Zadanie wielkanocne-Wielkanocne polowanie na jajka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2183
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Powróciłem do gry na jakieś 2-3 tygodnie, akurat tak się złożyło, że wróciłem w okresie wielkanocnym, więc i sobie zadanka jakieś zrobię. O, nowe zadanko wbiło, to sobie troszkę poklikam.
- znalezienie żonkili - 283 prace
- znalezienie sałaty i marchewek - 63 prace
- wiadomość do przyjaciela - 142 prace
- pierwsze malowane jajko - 189 prac
Właśnie jestem na drugim jajku, 56 prac i licznik bije.
Patrząc na to, jak forumowicze narzekają na kawę dla Marii (przez grzeczność nie wspominam o znalezieniu dwóch pierścionków), trzeba jasno napisać, że TWT znowu wykazało się genialnym wyczuciem w kwestii zadania.
P.S. Aby było w temacie - tak, też mam tego buga. Tak, uważam, że ciężko wkleić tego linka naprawiającego bug na forum, w końcu support taki pomocny ;)

Owszem, dopiero co był mini ewent festiwalowy z masą klikania, a teraz kiedy trzeba się zająć w realu świętami to narypali tyle NOWEGO klikania że głowa mała
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Serwus. W jakich pracach wpadaja te jaja i czy potrzeba miec coś zalozone?
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
A ktoś mi powie czemu mi nie dodało z tego pseudo linku 3000 jajek? wyskoczył komunikat ale jajek nie dodało. Ktoś miał jeszcze taką sytuację czy jestem w tym osamotniony?
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Rzeczywiście są jakieś 2 pisanki po 1500 jajek. Ale jakoś dziwnie się schowały. Możliwe że to właśnie to ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
sore.png
tyle roboty na 12 serwach, klikanie w nerwach bo mi kawa dla Marii nie leciała, potem klikam 5 pisanek all serwy 400 energii stracone - się okazało, że to jakiś bug i z logowania z linku się dostawało zbugowane pisanki, pierścionek mi zjadło jeden w zadaniu, a na koniec 0 skrzyni same czarne okno w oknie nagrody - potem podziękowanie od przyjaciela z Miasta Widma o to wszystko

Zadanie mam zrobione na 12 światach i nigdzie nie mam owej Skrzyni Pana Zająca
Czy to naprawicie przez jakieś linki czy raczej trzeba pisać do supportu?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Co powinno wypasc z tej skrzyni? Bo cos tam otwieralem, ale nie wiem co
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Może po prostu było to nie warte uwagi i nie poświęciłem tym nagrodom wystarczająco dużo czasu :)
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
A co z puzzlami w tym roku , bo nie wiem gdzie ich szukać?
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
W jakiej pracy wypada ta kawa dla Marii? Wychodzi mi, że wędkowanie albo połów ryb, ale klikam i klikam i nic (ani z kawą, ani bez kawy w eq) ;)
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
Dziękuję, rzeczywiście, szybko wpadła ta kawa :) Teraz muszę szukać pierścionka... I też nie wiem, w czym najlepiej :)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Pierścionek jest produktem który wypada przy plądrowaniu zwłok ;) Od razu podpowiem... zaopatrz się w trzy.
 

DeletedUser27756

Gość
Gość
Witam
W jakiej pracy wypadają te Wielkanocne malowane jajka ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry