Złoty Colt vs WEB !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19682
  • Data rozpoczęcia

CO?

  • Web

    Głosy: 72 49,7%
  • Colt

    Głosy: 73 50,3%

  • W sumie głosujących
    145
Status
Zamknięty.

DeletedUser19682

Gość
Gość
Co lepsze zatrzymać weba ? czy sprzedać zrobić reskila mieć złotego colta i z powrotem reskila ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
WEB!
Złoty colt niby pisze, że ma spory dmg ale jak widziałem pojedynki web'em i golden coltem to web wymiata
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
WEB-Prestiż duży,rozrzutu ni ma(Walisz praktycznie ciągle 125,a w złotym mniej się zdarza)
 
Koszt reskillu jest dość duży, dlatego WEB. Ale spróbuję zdobyć jeszcze złotego colta ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
WEB-Prestiż duży,rozrzutu ni ma(Walisz praktycznie ciągle 125,a w złotym mniej się zdarza)

ja dostalem 3x po barku 253 dmg :)

coltem trafilem bark 292 w tym samym pojedynku z webem :) colt jest lepszy dlatego, ze mozesz ustawic glowe i zapisywac sie w grabarzach hitem :)
 

DeletedUser15475

Gość
Gość
Niby Trejo ma rację ale ja uważam, że lepsze są większe minimalne obrażenia kosztem większych maksymalnych;] A poza tym WEB jest bardziej cool:I: pif paf
 

DeletedUser15126

Gość
Gość
ja dostalem 3x po barku 253 dmg :)

Od kogo ? Bo ode mnie chyba nie :gwizd:

coltem trafilem bark 292 w tym samym pojedynku z webem :)

Czyli chyba to nie ten pojedynek ze mną ::):
Bo mi trafiłeś bark -255 hp ;)
A ja Ci żadnego nie trafiłem , tylko po łapach..

Wracając do tematu: Mają identyczne obrażenia, gdy dodamy najmniejsze i najwyższe do siebie, więc decydują bonusy...
Dalej chyba już nie muszę pisać co jest lepsze ::):
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
colt bo na nizszy level a po drugie zalezy czy jestes fortowcem czy pojedynkowcem

na poj. zloty colt
na forty. WECB albo podroniony zloty colt:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polecam Ci WEB, wg. mnie mocniejszy za coltem nie przepadam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlamnie też lepszy jest WEB ale dlamnie każdy ma swój gust ale radził bym ci go wybrać :d
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Oczywiście WEB, najlepsza broń strzelecka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
WEB jest lepszy.
Bardziej ustabilizowany z obrażeniami,
mniejszy koszt (koszty reskillu na budowanie kosztują).
I te bonusy ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
O dużo lepszy jest złoty colt może daje mniej ujemek ale to nic nie szkodzi a jak ktoś chce powalić hity to złoty colt jest o dużo lepszy a na dodatek średnia zadawanych obrażeń złoty colt i web mają takie same więc lepszy jest żłoty colt bo maksymalną ilość to 141 dmg. pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg. mnie lepszy jest złoty. Chociaz ma podobną średnią zadawanych obrażeń to i tak ma lepsze bonusy (co chodzi o pojedynki). No chyba, że ktoś chce szpanować, to Colt nie jest do tego dobry :p
Ostatnio wszedłem do miasta na pojedynek i szukam ludzi. Patrze - trzech żołnierzy. Wchodzę w profil, a tam haslo : "Haaa, i kto tu jest lepszy? ja mam złotego kolta i już nikt mi nie podskoczy!"

Wszyscy trzej mieli podobne opisy. Rozwaliłem ich floretem athosa, ale to już pominę.

Podsumowując :
WEB - szpan, lans itp
Złoty Colt - Szpan, ale grabarzem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak w ogóle to na widok obydwóch broni robi mi się niedobrze.
Kolta mają prawie wszyscy z pozwalającym na to lvl'em, a web też już raczej do żadkości nie należy.
Osobiście wybrałbym już Shofielda JJ, albo peacemakera billego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz WEB to będzie rzadkie zjawisko, bo jak wiemy - BDB zostały wycofane. Więc teraz będzie ciężko go dostać (Targ, ew. wielkie szczęście w zwykłej bitwie fortowej).
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam tego i tego, ale oddalbym oba za colt peacemaker billa :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry