odrzucony Złote bronie dla każdego... [oddaj głos!]

Przeczytałe/am treść tematu i mój głos to:


  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Proste pytanie...
Prosta ankieta...

Czy chcielibyśmy aby złote bronie oraz lśniące złote bronie miały usuniętą siłę oraz punkty życia, a zamiast tego otrzymałyby inne umiejętności fortowe?
Obecnie przez karę dla strzelców jaką daje dawanie w siłę czy punkty życia, złote zestawy stają się bezużyteczne dla np zawadiaki, jeśli mówimy o fortach wyłącznie; są one dobre dla osób co idą w hp, ale nie dla osób w abso czy dowodzenie. A jako osoba a która lubi czasem zmienić build na inny, chciałbym aby złote bronie służyły mi i były przydatne.
bo tak to opłaca się je robić tylko pod expa, i tylko wtedy gdy nie ma nic lepszego. Niezależnie czy się lubimy czy coś, oddaj proszę głos wg. uznania, a nie wg. oceny mojej osoby.
Pozdrawiam państwa i zapraszam do dyskusji, z poszanowaniem innych.
 
Tu chyba za dużo w ludziach tej zawiści, i tylko dlatego że to JA nie zagłosują albo specjalnie dadzą na nie.
Zatem zrobię podobny temat na becie, tam się ludzie na pewno wypowiedzą inaczej, w sensowny sposób.
Pozdrawiam.
 
Na każdym nowym serwerze na początku jest to top 1 zestaw broni do fortów, pvp, expa.

A co do samego pomysłu jestem na nie, bardziej bym zaproponował dodanie nowych broni, które robiłoby się z zadań jak lśniące ale miałyby właśnie bonusy pod zawadiaków.
Albo tak jak mówisz, bo brakuje takich broni.
 
No właśnie ja tego nie kumam.... zawadiaka w "byleczym" kryty wali to po kiego grzyba go faworyzować?
I nie kacper to nie są wąty do Ciebie tylko ogólnie pomysł nie bardzo.


nowe zadania klasowe które dają bronie indywidualne dla klasy postaci-to jest to

No to już dużo lepszy pomysł :)
 
Klasa i tak ma przypisaną umiejętność fortową,więc taka broń to by było coś podobnego ale w ekwipunku ;)
Nie wiem na jakiej zasadzie mają przypisane umiejętności fortowe, każdą KAŻDĄ postać można grać pod wszystko wiec to nie ma zaczenia. Perki były wprowadzone na praktycznie samym starcie gry więc to nie jest argument od tego czasu dużo się zmieniło
 
<Post został usunięty przez Moderację>
grzeczniej proszę.
Jak widać potrafisz się wypowiedzieć z poszanowaniem innych, także po co te bluzgi to nie wiem.
Pozdrawiam.

No właśnie ja tego nie kumam.... zawadiaka w "byleczym" kryty wali to po kiego grzyba go faworyzować?
I nie kacper to nie są wąty do Ciebie tylko ogólnie pomysł nie bardzo.




No to już dużo lepszy pomysł :)
To żadne faworyzowanie. Masz np bronie Fry które może założyć i full dowo i full hp i full chowanie i full pływanie, więc to żadne faworyzowanie, a jedynie zabranie punktów życia ze złotych zestawów i rozdzielenie tych samych cech i umiejętności w coś innego. np zamiast 5 siła 5 zręczność 5 sprawność 5 charyzma dać 7 zręczność 7 sprawność 7 charyzma albo dodać absorpcję można zawsze.
Pozdrawiam.
 
Wolałbym powtarzalne zadania o złotą strzelbę a potem o lśniącą złotą strzelbę i możliwość ulepszania (szabla i colt również), aby móc coś grindować :)
 
Wolałbym powtarzalne zadania o złotą strzelbę a potem o lśniącą złotą strzelbę i możliwość ulepszania (szabla i colt również), aby móc coś grindować :)
Po co, skoro są one tylko dla osób w hp?
Można też dodać serię zadań w których mamy do wyboru dwie nagrody. Nowe bronie możemy nazwać Złotym Winchesterem oraz Złotą Strzelbą z lunetą.
Złoty Winchester dawałby absorpcję, złota strzelba z lunetą, miałaby obrażenia do sektorów, żadna opcja nie daje siły i punktów życia.
Ale cóż, graczom się jak widać pomysł nie spodobał, i mam nadzieję że nie dali na nie tylko dlatego że autorem jestem ja, a sami są na tak, bo różnie bywa.
 
Po co, skoro są one tylko dla osób w hp?
Można też dodać serię zadań w których mamy do wyboru dwie nagrody. Nowe bronie możemy nazwać Złotym Winchesterem oraz Złotą Strzelbą z lunetą.
Złoty Winchester dawałby absorpcję, złota strzelba z lunetą, miałaby obrażenia do sektorów, żadna opcja nie daje siły i punktów życia.
Ale cóż, graczom się jak widać pomysł nie spodobał, i mam nadzieję że nie dali na nie tylko dlatego że autorem jestem ja, a sami są na tak, bo różnie bywa.
Gracze full dowodzenie i tak mają przewagę nad innymi.
Dodali już bronie za przedmioty z rzemiosła i nawet nie ma sensu ulepszania ich bo są beznadziejne.
Pomysł się nie podoba bo chcesz ruszyć legendarne bronie a autora gorszego od mlota nie ma. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry