Złoto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7098
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł


  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser7098

Gość
Gość
Witam
Na jednym świecie jestem poszukiwaczem bez miasta. Niedawno nosiłem przy sobie 14000$ przez tydzień błąkając się po sektorze i szukając miasta w którym znajdowałby się komplet którego potrzebuje. A co by było gdybym wtedy omdlał ? Dlatego wymyśliłem nowy produkt- Złoto.

http://img5.imageshack.us/img5/5923/zoto3.png

Złoto jest dostępne w każdym General Store od 1 levelu. Zarówno we własnym jak i cudzym mieście cena jest taka sama.
Jak łatwo zauważyć cena sprzedaży nie jest proporcjonalna do kupna. Cały sens projektu polega na tym, że ktoś kto nie może wpłacić pieniędzy do miasta kupuje sztabki złota. Dzięki temu nie może stracić ich podczas pojedynku, ani w przypadku omdlenia. Oczywiście niesie to za sobą minusa. Po odsprzedaniu złota kwota jest mniejsza.

Krótkie FAQ
1.Dlaczego sztapel jest taki duży?
Aby nie rozbić nie potrzebnego bałaganu w ekwipunku
2.Co to jest łączna wartość?
Jest to ilość pieniędzy jaką dostalibyśmy przy sprzedaży całego złota.
3.Czy ilość pieniędzy w złocie pokazuje się nam w paskach "gotówka" i "konto"?
Nie, ponieważ pieniądze z produktów nigdy się tam nie pokazują.
4.Czy potrzebne jest to do jakiegoś zadania?
Nie
5.Czy da się to znaleźć/dostać?
Nie

Proszę o głosowanie i dyskusję.

Uwaga! Istotą tego projektu nie jest sam produkt, tylko jego właściwości dlatego sądzę że projekt jest zgodny z regulaminem.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jestem na tak , pomysł mógłby wprowadzić wiele nowego (a zarazem ciekawego) np. Questy (lub raczej cele w questach) i Nowości w Poradniku . Wystawiam max ocenke
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK! Dobry pomysł, fajne właściwości, ale według mnie złoto powinno być trochę droższe - 200 $ (kupno) jest za srebro, które już jest w grze, a jak pewnie wszystkim wiadomo złoto jest droższe od srebra. :)
No i proponuję, żeby (o ile ten pomysł przejdzie) złoto pojawiło się również w zadaniach.
Pomysł ogólnie dobry, ale do minimalnej poprawki, daję 5 gwiazdek.
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Proszę wszystkich 2 i 5 postowych o uzasadnianie odpowiedzi na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to widzę że na kryzys jesteśmy gotowi. Czy nie to robili najbogatsi Polacy(i nie tylko) by uchronić się przed kryzysem? To jest skuteczny sposób na kryzys ale niestety, złoto już w tej grze występuje. Baryłki złota które służą do wykupienia premium. Wyobrażam sobie jaka ilość pytań by napływała na forum jak i do administracji. Wiadomości typu "Mam złoto a nie mogę wykupić premium POMOCY!!!" itp. Pomysł dobry ale zachodzi tu jednak konflikt interesów. Moim zdaniem nie przejdzie.
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Oczywiście można wymyślić jakiś inny surowiec, przedmiot itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobre, co do tego co mówił o premium ą już bryłki a nie sztabki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sztabki to super pomysł. Tylko w tytule przedmiotu "Sztabka złota". Mogłyby być samorodki.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jestem na TAK! Dobry pomysł, fajne właściwości, ale według mnie złoto powinno być trochę droższe - 200 $ (kupno) jest za srebro, które już jest w grze, a jak pewnie wszystkim wiadomo złoto jest droższe od srebra. :)
No i proponuję, żeby (o ile ten pomysł przejdzie) złoto pojawiło się również w zadaniach.
Pomysł ogólnie dobry, ale do minimalnej poprawki, daję 5 gwiazdek.

Oczywiście jest takie coś ale to produkt
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi by się to spodobało, gdyby cena kupna i sprzedaży była taka sama.
Kupując 10 sztabek wydaje 2000, a potem je sprzedając dostaje 1800.
Może to tylko 200 $, ale jednak trochę szkoda.
I poco by wtedy były banki?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Witam
Na jednym świecie jestem poszukiwaczem bez miasta. Niedawno nosiłem przy sobie 14000$ przez tydzień błąkając się po sektorze i szukając miasta w którym znajdowałby się komplet którego potrzebuje. A co by było gdybym wtedy omdlał ?

To byś miał pecha. To nie Sims'y. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry