Zając

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32188
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32188

Gość
Gość
Jajko wielkanocne (Jajko wielkanocne)
  • - Załóż Pas z jajkami 0/1
  • - Załóż Kostium zajączka 0/1
  • - Załóż Stopy zajączka 0/1
  • - Załóż Uszy zajączka 0/1
  • - Załóż Marchewka zajączka wielkanocnego 0/1
Nie mam tego w sklepie z uop :( co teraz? :(
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Proszę się zgłosić do supportu :)

Sprawdziłem na wszystkich serwerach, wszędzie widzę w sklepie te przedmioty, zatem jak nie widzisz zgłoś się do nas do supportu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32987

Gość
Gość
Zadanie wielkanocny koszyk ( powtarzalne świąteczne ) mamy rozumieć jest błędem ?
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
Można było to gdzieś podać do ogólnej wiadomości, bo sporo ludzi traci nie potrzebnie produkty by je robić....
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
Kurczę ale dla kogo są admini ? oni dla nas , czy my dla nich ? wszystkiego trzeba się domyślać, o wszystko pytać bo w istotnych rzeczach brak info.... może nie dostają wynagrodzenia i pełnią tą funkcje charytatywnie, to wtedy jestem skłonna zrozumieć, że się nie chce.
Co tu jest za polityka.... inne gry potrafią zadbać o swoich graczy tak by ich nie stracić, a tu jest wciąż na odwrót.... tylko co wtedy będą admini robić ....
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
A może by w ramach zadośćuczynienia oddać teraz te produkty graczom ? mamy godz.14.38 a ja pisze na salonie info, bo ludzie się gubią , jest tu ktoś z adminów co odpowie ?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
A może by w ramach zadośćuczynienia oddać teraz te produkty graczom ? mamy godz.14.38 a ja pisze na salonie info, bo ludzie się gubią , jest tu ktoś z adminów co odpowie ?
Problem jest w tym, że to zadanie widnieje jako wykonane. Tylko nie pojawia się dalsza część. 100% odpowiedzi nie mogę dać, ale z tego co zdążyłam się zorientować zadanie po prostu przechodzi na kolejny rok. Mam nadzieję, że technicy zajmą się problemem tak szybko jak to będzie możliwe. Mi pozostaje tylko przeprosić i mieć nadzieję, że w przyszłości podobne błędy nie wystąpią.
 
Też uważam, że informacja powinna być przy logowaniu się, że jest błąd zadania. W pokojach danego świata (w saloonach) można ustawić tematy.
A tak sporo osób robi zadanie (pierwszy raz), nie wie czego się spodziewać, więc przyjmuje i zakańcza co może. Ja z ciekawości zajrzałam na forum i widzę wpis o błędzie. Szkoda zużytych produktów. Najlepsza jest opcja, że przez wykonanie zadania powtarzalnego (obarczonego błędem) może być w przyszłym roku problem z jego zakończeniem.
Liczę, że technicy InnoGames w rok czasu uwiną się z problemem.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
marzenia ściętej głowy...znając postępy w ich pracy możliwe, że uwiną się z tym za 2, może 3 lata, lub w trakcie trwania zadania za rok, opóźniając je o 2-3 tygodnie :X
dodatkowo zabraknie informacji, że osoby, które zrobiły to zadanie powtarzalne w tym roku (2017) mają błąd w przyszłym roku (2018), co doprowadzi do kolejnych opóźnień..
a łaskawie na kilka dni przed upływem czasu na wykonanie zadania, zostanie podana informacja, że zadanie zostało przedłużone o tydzień - cieszcie się plebsy...

tak wgle to po co Nam wszystkim jakieś informacje o błędach? zawracamy tylko kochanemu TWT głowę...
wgle po co gramy? oni sami sobie świetnie radzą...
proponuję przestać grać :p znajdźmy sobie wszyscy inne zajęcie, a twt niech sobie dalej w kolana, stopy i fajuchy strzela...
bo jaj to żaden w TWT nie ma....
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
No ja popołudniu dostałam odpowiedź, że zrobienie tego zadania będzie skutkować tym że w przyszłym roku może się nie pojawić, i ROBIMY JE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!
To jest patologia do kwadratu !
Teraz będzie się na graczy przerzucać odpowiedzialność ?
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
Tego nie wiem, bo na ten temat info brak....
ja też jestem przy 3 i go nie zamykam, chyba nie ma sensu
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
czy cała linia jest błędem ? bo doszedłem juz do trzeciego koloru w tym zadaniu

Powtarzalne jest błędem. Błąd polega na tym że się pojawiło. Jeśli nie robisz powtarzalnego tylko normalne, nic się nie dzieje.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeśli nie ma informacji w tematach na saloonach to poproszę adminów by wstawili. Wiem, że s10 ari, bf, chey, jica powinny mieć, jak nie mają to wstawię gdzie mogę ;)
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Jeśli nie ma informacji w tematach na saloonach to poproszę adminów by wstawili. Wiem, że s10 ari, bf, chey, jica powinny mieć, jak nie mają to wstawię gdzie mogę ;)

Bez sensu dawać informacje w temacie na saloonie, bo nie wszyscy patrzą na czat. Lepiej dać informacje w okienku takim co pojawia się praktycznie za każdym razem po zalogowaniu na serwer, typu "Promocja bryłek" czy "Zaproś znajomego" :)
 
Aktualnie okno informacyjne pojawia się z błędem. Nie ma więc możliwości użycia go. Nasi specjaliści pracują nad tym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry