Zamknięcie The West w 2021

Lenka222

Członek obsługi gry
Chcemy usłyszeć prawdę , np : nie jestem w stanie nic ogarnąć a wasze próby są na marne.
Albo daj nam wskazówki co mamy robić żeby osiągnąć cele ;)
Przekazuję Wasz prośby np. na temat migracji. Jednak póki serwer nie spełni wymagań to migracji nie będę mogła otworzyć.
Wiem, że bardzo prosiliście o możliwość sprzedawania itemów ze starych eventów. Zrobiłam wszystko co w mojej mocy i udało się. Robię co w mojej mocy, żeby było Wam lepiej ;)

spotkanie w czerwcu zaplanowane na 13 maja, spoko dam znać w lipcu czy będę mógł w kwietniu na nie wpaść
Literówka mała się wkradła. Miał być 13.06 ;)

Nie planujemy żadnego spotkania z Etriel. Jednak w czerwcu będzie spotkanie na TS. Wstępnie zaplanowałam je na 13.05. Może się jednak jeszcze minimalnie termin przesunąć, więc bliżej pojawi się oficjalne ogłoszenie.
Było by nam miło gdyby na takim spotkaniu pojawił się w końcu ktoś decyzyjny, w kółko słuchamy o tym, że Ty i Etriel nic nie możecie, więc może w końcu porozmawiamy z kimś kto może.

Ale wiesz, że Etriel jest LCM?
Tak wiem, ale raczej wciąż jest ktoś decyzyjny nad nią skoro on też nic nie może. Zgaduje, że te wytyczne odnośnie migracji etc. wymyślał ktoś nad Etriel.

Nie planujemy żadnego spotkania z Etriel. Jednak w czerwcu będzie spotkanie na TS. Wstępnie zaplanowałam je na 13.05. Może się jednak jeszcze minimalnie termin przesunąć, więc bliżej pojawi się oficjalne ogłoszenie.
[/QUOTE]

Po co takie spotkanie organizować? Przecież ta gra jest w 100% ukończona, nic nowego sie tutaj nie pojawi, wiemy o tym My i wiesz o tym i Ty więc jaki jest cel spotkania nie wiem. Chyba że lubisz sobie pogadać na temat co by było gdyby to w takim razie załóż temat na forum i sprawa załatwiona. Jak ktoś już wspomniał zacznij traktować nas poważnie doprawdy nie jesteśmy debilami i wiemy o co tu chodzi. :uuu)

Lenka222

Członek obsługi gry
Po co takie spotkanie organizować? Przecież ta gra jest w 100% ukończona, nic nowego sie tutaj nie pojawi, wiemy o tym My i wiesz o tym i Ty więc jaki jest cel spotkania nie wiem. Chyba że lubisz sobie pogadać na temat co by było gdyby to w takim razie załóż temat na forum i sprawa załatwiona. Jak ktoś już wspomniał zacznij traktować nas poważnie doprawdy nie jesteśmy debilami i wiemy o co tu chodzi. :uuu)
[/QUOTE]

Na spotkaniu będziemy mogli pogadać o wszystkim, o czym będziecie chcieli. Szczegóły podam około tydzień przed spotkaniem.

Korek103

Blada Twarz
Co masz na myśli mówiąc sensowną odpowiedź?

Sensowna odpowiedź to dokładne przeciwieństwo tego co mi odpisałaś.
Jeśli gra i gracze ewoluują to logicznym następstwem jest również dostosowanie "wymogów" i przepisów do w/w. W tym wypadku cały czas rozchodzi się o migrację.

Blackfish

Blada Twarz
@Lenka222 odaj konkretne statystyki serwera, na którym można włączyć migracje. Do tego podać aktualne statystyki wszystkich PL serwerów i ludzie będą zadowoleni. Jeśli dostaniemy dane, które trzeba spełnić sam skasuje konta na np: Iro, na którym NADAL mam nadzieję na migracje. Jednak z biegiem czasu mam wrażenie, że na Tw idealnie pasuje powiedzenie: Nadzieja matką głupich ....

Lenka222

Członek obsługi gry
@Lenka222 odaj konkretne statystyki serwera, na którym można włączyć migracje. Do tego podać aktualne statystyki wszystkich PL serwerów i ludzie będą zadowoleni. Jeśli dostaniemy dane, które trzeba spełnić sam skasuje konta na np: Iro, na którym NADAL mam nadzieję na migracje. Jednak z biegiem czasu mam wrażenie, że na Tw idealnie pasuje powiedzenie: Nadzieja matką głupich ....
Nie mogę takich statystyk udostępnić. Chciałabym bardzo otworzyć migrację z serwerów, które są na granicy do jej otwarcia. A mamy takie, ale niestety nie mogę powiedzieć które to dokładnie są. Liczę, że w jednej z kolejnych tur uda się otworzyć.