Złotą Piłkę otrzyma... Iniesta, o dziwo 3tyg. przed ogłoszeniem wyników, było tam również, że w trójce znajdą się Ci trzej piłkarze co już się potwierdziło. Dziwne, aczkolwiek prawdziwe, okaże się, czy to prawda, a tak naprawdę nie okaże się, bo wiedząc o tym że taka informacja poszła w świat, mogą znowu coś nakombinować, taki już jest świat futbolu...

A tutaj na potwierdzenie moich słów:
http://sport.interia.pl/liga-mistrzow/news/zignoruja-lige-mistrzow-dla-gwiazd-barcelony,1567466
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Leo Messi. tyle ode mnie w tym temacie;)
i nie, nie jestem kibicem Barcy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiedzial to z takim przekonaniem.. Gahill, skad taka pewnosc? Jakies przecieki? Skąd te info?? Czy to tylko przypuszczenie?:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Messi i "nie jestem kibicem Barcy"? Aż mnie to zaskoczyło o_O
:D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Dobra dobra, archeolog, spójrz na datę tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry