Zapowiedź bitew na centralnym - dwa dni

Ile czasu?

  • 2 doby przed

    Głosy: 26 47,3%
  • ponad 2 doby przed bitwą

    Głosy: 4 7,3%
  • Tak jak obecnie (około doby)

    Głosy: 25 45,5%

  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.
Ponieważ bitwy z nagrodami (centralny fort) są wyzywane niespodziewanie, proponuję, by bitwy te zapowiadać dwie doby przed bitwą. W ten sposób wyzwania i rozpiski będą dostosowane do tego fortu.
Obecnie niestety zdarzały się sytuacje, że bitwy zostały opuszczane na rzecz łatwej stalki, a także flagowane na siłę, aby zdążyć na następny fort.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18894

Gość
Gość
Pomysł uważam za dobry. Moim zdaniem w tym dniu nie powinny odbywać się żadne bitwy fortowe, aby jak najwięcej graczy przyszło na obronę/atak. Jest to duży fort, także miejsc wystarcza dla każdego.

Ja bym jeszcze dorzucił ogólnoświatową informację wyświetlaną po zalogowaniu się na dany świat (podobnie jak informacje o promocjach czy eventach) - oczywiście dobę przed bitwą. Jeżeli wspomni się w tym ogłoszeniu o nagrodach z pewnością strony bitwy zapełnią się, co zwiększy atrakcyjność rozgrywki :)
 
Na duży uwierz mi, że czasem zdarzają się nawet nadkomplety onlinów. Zakaz na inne forty byłby więc głupotą. Z drugiej strony oczywiste jest, że jeśli gracz ma do wyboru bitwę gdzie dostanie 10-25 obligacji, a w drugiej mniej obligacji, ale stalówkę, to wybierze tą drugą bitwę. Wówczas bitwy dnia tracą swoją ważność. Co nie znaczy, że nie miałoby być ich w ogóle.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Wg mnie jest to zupełnie niepotrzebne. Teraz był przypadek że ludzie poodpuszczali "swoje" bitwy dla eventowej bo nagrody były dosyć atrakcyjne a dostęp do bitwy ogólny. Następnym razem nagrodą może być zupełnie coś innego (drewniane pudełko, 5k $) a zakres rekrutacji również nie będzie ogólny a np klasy postaci, rzemiosło itp. Bitwa eventowa jest w moim odczuciu czymś w czym nie musisz brać udziału, jeżeli twój sojusz uzna że to właśnie ona jest najważniejsza to nic nie stoi na przeszkodzie żeby wydać rozkazy dotyczące właśnie tej bitwy a nie innej. Jakoś nikt nie ma problemu ze zrobieniem rozpiski jeżeli dowiaduje się o bitwie dokładnie 24h przed jej rozpoczęciem i w tym przypadku również nie powinno to stanowić problemu. Mam wrażenie że te bitwy na forcie środkowym miały zachęcić graczy do większej aktywności fortowej ludzi którzy w nich normalnie nie uczestniczą. I mam szczerą nadzieje że nagrody jak i zakres rekrutacji oraz godziny walk będą mocno zróżnicowane.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja mam inne pytanko .

Czy jeśli jest możliwość wyłączenia bitw na czas świat , to czy można wyłączać także w dniu takich bitw na środku mapy . Tylko właśnie nie wiem czy można tak zrobić aby tylko ten jeden fort mógł być wywoływany.

Ułatwiło by to organizację a także bitwy toczyły by się w normalny sposób a nie tak jak ostatnio na najnowszym świecie gdy w 10 rundzie pewne osoby które mają coś głową poszły na flagę żeby zdążyć na jakąś inną bitwę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry