Zadanie: Duże miasto (Skazani bracia)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33286
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33286

Gość
Gość
Na Luizjanie mam takie oto zadanie:

Duże miasto (Skazani bracia)

- Szlachecki skórzany kapelusz 1/1
- Czerwona przepaska 0/1
- Podarte niebieskie spodnie 1/1
- Żółta koszula w kratę 1/1
- Brązowe buty materiałowe 1/1
- Żółty pas ze sprzączką 1/1

Chodzi oczywiście o "Czerwona przepaska" - nie mogę czegoś takiego znaleźć. Wygląda na to, że powinien to być jeden z "naszyjników", ale chyba takiego nie ma.

Ktoś wie o co chodzi? Jakiś błąd czy ja nie umiem szukać?
 

DeletedUser33286

Gość
Gość
Ok, znalazłem. Opis zadania wprowadza trochę w błąd, bo jest napisane, że trzeba odwiedzić krawca, tymczasem to jest w sklepie wielobranżowym. Po drugie, ten przedmiot kiedyś nazywał się chyba "Czerwona chustka na szyję", stąd problemy ze znalezieniem w spisie ;)
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Witam was
podpowiedzcie jak ukończyć to zadanie, byłem w Newport ale tam niema cd zadania.

Ważny telegram (Skazani bracia)
Szeryf John Fitzburn
Cześć. Nie chciałbyś zostać moim zastępcą? Potrzebuję kogoś do pomocy. To dość delikatna misja dla naszego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Właśnie otrzymałem ważny telegram. Bracia Daltonowie wrócili. Nie mogę być w dwóch miejscach na raz. Czy możesz pojechać do Newport?


Potrzeba:
  • - Idź do Skrzyżowanie
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Skrzyżowanie jest w 4 hrabstwie licząc od lewej w górnym rzędzie. Sam punkt znajduje się w lewym dolnym rogu tego hrabstwa.
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Byłem tam klika razy i nic tam się nie wyświetla żadne zadanie do zakończenia.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
W momencie jak znajduje się Pan na skrzyżowaniu to można zakończyć zadanie Ważny telegram (Skazani bracia). Po jego zakończeniu pojawi nowe zadanko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry