Zadanie "Stara skrzynia" - Przygotowania do Dnia Niepodległości 2020

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 1087493
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 1087493

Gość
Gość
Jak otworzyć zakopaną skrzynię? Mam ją mieć założoną w eq?
 

Deleted User - 1087493

Gość
Gość
Rozwiązane - mieć w eq i zbieranie agawy 15 sek
 

DeletedUser10771

Gość
Gość
Takie pytanko: gdzie szukać Zakopaną skrzynię?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Tego typu zadania są bardzo proste ,czasami wystarczy czytać zadanie ,szkoda że zadania pojawiają się z błędami na powszechnych serwerach od eliminowania błędów są serwery Beta jak i jeszcze inne za nim wejdą w życie ale to pominę,bo suport nie ma czasu na głupoty
Fakty takie jak to że wchodzi w życie jakiś ewent z błędem ,gdzie błąd jest znany świadczy tylko o tych co to robią ,czyli zlewają wszystkich swoją mocą stanowiska
Polityka jeden wsadza inny w tyka ,tak jest w przypadku polskiej wersji językowej gdzie wykopiesz skrzynię murrieta od kolegi z dupy ,nie okłamujmy się ręka rękę myje o ile nie śmierdzi gównem
Wiem że moje posty nie są ku radości Team ale niech pogrzebią w szambie jakie sami tworzą
Zakopaną skrzynię można szukać w Agawie ,jak wykopiesz też szukaj w agawie ale polecam czytać zadania wystarczy kliknąć rozwiń zadanie i pojawią się wskazówki
 
wydropilem teraz zakopana skrzynie, mecze dalej zbieranie agawy z zakopana skrzynia w eq i nic sie nie dzieje, nie mam zadnego questa do tego
 
Do góry