Zakupiono 0 bryłek złota

Status
Zamknięty.
Użyłem dzisiaj kodu PaySafeCard. Zgodnie z instrukcją. Wyskoczył mi raport "Zakupiono 0 bryłek złota". Brył nie ma, a grosza z konta zeżarło. Teraz kartą z 19,98 nic nie mogę zrobić.

Dlatego proszę o podpowiedź co robić.
Widzę też rozwiązania problemu:
-Ktoś mi poda na PW kod do PSC gdzie został mu grosz na koncie (naruszenie regulaminu ale o grosika to chyba można :gwizd:) Wtedy z dwóch kart zbierze się odpowiednia suma. Niekiedy ktoś kupuje kartę 20,00 zł a bryły kosztują równo grosz mniej.
Inno chwilowo w związku z błędem obniży cenę 200 bryłek o 1 grosz. (by nie zatwierdziło, a nie dało 0 bryłek gdybym słabą kartą płacił)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser182

Gość
Gość
Raporty są popsute, pokazują "zero". Nie wpływa to jednak na zakup bryłek, jedynie raporty źle pokazują.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie tylko Ty.
Raporty o zakupie "zera" bryłek przychodzą od jakiegoś czasu już.
Problem jest zgłoszony, trzeba oczekiwać na jego usunięcie. Termin znany nie jest i zależy wyłącznie od panów programistów za naszą zachodnią granicą.
Dodać mogę, że jest on związany bardziej ze zmianą pośrednika płatności, niż błędem IG. Sprawa jest dosyć kompleksowa, więc trzeba uzbroić się w dozę cierpliwości.
Tak czy owak, najważniejsze, że płatności są realizowane a jedynie raport ma ułomności.

@up - śliczny srebrny kolorek :p Ja używam [noparse]jakiś tam tekst widoczny ale niewidoczny[/noparse]
 
Korzystam z dogry.pl więc wpierw to ich się zapytałem najpierw, czemu mi lewą kartę dali. Ale jako człowiek bardzo cierpliwy pif paf napisałem również tutaj. Odświeżenie strony pominięte z uwagi na inną moją negatywną cechę.

Co do kolorku, nie umiem kreślić na forum. Też zacząłem od Lemońskiego koloru, ale uznałem go za szkodliwy dla wzroku.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tak czy owak (pomijając sprawę błędnych raportów z "zero" bryłek) jeżeli będziesz miał problemy z zakupem premium, to wyślij ticket. Podaj ile się da szczegółów dot. zakupu. Tak na forum to raczej nikt nic nie poradzi.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Pozostaje nam nad tym ubolewać do czasu aż nie naprawią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry