Zakochany wilczek

  • Rozpoczynający wątek riptide
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz film

  • Supeer

    Głosy: 2 22,2%
  • Dobry

    Głosy: 1 11,1%
  • Okej

    Głosy: 3 33,3%
  • Beznadzieja

    Głosy: 3 33,3%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak oceniasz ten film, ja jeszcze nie widzialem, ale mam zamiar.
zakochany%20wilczek.jpg
 

DeletedUser19794

Gość
Gość
Ja oglądałem i bardzo mi się podobał. Trochę śmieszny, w jednej części trochę smutny, ale najważniejsze że wciągający ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto ten film oglądał, choć nie trzeba go oglądać żeby porównać postacie na mojej sygnie z plakatem.Bo oczywiście oglądałem ten film anm. i sygna była nim inspirowana. Bajka rzecz jasna przepiękna, i przecudowna, jeśli chodzi o animacje, zresztą jak każde dzieło animowane naszych czasów, mnie ciekawi jednakże historia i postaci, dwie ulubione mam w sygnaturze.

Myślę że jest to typowy film animowany, co nie zmienia faktu, że przypadł mi do gustu.

Pozdrawiam, Oconnell.

@Edit

Widzę beznadziejne oceny, szkoda że się nie dowiem kto takowe dał, na pewno nie byłbym dla takich ankieterów miły, gdyż na 100% tego filmu nie oglądali i nie mają o nim bladego pojęcia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12361

Gość
Gość
Kto ten film oglądał, choć nie trzeba go oglądać żeby porównać postacie na mojej sygnie z plakatem.Bo oczywiście oglądałem ten film anm. i sygna była nim inspirowana. Bajka rzecz jasna przepiękna, i przecudowna, jeśli chodzi o animacje, zresztą jak każde dzieło animowane naszych czasów, mnie ciekawi jednakże historia i postaci, dwie ulubione mam w sygnaturze.

Myślę że jest to typowy film animowany, co nie zmienia faktu, że przypadł mi do gustu.

Pozdrawiam, Oconnell.

@Edit

Widzę beznadziejne oceny, szkoda że się nie dowiem kto takowe dał, na pewno nie byłbym dla takich ankieterów miły, gdyż na 100% tego filmu nie oglądali i nie mają o nim bladego pojęcia.

Ja głosowałem i co?Nie lubię filmów animowanych.Gdybym ten oglądał pewnie bym usnął.Wole filmy akcji przygody ewentualnie jakiś kryminał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@milonki, my się pamiętamy, stare dobre czasy, wyrosło się co?


Twoja wypowiedź dowodzi ignorancji, bo mądry człowiek wypowiada się tylko na tematy, na których się zna, i ocenia rzeczy, które widział, nie ocenia się książki po okładce, szanowny milonki. W sygnaturze masz murtagh'a, postać wykreowaną przez C. Paoliniego w cyklu Dziedzictwo a nawet nie zdajesz sobie o tym sprawy, pewnie nie wiesz kim jest, a ja znam całą jego historie, poza tą, która bd rozstrzygnięta w 4 i ostatnim tomie cyklu. Z całą pewnością nie był by właśnie ON zadowolony z twórcy-ignoranta...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12361

Gość
Gość
@milonki, my się pamiętamy, stare dobre czasy, wyrosło się co?


Twoja wypowiedź dowodzi ignorancji, bo mądry człowiek wypowiada się tylko na tematy, na których się zna, i ocenia rzeczy, które widział, nie ocenia się książki po okładce, szanowny milonki. W sygnaturze masz murtagh'a, postać wykreowaną przez C. Paoliniego w cyklu Dziedzictwo a nawet nie zdajesz sobie o tym sprawy, pewnie nie wiesz kim jest, a ja znam całą jego historie,po za tą, która bd rozstrzygnięta 4 i ostatnim tomie cyklu. Z całą pewnością nie był by właśnie ON zadowolony z twórcy-ignoranta...

No może trochę przesadziłem.Co do "gostka" w mojej sygnaturze to nic o nim nie wiem i czy byłby zadowolony z mojej aroganckiej wypowiedzi też nie wiem i szczerze mówiąc mnie to nie interesuję.Rzeczywiście być może kilka lat wcześniej inaczej podszedł bym do tego tematu.Przyznaje Ci rację trochę przesadziłem i koniec kłótni bo ten temat nie jest do tego przeznaczony
 
Status
Zamknięty.
Do góry