Zamieszczenie wywiadu z najlepszym graczem na Wiki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31587
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31587

Gość
Gość
Witam,
Przedstawiam wywiad, który proponuję zamieścić na Wiki.

Reporterka:
- Skąd pomysł na niezwykły nick "Czteroręki.Bandyta" ?
Czteroręki.Bandyta:
- Dawno temu, kiedy Indianie nie chcieli oddać amerykanom własnej ziemi za darmo wywołali zamieszki. Amerykanie nie mogli sobie poradzić z Indianami. Dzicy ludzie strzelali celnie z łuków dziesiątkując niezdarnych żołnierzy. Kiedy morale zaczęły padać postanowiłem działać. W samo południe wkroczyłem do wioski indiańskiej uzbrojony w cztery rewolwery. Pierwszy trzymałem w lewej dłoni. Drugi w prawej dłoni. Trzeci w ustać naciskając cyngiel językiem. Czwarty w lewej stopie. Indianie widząc mnie w prażącym słońcu wyczuli moją siłę. Zaczeli do mnie strzelać desperacko z łuków. Widząc, że robi się gorąco rozpocząłem ostrzał z czterech gnatów jednocześnie. Indianie szybko zrozumieli, ze walczą z najlepszym rewolwerowcem na świecie. Bali się tak bardzo, że rzucali łuki i uciekali w popłochu. Byli tak przestraszeni, że krzyczeli: - Diabeł o czterech rękach po nas przyszedł.
Od tej pory moi towarzysze zaczęli mówić do mnie "Czteroręki.Bandyta".

Dalsza część wywiadu nastąpi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zamieszczenie wywiadu z najlepszym graczem na Wiki



Po pierwsze jak się gra na Wiki? A po drugie zamieściłeś część wywiadu z Tobą, a jak będzie wyglądał ten wywiad z tym najlepszym graczem?
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Zamieszczenie wywiadu z najlepszym graczem na Wiki



Po pierwsze jak się gra na Wiki? A po drugie zamieściłeś część wywiadu z Tobą, a jak będzie wyglądał ten wywiad z tym najlepszym graczem?

Treść wyraźnie sugeruje, ze jestem najlepszym graczem. Potwierdza to wiele osób z gry oraz ja o tym wiem. Więc jestem najlepszym graczem w TheWest bez względu osoby posiadające inne zdanie. Mogą je posiadać ale tego dogmatu się nie da zmienić. Tak po prostu jest.
 
Model gry odbiega od free to win, tak więc ciężko wyznaczyć najlepszego gracza.

Jeśli za takiego debeściaka przyjąć TOP1 expa, to jego metody są proste:
Bryłki, wymiany, bot, co-player, minimum snu, zero pracy, zero szkoły.

I żadne z tych powyższych nie czynią gracza "zdolniejszego" od innych, jedynie za poświęcenie w życiu realnym osiągnął szybciej dany wynik w grze.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
O w mordę ::DD:

Czy ten wywiad przeprowadziłeś sam ze sobą ?

Jeśli nie kto zadawał Ci pytania ?

Jesteś najlepszym graczem na TW czy tylko w pojedynkach ?

Jak na te pytania mi odpowiesz to zadam ci kolejne.

Będzie ciekawie ;;)
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
pod jakim względem najlepszy ? expa, poj, wydanych bryłek, może topiców na FO, a może wszystko ? Bo obraziłeś lub rozbawiłeś w tym momencie pewnie sporą część graczy:D
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Czemu ten temat zaśmieca dział "Propozycje"? Niech ktoś go przeniesie do "Bizonich placków" gdzie jego miejsce. Tam nikt nie zagląda więc autor będzie mógł do woli wygłaszać kolejne peany na temat swojej wspaniałości :)

//skłaniam się ku tej propozycji. Taka perełka nie może odejść w zapomnienie :) - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27187

Gość
Gość
Przecież popatrzcie jak wymiata na impach, wystarczy go mieć w drużynie i "zwycięstwo" gwarantowane
 
Ja swego czasu na Huronie za czasów Didoxa i świetności Freelancer przeprowadzałem wywiady z mieszkańcami w/w miasta. Ale niestety jak banda gimbusów sie rozpanoszyła i pokasowali wszystko :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlaczego uważasz ze jesteś najlepszym graczem?

Jakie były kryteria?

Z kim rywalizowałeś o tytuł najlepszego gracza?

Potwierdza to wiele osób z gry oraz ja o tym wiem.

Wymienisz jakieś poważne nicki które to potwierdzą?

Przecież popatrzcie jak wymiata na impach, wystarczy go mieć w drużynie i "zwycięstwo" gwarantowane

Z tym bym się nie zgodził, osobnik jakich pełno - średnia inteligencja i szybkość. No ale poczekajmy na jego wypowiedź.


btw. mamusia musi być z Ciebie dumna :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Gdy zaczynałem grę na s6 to słyszałem o jakichś legendach z TW. Ale już samemu robienie z siebie debeściaka to jest coś czego nie spotkałem na TW.


Czteroręki może i jesteś top1 pojedynków na Jica ale czy miałem okazję skonfrontować się z innymi graczami z pozostałych światów ? Raczej nie.

Podejrzewam o fortach nie masz pojęcia więc gdzięs ten debeściak numer 1 TW mi nie pasuje.

O twoich popisach na przygodach też już się nasłuchałem jak i sam widziałem jak grasz.
 

DeletedUser30808

Gość
Gość
Czteroręki.Bandyta?o_O - a kto to ? - pierwsze słyszę
Swoją drogą trzeba mieć tupet żeby okrzyknąć się najlepszym graczem TW.
Uśmiałem się ::DD:
 

DeletedUser30555

Gość
Gość
To kiedy będzie ten wywiad?? :D Bo już nie mogę się doczekać :)
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Nie zauważyłem, że mój temat został przeniesiony. Dalsza część wywiadu się pojawi jak osoba, której udzielam wywiadu ocenzuruje moją odpowiedz.
 

DeletedUser30555

Gość
Gość
No ale powiedz lepiej kiedy będzie ten wywiad z najlepszym graczem TW ::)):

I po co w zasadzie oddajesz swoje odpowiedzi do cenzury?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mija dzień, drugi, trzeci a wywiadu dalej nie ma... ::(: Szkoda, ciężko dzisiaj o dobry kabaret ::DD:
 
Status
Zamknięty.
Do góry