Zamknięcie The West w 2021

To, czy migracja zostanie otwarta, a w dalszej perspektywie serwer zostanie zamknięty zależy w dużej mierze od Was i Waszej aktywności.
Dlatego własnie gracze posiadający konta na każdym możliwym świecie powinni być przez społeczność piętnowani bo jest to przeciwko interesowi ogółu graczy. Co Wam zależy? Zostawcie sobie 2 najlepsze konta, pousuwajcie te niepotrzebne i efekty przyjdą bardzo szybko.

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Chodzi o wiele kwestii. Dam Wam bardzo skrajny przykład, ale prawdziwy. Jeśli na serwerze byłoby 2 graczy wydających codziennie ogromne ilości bryłek to taki serwer tak czy siak zostałby zamknięty. Dlaczego? Ponieważ wiele czynników wpływających na możliwość otwarcia migracji/ zamknięcia serwera byłoby spełnione. To, czy migracja zostanie otwarta, a w dalszej perspektywie serwer zostanie zamknięty zależy w dużej mierze od Was i Waszej aktywności.
Większość serwerów jest mało aktywna wystarczy spojrzeć na przegląd fortowy. No chyba że liczone do aktywności są konta które logują raz dziennie "jagodziarze" wtedy to wgl nie mam pytań. Tak czy inaczej uważam że poprzez wydawanie sporych ilości bryłek serwery nie są zamykane bo kto zarzyna "kury znoszące złote jajka". Możesz a nawet musisz mydlić nam oczy wkońcu to twoja praca za którą dostajesz wynagrodzenie. O naszych pomysłach które były podawane na forum ile z nich weszło w życie? Rzucicie jakąś nowością jak głodnemu psu kość i się zadowolcie.

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Chodzi o wiele kwestii. Dam Wam bardzo skrajny przykład, ale prawdziwy. Jeśli na serwerze byłoby 2 graczy wydających codziennie ogromne ilości bryłek to taki serwer tak czy siak zostałby zamknięty. Dlaczego? Ponieważ wiele czynników wpływających na możliwość otwarcia migracji/ zamknięcia serwera byłoby spełnione. To, czy migracja zostanie otwarta, a w dalszej perspektywie serwer zostanie zamknięty zależy w dużej mierze od Was i Waszej aktywności.
A w przypadku jeżeli 90% serwera ustawi sobie "urlop" to wymagania zostaną spełnione?

Ja nie wiem Lenka, czasami wypisujesz takie głupoty jakbyś dopiero dziś się zarejestrowała na TW i nie kumała o co w tej grze biega, a Ty jesteś, na Boga, COMMUNITY MANAGER. Nie kpij sobie z ludzi, i zacznij może traktować to poważnie. Istnienie TW teraz to przede wszystkim walki fortowe, prawie wszystko inne rozwalone zostało bezsensownymi aktualizacjami, w sumie nawet w fortach grzebiecie do tej pory.

The west już dawno został zamknięty(m projektem). Jeśli grę się spisuje na starty i otwarcie mówi, że żadne zmiany porzadnie nie wchodzą w gre, aplikacja mobilna nie wchodzi w grę, a także jaka kolwiek reklama to jest źle. Grepolis - gra IG. Graficznie wygląda gorzej niż the-west. Gameplay? Zabrany z plemion i dużo bardziej ograniczony. Aplikacja jest? Jest XD.

Managment Team TW sam sobie wsadził patyk w koła rowerku, bo stwierdzili że gra jest "ukończona". Żadna żywa gra nie jest ukończona. Każda wymaga zmian i ciągłych nowości, żeby przyciągnąć starych jak i nowych graczy. To tak jakbyście po 20 latach jazdy jednym samochodem zamiast kupić nowy ciągle ładowali pieniądze w coraz szybciej rozpadającego się gruza.

Tę grę trafiło wszystko co mogło najgorsze. Połączenie wszystkich wersji językowych nie dość, że zmniejszyłoby koszty utrzymania Community Managmentu, serwerów jak to by dało kopa w punkt finansowy (więcej wydawanych bryłek na ewentach itd). Jedyne co trzyma graczy przy tej grze to aspekt rywalizacji i jeżeli Managment tego nie widzi to już nic lepszego w grze się nie znajdzie.

Jeśli ktoś jeszcze powie, że ta gra nigdy nie miała szansy na wybicie się to niech zobaczy wyniki RDR2, które ma taki sam klimat a jedynie inną etykietę i sposób przekazania klimatu. :)

@Lenka222 chcesz znać prawdę w jakim celu gra w tą grę większość nas? Zrób ankietę ogólnoświatową. Może być nawet złożona. W danej interakcji gdzie jest większość, to pokazuje aktywność danego świata. A tu tylko i wyłącznie grę napędzają bitwy fortowe. Ale Ty droga Lenko boisz się do tego przyznać, boisz się taką ankietę zrobić, bo wiesz że prawda wyjdzie na jaw.
Wskutek tego, iż forty są najważniejsze, to one powinny być jednym z głównych wyznaczników aktywności światowej. I to one powinny Wam w głównej mierze mówić o potrzebie włączenia migracji.

Lenko. Ja wiem, że większość tutaj ludzi zgromadzonych gra dla fortów. Ale mogę się mylić ;) Dlatego dla swojej pewności i dla zmiany wymagań w sprawie migracji, zrób proszę ankietę ogólnoświatową.

ANKIETA, jak ja lubię ankiety, zróbmy kolejną ankietę :D

PS: o ile Lenka może nie mieć dostępu do danych statystycznych płynących z gry, o tyle Etriel już zapewne ma wiedzę kto w co klika i jak często. Nie będę się wypowiadał nad poprawnością interpretacji tych danych oraz wyciąganymi wnioskami, niemniej jednak IG wie więcej niż my. Oni operują na konkretnych liczbach a my sobie gdybamy. Z Westem jest jak z górą lodową, my widzimy forty, sojusze, czaty, a pozostałe 90% graczy siedzi sobie przy Weście bez potrzeby ciągłej atencji i klika... klik klik.