Zamknięcie The West w 2021

Wykonanie wszystkich questów to wciąż jest ciekawe wyzwanie, uwielbiam sposób w jaki są napisane questy, można mocno wejść w klimat dzikiego zachodu ^^

Za bardzo zżyte jest tu community żeby to zamykać <<:-]

Wykonanie wszystkich questów to wciąż jest ciekawe wyzwanie, uwielbiam sposób w jaki są napisane questy, można mocno wejść w klimat dzikiego zachodu ^^

Za bardzo zżyte jest tu community żeby to zamykać <<:-]
szczególnie jak mamy questy w stylu zagraj 5 przygód czy prześpij się

Nawet do takich questów zauważ że jest zrobiona fabuła.. To mnie zaskakuje ^^
Genialna mi fabuła która nie wykorzystuje prawie w ogóle potencjału dzikiego zachodu ( Były może 2 linie zadań związane z wojną secesyjną, a i tak nie były jakoś mega rozbudowane, główna linia zadań nie jest dokończona, o wojnie o niepodległość nie wspominając) Poza tym brakuje jakiegoś większego rozbudowania i jakiś dobrych fabuł. Naprawdę w grze nie ma ani jednej serii zadań z ciekawą lub nieprzewidywalną fabułą. Zawsze ale to zawsze jak jest jakieś zadanie to można bez problemu odgadnąć co będzie się działo dalej i tak naprawdę większości osób nie chce się nawet zadań czytać. Do dzisiaj pamiętam sytuacje jak w jakimś zadaniu było wyraźnie napisane że czekolade można było zdobyć z handlu ale i tak większość osób zaglądała na tw-calc i inne strony tego typu lub się pytała na chacie.

Genialna mi fabuła która nie wykorzystuje prawie w ogóle potencjału dzikiego zachodu ( Były może 2 linie zadań związane z wojną secesyjną, a i tak nie były jakoś mega rozbudowane, główna linia zadań nie jest dokończona, o wojnie o niepodległość nie wspominając) Poza tym brakuje jakiegoś większego rozbudowania i jakiś dobrych fabuł. Naprawdę w grze nie ma ani jednej serii zadań z ciekawą lub nieprzewidywalną fabułą. Zawsze ale to zawsze jak jest jakieś zadanie to można bez problemu odgadnąć co będzie się działo dalej i tak naprawdę większości osób nie chce się nawet zadań czytać. Do dzisiaj pamiętam sytuacje jak w jakimś zadaniu było wyraźnie napisane że czekolade można było zdobyć z handlu ale i tak większość osób zaglądała na tw-calc i inne strony tego typu lub się pytała na chacie.
Myślę, że potencjał historyczny jest ogromny, jest wiele wątków które można pociągnąć, tak samo przy podejmowaniu decyzji, może potrzeba questów, które będą miały większe konsekwencje w przyszłości? Każdy ma swoje zdanie, mi tam się podobają questy, a siedzę na TW od ponad 10 lat...
Jak na obecne standardy to i tak uważam że TW stoi na wysokim poziomie, choć to prawda, że większość graczy nie czyta fabuły i opisu zdań :/

Myślę, że potencjał historyczny jest ogromny, jest wiele wątków które można pociągnąć, tak samo przy podejmowaniu decyzji, może potrzeba questów, które będą miały większe konsekwencje w przyszłości? Każdy ma swoje zdanie, mi tam się podobają questy, a siedzę na TW od ponad 10 lat...
Jak na obecne standardy to i tak uważam że TW stoi na wysokim poziomie, choć to prawda, że większość graczy nie czyta fabuły i opisu zdań :/
Po co mówić o potencjale skoro wiadomo, że oni już od dłuższego czasu jedyne co robią to doją tę krowę która mizernieje z miesiąca na miesiąc....

Blackfish

Blada Twarz
Powróciłem do gierki w 2017. Według moich obserwacji ilość graczy (aktywnych graczy) spadła o co najmniej połowę. Idealnie pokazuje mistrzostwa, na które nie mieliśmy składu (no z mulciakami mieliśmy). Chyba największym ciosem było dodanie Złotej Jazdy (marzec 2018?). A zaraz po tym wydarzeniu otworzył się cyrk dodawania zbyt mocnych rzeczy na eventach/wyprzedażach (sety przebijane o kilkaset umek).

Czara goryczy się przelała. Starych graczy już praktycznie nie ma i co się dziwić skoro nikt nie dba o interesy naszych światów. Światy, które jeszcze z 2/3 lata temu nie odważyłbym się powiedzieć, że upadną, teraz właściwie już nie istnieją. Gdzie S1,Hurek, a może moje ukochane Muscotah? Giereczka aktualnie polega na otworzeniu nowego serwera, i do przodu.

Szkoda, ale winna całemu zamieszania nie ma zamiaru cokolwiek zrobić. Giereczka przecież nie polega na fortach. Nadchodzi pytanie na czym? Ile tych zadań czy pvp Lenka zrobiłaś? Skoro twierdzisz, że są ważniejsze od fortów.

Ps: Najgorsze, że niby pisze się to samo już 20 raz, a Lenka i tak nic nie zrobi.

Wiem, że wielu z Was chciałoby wszędzie pełnych fortów. Jednak forty to nie wszystko.
:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD
Kobieto... że kazali Ci stwarzać pozory ogarniętej to wcale nie oznacza że możesz z nas drwić wypisując takie brednie :eek:

1.(słownie JEDEN)
Sety eventowe 90% kierunek forty + sety za bryłki 100% pod forty - bonusy odwracające uwagę dla napalonych nowicjuszy
Każdy bonus prowadzi do ulepszenia postaci pod bitwy fortowe - $, exp itp...

2.(słownie DWA)
Maksymalny poziom postaci 150 to główny cel rozgrywki a nawet wyścigu o czym świadczy zakładka Panteon.
Już będąc na 25 poziomie, dostajemy zaproszenie do sprawdzenia bitew o fort, w których możemy uczestniczyć od 1 poziomu zapisując się w oknie podglądu fortu !oooooo!

3.(słownie TRZY)
Bitwy o Gallifrey, które wyłącznie polskim markecie są mocnym punktem niedzielnego wieczoru - niesmak po rządach fuska, który rozpieszczał nas co do nagród - wykastrowano

4.(słownie CZTERY)
Mistrzostwa fortowe, 150lvl na start, transmisje na Twitchu, gracze z całego świata itp, itd...

:mad: nie mam nawet ochoty się dalej rozwijać ale podsumowując...
EQ fortowe z eventów, loterynje szalone bronie za wygraną, EQ fortowe za bryłki, wzmocnienia, HTML5, po 3 forty w prawie każdym sektorze, blablablablablabla.............

Ta końcówka pewnie najbardziej Lenka do Was dociera bo blablablabla to dla Was nasze argumenty i sugerowanie jak wykorzystać popyt no i rzecz jasna otrzymujemy od was aktualizacje blablablabla oraz że pracujecie nad czymś CO NAM SIĘ NIE SPODOBA PONIEWAŻ WSZYSTKIE NASZE KONKRETNE PROPOZYCJE I ULEPSZENIA TEJ GRY NIE ZOSTAŁY NAWET PRZETŁUMACZONE A CO DOPIERO PRZEKAZANE DALEJ.

Wnioski:
Lenka nie posiada podstawowej wiedzy w temacie aktywności, potrzeb oraz popytu będąc łącznikiem naszego marketu z właścicielami gry.

Do jakich aktywności sety są najbardziej pożądane i zarazem ulepszane? Do bitew fortowych.
Jeszcze niedawno sety były ulepszane do pvp, budowania kościoła, fortówki do przygód, ale teraz to mocno zanika. Natomiast sety do bitew fortowych nadal są chętnie ulepszane.
Ponadto - ilu graczy jest dziennie na bitwie? Na to jest największy popyt mimo, iż coraz mniej jest aktywnych graczy.

Do jakich aktywności sety są najbardziej pożądane i zarazem ulepszane? Do bitew fortowych.
Jeszcze niedawno sety były ulepszane do pvp, budowania kościoła, fortówki do przygód, ale teraz to mocno zanika. Natomiast sety do bitew fortowych nadal są chętnie ulepszane.
Ponadto - ilu graczy jest dziennie na bitwie? Na to jest największy popyt mimo, iż coraz mniej jest aktywnych graczy.
To jednak jest część gry, która pozwala graczom wspólnie spędzić wieczór, to chyba najlepsza część zabawy, w końcu bez współpracy nie ma zwycięstw :)

Korek103

Blada Twarz
Generalnie ja bardzo chętnie porozmawiałbym z kimś Niemieckiego teamu, skoro Polacy nie mają wpływu na nic...
Uprzedzając Lenko pytanie o angielski, odpowiem Ci to samo co Fuskowi. 2 lata w RPA, teraz pracuje w korpo. Angielski znam, poradzę sobie w rozmowie z Niemcem (którzy najczęściej fatalnie rozmawiają po angielsku, kwestia naleciałości z niemieckiego). Czekamy na jakąkolwiek odpowiedź z Twojej strony.
Znaczy: SENSOWNĄ ODPOWIEDŹ :)

Generalnie ja bardzo chętnie porozmawiałbym z kimś Niemieckiego teamu, skoro Polacy nie mają wpływu na nic...
Uprzedzając Lenko pytanie o angielski, odpowiem Ci to samo co Fuskowi. 2 lata w RPA, teraz pracuje w korpo. Angielski znam, poradzę sobie w rozmowie z Niemcem (którzy najczęściej fatalnie rozmawiają po angielsku, kwestia naleciałości z niemieckiego). Czekamy na jakąkolwiek odpowiedź z Twojej strony.
Podziwiam, że ktoś jeszcze liczy na coś "sensownego" ze strony obecnego zarządu TWT :D
Po kompromitacji z głosowaniem na świat na "P", jakby panie miały honor, zrezygnowałyby z kierowania polską wersją gry. No niestety, na to się nie zanosi.

Lenka222

Członek obsługi gry
Co masz na myśli mówiąc sensowną odpowiedź?

Za 2 tygodnie kolejne bezsensowne spotkanie z Etriel na ts i po miesiącu wracamy do punktu wyjścia klasyczek xd. Powiem tak będę jajami klaskać jak Lenka zorganizuje spotkanie na którym się stawi ktoś kompetentny i decyzyjny z IG xd.
Nie planujemy żadnego spotkania z Etriel. Jednak w czerwcu będzie spotkanie na TS. Wstępnie zaplanowałam je na 13.05. Może się jednak jeszcze minimalnie termin przesunąć, więc bliżej pojawi się oficjalne ogłoszenie.

Co masz na myśli mówiąc sensowną odpowiedź?

Nie planujemy żadnego spotkania z Etriel. Jednak w czerwcu będzie spotkanie na TS. Wstępnie zaplanowałam je na 13.05. Może się jednak jeszcze minimalnie termin przesunąć, więc bliżej pojawi się oficjalne ogłoszenie.
a możesz nie robić z siebie debila i zacząć traktować prace na poważnie?