Zaczynam pisać książkę! Zapraszam do lektury!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17273
  • Data rozpoczęcia
Proszę, napiszcie coś pododbnego o potrzebie włączenia migracji. Przyłączę się do rozpropagowania tej inicjatywy, ażeby wysyłać te teksty do inno games. Nie wszystkim, ale zdecydowanie większej graczy zależy na migracjach ;)
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Przy braku interwencji ze strony IG na tę wiadomość, o ile mi cierpliwości starczy to będę pisał wiadomość nr 2. I tam będę uwzględniał pozostałe tematy :)
 

zuzia12345

Blada Twarz
Według mnie spamowanie im skrzynki jest bardzo złym pomysłem. Wygląda jakbyście chcieli utrudnić im pracę. W dodatku bardzo nieudolnie, bo mogą w prosty sposób odfiltrować Wasze wiadomości i automatycznie je usunąć.
 

zuzia12345

Blada Twarz
Poza tym co Lenka mogła zrobić z oszustwami graczy przy losowaniu? Raczej nie posiada narzędzi, aby usunąć ich głosy z ankiety lub zabronić udziału graczom zarejestrowanym na forum chwilę przed oddaniem głosu. A nawet gdyby miała to byłyby to tylko półśrodki, bo ludzie i tak mają multikonta, które zostały założone kiedyś i mają niewyróżniające się nazwy.
Bardzo mi się nie podoba obwinianie jej za wszystko, zwłaszcza za rzeczy, które bezpośrednio należą do IG, takie jak warunki migracji.
 
Poza tym co Lenka mogła zrobić z oszustwami graczy przy losowaniu? Raczej nie posiada narzędzi, aby usunąć ich głosy z ankiety lub zabronić udziału graczom zarejestrowanym na forum chwilę przed oddaniem głosu. A nawet gdyby miała to byłyby to tylko półśrodki, bo ludzie i tak mają multikonta, które zostały założone kiedyś i mają niewyróżniające się nazwy.
Bardzo mi się nie podoba obwinianie jej za wszystko, zwłaszcza za rzeczy, które bezpośrednio należą do IG, takie jak warunki migracji.
Proste w zeszłym roku było to samo, wystarczyło stworzyć regulamin konkursu na podstawie błędów z roku minionego i się go trzymać. Wtedy taka sytuacja by miejsca nie miała.
 
Poza tym co Lenka mogła zrobić z oszustwami graczy przy losowaniu? Raczej nie posiada narzędzi, aby usunąć ich głosy z ankiety lub zabronić udziału graczom zarejestrowanym na forum chwilę przed oddaniem głosu. A nawet gdyby miała to byłyby to tylko półśrodki, bo ludzie i tak mają multikonta, które zostały założone kiedyś i mają niewyróżniające się nazwy.
Bardzo mi się nie podoba obwinianie jej za wszystko, zwłaszcza za rzeczy, które bezpośrednio należą do IG, takie jak warunki migracji.
Lenka Cię poprosiła czy jak, bo co chwilę piszesz takie głupoty że się to w głowie nie mieści XD?
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Poza tym co Lenka mogła zrobić z oszustwami graczy przy losowaniu? Raczej nie posiada narzędzi, aby usunąć ich głosy z ankiety lub zabronić udziału graczom zarejestrowanym na forum chwilę przed oddaniem głosu. A nawet gdyby miała to byłyby to tylko półśrodki, bo ludzie i tak mają multikonta, które zostały założone kiedyś i mają niewyróżniające się nazwy.
Bardzo mi się nie podoba obwinianie jej za wszystko, zwłaszcza za rzeczy, które bezpośrednio należą do IG, takie jak warunki migracji.
Może dlatego bo Lenka sama robiła multikonta w celu dopingowania wybranych nazw? Pensylwania została wybrana tylko dlatego na nazwe świata bo byłby totalny hejt gdyby Pueblo które było WYRAŹNIE wspieranie przez moderacje wygrało.
 

zuzia12345

Blada Twarz
Proste w zeszłym roku było to samo, wystarczyło stworzyć regulamin konkursu na podstawie błędów z roku minionego i się go trzymać. Wtedy taka sytuacja by miejsca nie miała.
Nie mam pojęcia jak taki regulamin miałby wyglądać. Zabrania się oszukiwania?
Według mnie jedynym wyjściem byłby konkurs bez nagród. Wtedy być może nie byłoby sensu głosować z multikont.

Lenka Cię poprosiła czy jak, bo co chwilę piszesz takie głupoty że się to w głowie nie mieści XD?
Bronię ją, bo uważam, że to nie jest jej wina. Bynajmniej nie w większości.
Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację, że jej podziękują i znajdą kogoś nowego, np Ciebie. Twierdzisz, że Twoja aura spowoduje, że ludzie skasują multikonta? A może zaczniesz osobiście migrować serwery czy naprawiać błędy w grze?
 

zuzia12345

Blada Twarz
Może dlatego bo Lenka sama robiła multikonta w celu dopingowania wybranych nazw? Pensylwania została wybrana tylko dlatego na nazwe świata bo byłby totalny hejt gdyby Pueblo które było WYRAŹNIE wspieranie przez moderacje wygrało.
A skąd wiesz, że to Lenka te multikonta tworzyła?
No i jeszcze jedno. Weźmy screena z pierwszego postu w tym temacie.
Lenka jest jedną z pierwszych osób, któe zagłosowały na Pensylwanię. Po co miałaby tworzyć multikonta, aby głosowały na Pueblo?
 
Nie mam pojęcia czemu "czepiacie" się dziewczyny, ma odmienne zdanie niż większość i już samo to jest pewną odwagą, bo nie pisze to co każdy tylko inaczej spogląda na problem. Czy lepiej, czy gorzej? Kwestia opinii, ale to nie znaczy od razu, że pisze jakieś głupoty, dużo w tym prawdy, przynajmniej w moim odczuciu. Trochę szacunku do odmiennego zdania, nawet jeśli, a może zwłaszcza wtedy, kiedy się z nim nie zgadzamy ;) .

Pozdrawiam ;] .
 
Nie mam pojęcia czemu "czepiacie" się dziewczyny, ma odmienne zdanie niż większość i już samo to jest pewną odwagą, bo nie pisze to co każdy tylko inaczej spogląda na problem. Czy lepiej, czy gorzej? Kwestia opinii, ale to nie znaczy od razu, że pisze jakieś głupoty, dużo w tym prawdy, przynajmniej w moim odczuciu. Trochę szacunku do odmiennego zdania, nawet jeśli, a może zwłaszcza wtedy, kiedy się z nim nie zgadzamy ;) .

Pozdrawiam ;] .
Niestety na tym forum 15 latkowie jeszcze nie przywykli do realiów, że zazwyczaj pracując w dużej korporacji nie podejmujesz decyzji, a jedynie wypełniasz zadania w strefie swoich kompetencji i masz kogoś nad sobą kto zazwyczaj też nie podejmuje decyzji.
 
@zuzia12345 Po pierwsze to właśnie Lenka jest odpowiedzialna za reprezentowanie samego IG w tej wersji językowej. I to ona dostaje wypłatę za wysłuchiwanie naszych opinii, czy to negatywnych czy obraźliwych. Aby cokolwiek pozytywnego widzieć w rozwoju tej gry trzeba być naprawdę wytrzymałym.
Odkąd pamiętam a jestem już tutaj 8 lat nic ciekawego ani nowego nie widziałem, nic nie zostało dodane poza przygodami, które są gorzej rozjechane niż stara baba przez Tomasza Hajto. Chyba że jako nowość macie na myśli sety wydalone 5 razy do roku w tych samych lotkach i te za bryłeczki.
Nie będę się rozpisywać bo nie warto.

A tym którzy myślą że nadal coś można życzę powodzenia.
 
Do góry