z czym wam się kojarzy dziki zachód

  • Rozpoczynający wątek Komst GT
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27886

Gość
Gość
mi kojarzą się z indianami ,traperami prerią ,rozmaitymi brońmi ,książkami o Old Shatterhandzie i wielką przygodą:traper:!!
 

DeletedUser29483

Gość
Gość
mi głównie z kowbojamipif pafkradzieżami,napadem na pociąg:meks:karczmą w której barman polewa whiskei kelnerką która podaje tą whiskey gościem co gra w saloonie na pianinie,strzelaniną w samo połódnie i kowbojem odjeżdżającym na tle zachodzącego słońca:eek:kul:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Z rewolwerami, strzelbami, pyłem, indianinami, kowbojami, meksykanami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pojedynki kowboje bitwy szeryf
pif pafpif pafpif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dużo piasku, szybkie konie i kowboje :D no i oczywiście rozróby w barze
 

DeletedUser27624

Gość
Gość
Mi z plażą bez wody z samym piaskiem i ze świrami biegającymi z piórami na głowie którzy krzyczą HOWK! A tak na serio to Dziki Zachód kojarzy mi się z rozbójnikami :D. Nie wiem czemu zawsze oglądałem jakiś film o dzikim zachodzie zawsze byli jacyś rozbójnicy,złodzieje itd.
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Z czym mi się kojarzy?
Hmmm...
Z kowboami, kradzieżami,napadem na pociąg karczmą w której barman polewa whiske i kelnerką która podaje tą whiskey gościem co gra w saloonie na pianinie,strzelaniną w samo południe i kowbojem odjeżdżającym na tle zachodzącego słońca
Z rewolwerami, strzelbami, pyłem, indianinami, kowbojami, meksykanami.
z plażą bez wody z samym piaskiem i ze świrami biegającymi z piórami na głowie którzy krzyczą HOWK! A tak na serio to Dziki Zachód kojarzy mi się z rozbójnikami . Nie wiem czemu zawsze oglądałem jakiś film o dzikim zachodzie zawsze byli jacyś rozbójnicy,złodzieje itd.
Strzelaniny,indianie,spokojne rancza, miasta, krzaki takie przelatujące przez drogę, prerie,poker, cowboje/cowgirls, zabawa w salonie,whiscey, wojska, wojny, napady na banki,pociągi, powozy pocztowe, złoto.


Można by wymieniać w nieskończoność więc po przestane na tym :)
 

DeletedUser27858

Gość
Gość
miasteczko gdzieś w górach skalistych, lekko padający śnieg, wszędzie błoto, w rzece poszukiwacze złota, a w lesie banda złodziejaszków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry