Zamieszczenie wywiadu z najlepszym graczem na Wiki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31587
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
dobra zapraszam na Arizonę i pokaż tą swoją wyższość..... szkoda na ciebie psuć klawiaturę... nie napiszę tu co myślę, aby nie dać radochy moderatorowi. życzę sukcesów... panie najlepszy na The Weście.....
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Reporterka: Dlaczego najlepszy gracz posiada miasto, które ma zaledwie trzech mieszkańców?

Miasto Koń to moja baza wypadowa. Na serwerze brakowało mi targetów do ataku. Nie mogłem wykorzystać w pełni swojego wyjątkowego potencjału.
Oczywiście miasto "Koń" było niegdyś czołowym miastem. Zajmowało trzecie miejsce w rankingu. Zaufałem jednak podłym ludziom, którzy zrównali miasto z ziemią. Po tych dramatycznych wydarzeniach stwierdziłem, że indywidualna siła mojej postaci jest zbyt duża abym mógł pozwolić sobie na nieatakowanie nawet jednego zawadiaki na serwerze. Obecnie wielu graczy piszę prośby o przyjęcie do boskiego miasta "Koń". Jestem zmuszony im odmawiać, gdyż sam stanowię jako jedyny gracz w historii TheWest siłę większą aniżeli całe miasto.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Weź dodaj jakiś dłuższy wywiad, bo cchce sie dłużej pośmiać.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
To niech weźmie jakieś lepsze tabletki na bujniesze sny.
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Reporterka:
- jako żywa legenda polskiego TheWest, doczekał się Pań wyjątkowych pseudonimów?

Czteroręki.Bandyta:
- Tak,

Reporterka:
- jakich?

Czteroręki.Bandyta:
- pochlebnych oraz niepochlebnych,

Reporterka:
- mógłby Pan wymienić?

Czteroręki.Bandyta:
- tak,

Reporterka:
- zatem poproszę...

Czteroręki.Bandyta:
- čaroděj ( z czeskiego Czarodziej) - -mało doświadczony gracz, którego zdominowałem na pojedynkach. Nie mógł zrozumieć, dlaczego przegrywa ze mn sromotnie za każdym razem. I określił mnie jako siłę mistyczną, czarodzieja, który potrafi opętać np świnie.

- boski - pospolite określenie wielu graczy, stosowane często na przygodach, kiedy używam swojej boskiej zwycięskiej taktyki,

- delikatny - osoby, które mnie blisko znają. Aby podkreślić moją delikatną osobowość, pełną ciepła oraz miłości,

- Mistrz gry - określenie nadawane, przez graczy, którym pomogłem,

- Narcyz - określenie nadawane przez bliskie mi osoby w TW, mówiące o moim samozachwycie,

- Koń - osoby, które sądzą, że jestem miastem Koń a miasto Koń jest mną,

- Juliusz Cezar, dyktator, tyran, despota, imperator, - byli członkowie miasta, którzy nie chcieli się podporządkować obrzędom czczenia dobrego imienia Czterorękiego.Bandyty. Mistrza gry.
 
Posty niezgodne z regulaminem będą kasowane. Proszę o zachowanie kultury w wypowiedziach, jeżeli nie możecie jej zachować radzę nie wypowiadać się.
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
To się powoli rozkręca. Cztero, napisz książkę o najlepszym graczu the west, tylko radzę zmienić nick na prawidłowy, bo na razie to farmazony wypisujesz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak potrzebujecie wywiadu z najlepszym graczem to możecie się ze mną kontaktować na świecie 1 :p

A tak na serio to mam nadzieje, że więcej takich "najlepszych graczy na świecie" się pojawi :) Nadają tej grze pewnego rodzaju "humor".

Pozdrawiam.
JK
 

DeletedUser20304

Gość
Gość
Reporterka: Dlaczego najlepszy gracz posiada miasto, które ma zaledwie trzech mieszkańców?

Na serwerze brakowało mi targetów do ataku. Nie mogłem wykorzystać w pełni swojego wyjątkowego potencjału.

Nie myślałeś o karierze łysego z brazzers ? Może wtedy wykorzystałbyś swój potencjał należycie :oops:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odświeżam.

Wciąż czekamy na dalszą część wywiadu. Rozumiem, że Żywa Legenda jest zapracowany, ale mógłby nam, mróweczkom, poświęcić odrobinę swego cennego czasu, by umilić dzień :meks:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Przy jego blasku wspaniałości, niezwykłości, genialności można się opalać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry