Złote kończyny

anuluj te, ktorych czas sie skonczyl, a pojawia sie nowe - a przynajmniej mam nadzieje, ze tak to dziala :) ja zebralem komplet 2021-03-25 wiec chyba sie da
 
Po anulacji pojawiają się te same zadania , i swobodnie da się uzbierać wymagającą ilość do zebrania wszystkich elementów.
 
Nowe wydarzenie będzie dostępne od 17 marca od 12:00 do 31 marca do 12:00. Zadania z ubiegłego roku będzie można wykonać od 12 marca od 00:00 do 02 kwietnia do 23:59.
 
To ciekawe bo od wczoraj niemam zadan na kończyny.. fakt wszystkie uzbierałem ale powinno dać się zbierać na przyszły rok zeby robić inne zadania ..
 
Jak zakończysz zadanie w którym trzeba zebrać wszystkie 5 nowych itemków to zadania znikają, jeżeli go nie ukończysz możesz zbierać koniczyny aż do 31.03 i na ostatnią chwile skończyć zadania i będziesz mieć koniczyny na następny rok
 
A czy kozy można będzie ulepszać w przyszłości, bo by sobie pohasał tak na koźle billym na ^4
I czy Inno Games planuje wprowadzić do gry funkcję rozmnażania, że jak kupię kozę i kozła, to małe kózki będą za rok.
hmm?
Co? Proszę mi odpisać :D
 

zartas

Członek obsługi gry
A czy kozy można będzie ulepszać w przyszłości, bo by sobie pohasał tak na koźle billym na ^4
I czy Inno Games planuje wprowadzić do gry funkcję rozmnażania, że jak kupię kozę i kozła, to małe kózki będą za rok.
hmm?
Co? Proszę mi odpisać :D
Niestety, ale wątpię, że zostaną wprowadzone takie mechanizmy.
 
Do góry