Zaludnienie poszczególnych wersji językowych gry

Status
Zamknięty.
Jak dobrze wiemy Polski serwer jest jednym z najważniejszych ($$$) dla INNO i zawsze liczą się z naszym głosem.
Nasuwa mi się pytanie, które wersje językowe są najbardziej zaludnione wg INNO oraz wg was, z doświadczenia, gra najwięcej graczy?
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Na angielskim TheWest gram od wielu lat:

1) Colorado - stary świat bez full premium. 1500 aktywnych kont graczy. Codziennie odbywa się bitwa fortowa, która przyciąga ok. 180 uczestników. Rok temu było nawet wielu aktywnych graczy na pojedynkach. Toczyła się zacięta rywalizacja.

2) Idaho - najnowszy świat z full premium. 4600 aktywnych kont. Bitwy fortowe w większości przypadków mają więcej chętnych niż miejsc.

Generalnie dopiero wracam na angielskie The West. Jednak z rozmów, które przeprowadziłem ze starymi znajomymi wynika, że aktywność na Colorado trochę się zmniejszyła przez rok mojej nieobecności. Sam obserwuje po czacie, że piszą na nim starzy wyjadacze, których świetnie znam.

Na nowym serwerze Idaho jest wielu nowych graczy, którzy nie ogarniają gry. Tam aktywność na czacie jest na wysokim poziomie w dogodnych godzinach.

Oceniam, że angielskim TheWest jest większy napływ nowych graczy co przyczynia się do większej aktywności graczy oraz ich większej ilości względem polskiego "trupa".
 

DeletedUser33934

Gość
Gość
Generalnie o dziwo Polskie THE WEST mimo że ma 13 aktywnych światów w tym jeden pół zamknięty (cheyenne) trzyma sie doskonale. To zasługa donatorów jesli ktoś udaje głupka niech otworzy oczy. wszystko jest oparte na forsie. WSZYSTKO. Jeśli forsa sie kręci to i serwer sie kreci nie ma i nie było i nie bedzie innego logicznego wytłumaczenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry