Za garść dolarów

Clint Eastwood. No jakże kultowy aktor oldschoolowej szkoły kina, bierze w udział w klasycznej trylogii Sergia Leone.
Wcielił się w rolę rewolwerowca bez imienia, co wprawia w napięcie do ostatnich minut w oczekiwaniu na inicjały jego persony.
Przybywa do miasteczka San Miguel znajdującego się na granicy Ameryki i Meksyku. Od samego początku mieszkańcy dają mu jasno do zrozumienia, że nie jest tu mile widziany, a i o kłopoty nie jest trudno.
Tutejszy barman daje mu strawę i opowiada o sytuacji w mieście. Clint dowiaduje się że w mieście rządzą dwie rodziny - bracia Rojo i rodzina Baxter, którzy nie pałają do siebie szczególną sympatią.
Zawadiaka zwęszył zarobek u jednych jak i drugich i od tego momentu tak naprawdę robi za chorągiewe, gdzie nie do końca wiadomo, na których skrzypcach gra.
To tak w skrócie więc trzeba obejrzeć u ocenić samemu.
Miłej soboty życzę ;)
 
Święte słowa
,suport ma na to paragraf w kodeksie ludzi ale nie w regulaminie
Regulamin jest jeden ,zależy kto komu łaskę robi z drewna,albo kto komu pizze liże I:)
 
Macie talent do znajdywania "błędów", które w zasadzie nie są błędami nawet. Zwykłe szukanie pretekstu do zmiany czegoś, co działało od samego początku istnienia w ściśle określony sposób (czyli tak pewnie z 10 lat) i nie budziło żadnych zastrzeżeń, ale że zmiana jest niezbyt korzystna graczom, to pod przykrywką "błędu" ją trzeba wcisnąć. :uuu)
Ciekawe gdzie znaleźli Anke patelkową ,pewnie nie u Fusek?
może odpowie na to pytanie Lenka,zwana Mileńka,zapytajmy jakie ma zdanie Magda!
poproszę pomocną dłoń by się wypowiedział/a ,jak działa Support i komu ma służyć wolontariusz?
 
Do góry