zadanie parada z okazji dnia niepodległości

Status
Zamknięty.
Witam,
mam problem znalezienia dwóch starszych bandytów gdzie można ich spotkać
Pozdrawiam Kinga
 
Aby spełnić wymaganie tego zadania, czyli "Poszukiwani, którzy zostali schwytani: 0/2", należy zdobyć dwie nagrody z listów gończych wystawionych na graczy. W tym celu należy zajrzeć do budynku Szeryfa w swoim mieście i sprawdzić, kto jest poszukiwany lub samemu wystawić na kogoś list gończy i tę osobę zaatakować.
 
Aby spełnić wymaganie tego zadania, czyli "Poszukiwani, którzy zostali schwytani: 0/2", należy zdobyć dwie nagrody z listów gończych wystawionych na graczy. W tym celu należy zajrzeć do budynku Szeryfa w swoim mieście i sprawdzić, kto jest poszukiwany lub samemu wystawić na kogoś list gończy i tę osobę zaatakować.

to jest jedna z największych dziur w pvp [o_O]
opcja atakowania kogoś, na kogo sami wystawiliśmy list gończy nie powinna mieć w ogóle miejsca... OUD
oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!\
to jest banalne ułatwienie przy wykonywaniu zadania np. na lśniące złote bronie

nie chce mi sie tworzyć posta w proponowanych zmianach ale ktoś to powinien kiedyś przemyśleć:uuu)
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Nasz magazyn (Powtarzalne zadania)
  • - Wartość odsprzedaży przedmiotów zakupionych na rynku: 0/1000
  • o jak to ?
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
to jest jedna z największych dziur w pvp [o_O]
opcja atakowania kogoś, na kogo sami wystawiliśmy list gończy nie powinna mieć w ogóle miejsca... OUD
oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!oops!\
to jest banalne ułatwienie przy wykonywaniu zadania np. na lśniące złote bronie

nie chce mi sie tworzyć posta w proponowanych zmianach ale ktoś to powinien kiedyś przemyśleć:uuu)
do czego to piszesz ?
jak nie robisz w pvp to sobie w kolano strzeliłeś tym postem jak robisz w pvp to pod siebie robisz ...ty z której mani jesteś ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry