Zaczynam pisać książkę! Zapraszam do lektury!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17273
  • Data rozpoczęcia
Tak dokładnie, jeśli nie ma w sobie ani trochę godności i nie ma problemu z tym że każdy będzie po niej jechać jak po maśle i chce reprezentować ten syf to wszystko dla mnie jest ok. Trzeba się liczyć z tym że jak twój pracodawca jest rzadkim stolcem i jego piar jest na tym samym poziomie to i ty wchodząc do szamba prześmierdniesz gównem. Tak to wygląda i mogę wyrazić swoją opinię jaka by ona nie była. Albo odchodzi albo przyjmuje na siebie krytykę i wyzwiska tak to działa, ona jest odbiciem INNO jak nie potrafi się postawić pracodawcy to niech czyta wyzwiska i dalej świeci oczami przed nami.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Według mnie spamowanie im skrzynki jest bardzo złym pomysłem. Wygląda jakbyście chcieli utrudnić im pracę. W dodatku bardzo nieudolnie, bo mogą w prosty sposób odfiltrować Wasze wiadomości i automatycznie je usunąć.

pokaż mi jakiś dobry pomysł

Dostaje wypłatę za wysłuchiwanie obraźliwych komentarzy?
Czy ty się z ch**** na łby pozamieniałeś?

serio dostaje, oni jej autentycznie płacą xd
 
tak naprawdę reprezentant CZEGOKOLWIEK jest również sprzedawcą, czy chce czy nie, czy jest świadomy tego czy nie, ponieważ jak aziks to ładnie ujął (mam na myśli obrazowe porównanie, a nie tematykę), zachowanie reprezentanta kreuje w oczach przyszłego, ale i również stałego klienta postawę firmy w jego stosunku.

Jaką opinię kreują polscy reprezentanci w/w firmy? To już zależy indywidualnie od każdego, jednak w większości przypadków jest to opinia negatywna i zniechęcająca do dalszego korzystania z usług w/w firmy. I, przytaczając wypowiedzi wielu graczy, jedna z rzeczy która trzyma tu jeszcze ludzi jest towarzystwo i atmosfera, jakie sami tworzą, jednak nawet największe drzewo kiedyś usycha no i prędzej czy później ci ludzie także odejdą, pytanie pozostaje czy takie jest zamierzenie, czy gdy firma stanie przed obliczem wymarcia nagle przypomni sobie o tych ludziach, którzy już na dobre odeszli [ostatnie pytanie kierowane wyłącznie do bezpośrednich reprezentantów marki gry]
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Wszyscy tutaj najeżdzają na leŃke a nikt nie reaguje na nic. To potwierdza jeden z punktów który wypisałem. Nikt nie ma jaj, żeby zrobić porządek z tym jebanym forum xD Wszyscy szczają na CM - zero konsekwencji, to pokazuje jakiego zajebistego CM mamy. Szkoda że dinozaury wyginęły, pewnie w walce na wiedzę T-Rex by Lenkę pokonał XD
 
Mamy tego świadomość, że TWT Polska jest reprezentantem InnoGames w polskiej wersji gry. Wpływ na planowy rozwój gry raczej mają niewielki. Wypunktuję swoje przemyślenia.

Migracje - wspominałem o tym z rok temu, jak nie lepiej. Skoro nie pasuje dany świat, to dlaczego nie rozpoczniesz gry na nowym? TWT Polska ma w tym aspekcie praktycznie nic do gadania. Pamiętam, jaka afera była ze światem 12 i jakie psy wieszano na Onufrym, który stanął na głowie, aby to przeszło. Dziewczyny może nie potrafią się postawić - idzie wybaczyć.

Rozgrywki P2W + eq za kasę + loterie - tutaj również dziewczyny nie mają nic do gadania. Polityka InnoGames i zarabianie na graczach. Jedni wydają tysiące na paczki z piłkarzami do FIFY, a inni wydają na bryłeczki. TW w ver. 1 był grywalny bez premium - bardzo małe zyski w moim odczuciu dawało premium (bonusy postaci bez fortów, inny system pojedynkowy - trzeba było podejść pod miasto atakowanego, automatyzacja dawała 4 prace, godna uwagi była tylko energia 150). To nie wróci.

Problemem realnym jest to, iż gracze mają swoje pomysły, które ożywiłyby grę - sama akcja Speedy'ego911 świetna, niestety - tu już przestaję bronić dziewczyny - został opluty. To było świństwo w czystej postaci ze strony TWT, w jaki sposób zostało to rozegrane. Najprawdopodobniej powyżej Etriel to nie trafiło, a wielka szkoda.

Problemem jest to, iż administracja nie przestrzega regulaminu, chociaż odnośnie multikont doskonale wiemy, że musi być 100% pewności i mocno ewidentne, aby można było ukarać - przykaz InnoGames dla TWT. Poniekąd dziewczyny się stosują, a czy gracze ewidentniej czy mniej ewidentniej łamią regulamin, to już kwestia gustu i smaku. Poniekąd tutaj jakieś wytłumaczenie jest.

Problemem jest również tu, co się dzieje na forum. To jest wizytówka ogarnięcia polskiego TWT - jeden wielki armagedon. Użytkownicy jadą po administracji jak po kobyle - brak reakcji xD Hitem było głosowanie na nazwę świata. Takiego cyrku w życiu nie widziałem. Administracja udała, że to był deszczyk, a nie wylanie pomyj - gdyby ktoś ogarniający bardziej temat zarządzał tym burdelem (pomijając, że kilka nazw nie spełniło regulaminu), Pensylwania i Pueblo powinno zostać zdyskwalifikowane, konta ewidentnie multi zbanowane, dociekanie po IP do kont użytkowników i konsekwencje w grze w postaci permanentnych banów. Cyrk to mało powiedziane i w moich oczach 95% graczy gardzi Administracją po tym co robią.

Pro Tip: Zaproście stif32 do TWT - może lepiej nie będzie, ale śmieszniej owszem. Jak robić cyrk, to potrzeba większej ilości clownów.

Szkoda mi wyłącznie gry oraz graczy.
Zrezygnujcie, dziewczyny, o ile macie honor, polskie forum TW jest pośmiewiskiem na skalę światową.
Albo nie rezygnujcie i działajcie tak, aby gracze nie mieli Was za clownów i oszustów - a na razie takie sprawiacie wrażenie.
 
Jak lubicie cenzurę proszę bardzo, nic nie stoi na przeszkodzie aby narobić multikont chwalących poczynania IG jak po 20zł w walucie w grze chce wam się robić multikonta to czemu nie można poprawić opinii o grze. Mnie możecie uciszyć jednak ja wiem kiedy ktoś pluje mi w twarz i jeszcze się uśmiecha a wy mówicie że deszczyk pada. Powodzenia z fartem tam.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Problemem jest również tu, co się dzieje na forum. To jest wizytówka ogarnięcia polskiego TWT - jeden wielki armagedon. Użytkownicy jadą po administracji jak po kobyle - brak reakcji xD Hitem było głosowanie na nazwę świata. Takiego cyrku w życiu nie widziałem. Administracja udała, że to był deszczyk, a nie wylanie pomyj - gdyby ktoś ogarniający bardziej temat zarządzał tym burdelem (pomijając, że kilka nazw nie spełniło regulaminu), Pensylwania i Pueblo powinno zostać zdyskwalifikowane, konta ewidentnie multi zbanowane, dociekanie po IP do kont użytkowników i konsekwencje w grze w postaci permanentnych banów. Cyrk to mało powiedziane i w moich oczach 95% graczy gardzi Administracją po tym co robią.
o tu się mogę wypowiedzieć... Jechać po administracji... no od czasu do czasu jak trzeba to trzeba... Regulamin ogólnie zakazuje ,,zakładania tematów oraz pisania postów dotyczących pracy administracji". Ale tak jak lubrzan kiedyś pozwolił na dyskusje w związku ze starym listem do IG tak i ja to zostawiam teraz.
Głosowanie... Nie zmieniając ustawień forum (blokady głosowania dla osób z X postami/datą rejestracji) jak rozwiązać sytuacje? No jak ktoś robi multi to mu tego nie zablokujemy (zbanować można, ale nie ma opcji na ,,zablokowanie tego"). Co do kar dla multi to już sprawa lenki (jak i całe głosowanie).
Co do ,,wyzywania"... Lenka też ma opcje usuwania postów. Jeśli prowadzi teraz dyskusje z wami i często pojawia się na forum to według mnie ona powinna się tym tematem zająć i usunąć/edytować co jej tam nie pasuje (każdy ma inne granice (jak dla mnie to dopóki nie lecą wulgaryzmy to jest spoko xD))... Na co dzień jeśli są wulgaryzmy/obrazy to staram się usuwać i dawać odpowiedź ,,we we tam to ładniej napisz :*".
Chce ktoś zmienić coś w TWT? Niech dołączy :)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
To nie TWT jest zgniłe tylko IG, którego twarzą na polskim markecie są lenka z etriel. Z pozycji szeregowego członka twt nie ma się żadnego realnego wpływu na grę, co najwyżej na to jak pozytywny czy negatywny jest jej odbiór wśród graczy, co robi dobrze yetasek, weźmie na kolana, przytuli i pocieszy że jest jeszcze ktoś na tw któremu zależy na tej grze i na graczach, tylko tyle i aż tyle. Wystarczy spojrzeć na fuska który, co by nie mówić, dużo chciał, mało mógł, zderzył się z rzeczywistością jak ze ścianą no i w końcu zrobiło mu się słabo.

/edytowano - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A co komu da dołączenie do twt? Sam z swojej historii idąc do twt chciałem wpłynąć na grę w największym stopniu jakim się dało. Przez cały ten czas było to w sumie olewane a jedyne co mi się udało wywalczyć dla graczy to regulamin do Gonzaleza fortowego aby gracze dawali propozycje zmian i fakt że na ifbc nikt nie musiał ekspic postaci miesiąc od zera na booscie +5k expa tylko dostali poty ma exp (a z tym to ostro było żeby to zrobić).

Taka prawda że będąc w twt nie będziesz miał żadnych wpływów i widać to na przykładzie yetaska który zorganizował konkurs pvp i regulamin do niego a Lenka na niego ma wywalone i wybiera sobie podpunkty które jej pasuje jedynie do przestrzegania. Sam na gonzalesie wydałem 1400 byłem żeby zrobić rzemiosło na lśniąca złota szable. Itemy zostały mi zabrane bo colta zdobyłem pojedynkami niezgodnymi z zasadami. To że gracze mają tam ekwipunki ^2 jak selux czy Ken błocka na koncie panas to już mają wywalone.
 
Nie mam pojęcia czemu "czepiacie" się dziewczyny, ma odmienne zdanie niż większość i już samo to jest pewną odwagą, bo nie pisze to co każdy tylko inaczej spogląda na problem. Czy lepiej, czy gorzej? Kwestia opinii, ale to nie znaczy od razu, że pisze jakieś głupoty, dużo w tym prawdy, przynajmniej w moim odczuciu. Trochę szacunku do odmiennego zdania, nawet jeśli, a może zwłaszcza wtedy, kiedy się z nim nie zgadzamy ;) .

Pozdrawiam ;] .
tak to jest że się czepiają taka natura
 
Nie mam pojęcia czemu "czepiacie" się dziewczyny, ma odmienne zdanie niż większość i już samo to jest pewną odwagą, bo nie pisze to co każdy tylko inaczej spogląda na problem. Czy lepiej, czy gorzej? Kwestia opinii, ale to nie znaczy od razu, że pisze jakieś głupoty, dużo w tym prawdy, przynajmniej w moim odczuciu. Trochę szacunku do odmiennego zdania, nawet jeśli, a może zwłaszcza wtedy, kiedy się z nim nie zgadzamy ;) .

Pozdrawiam ;] .
Zawierzam wszystkich w opiekę Niepokalanemu Sercu Maryi Panny Dziewicy Niepokalanej. Amen Totus Tuus Maryjo Tutus Tuus Duchu Święty Tutus Tuus Panie Boże Totus Tuus Panie Jezu
 
Do góry