Zapraszam na serwer Minecraft!

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zapraszam na mój serwer!

Mamy dwa duże miasta, zamek (w budowie) podziemna komnatę (coś jak Moria z Władcy pierścieni też jednak w budowie) i podziemna zamaskowana bazę a wszystko połączone kilometrami kolei elektrycznej! Mam zaszczyt zaprosić wszystkich graczy The Westa, i naszych ukochanych adminów z Onufrym na czele, na serwer:

Minecraft Server v1.0.0 (Aktualizowany na bieżąco)

IP: 5.238.143.190
Hamachi ID: Ares28NET
Hamachi hasło: 1234
Gadu-Gadu (pisać jakby serwer był wyłączony): 13665338

Gwarantujemy dobrą zabawę!

Wymagane mody (bez nich nie dołączysz na serwer!!):
Modloader
ModloaderMP
Smart moving Client MP
Planes mod Client
WW2 Guns Client


minecraft001.png


minecraft002.png


minecraft003.png


minecraft004.png


Jak to mówią? It's a kind of magic!

Panorama linii frontu broniących bazy ;)
Soldiers, welcome to the frontline!

minecraft3r.png


minecraft2e.png


minecraft1f.png


minecraft0n.png


!UWAGA!

W celu zainstalowania kilku pożytecznych modów musiałem zmodyfikować serwer dodając do niego ModloaderMP oraz Smart Moving, gracze bez tej modyfikacji nie będą mogli dołączyć! Instrukcje instalacji i link do moda znajdziecie tutaj.

dodatkowo rozpisze instrukcje po polsku:

1. Wchodzimy na podaną stronę i pobieramy najnowszą wersje (aktualizowane na bieżąco) ModloaderMP Client (nie server bo jest on dla hostujących serwery)
2 Włączamy pasek START -> Uruchom -> wpisujemy w okienko (bez cudzysłowia!) "%appdata%" -> klikamy na .minecraft -> bin
3. W folderze bin mamy plik minecraft.jar (bez cyferek), otwieramy go za pomocą Winrar'a bądź 7-zip'a. Otwieramy także nasz ściągnięty plik za pomocą tego programu. Następnie przekopiujemy całą zawartość z biblioteki "ModloaderMP Client" do waszego "minecraft.jar" zatweirdzamy zamianę plików i kopiujemy.
4.Usuwamy folder META-INF (powoduje on crash gry)
5. Gotowe! Możesz bez problemu wejść na serwer i używać modyfikacji jakie na nim zainstalowałem!

Mod Smart Moving instalujemy w ten sam sposób, po otwarciu pobranego folderu plików Smart Moving kopiujemy pliki z biblioteki "Smart Moving Client for ModLoaderMP" do naszego "minecraft. jar"


Serwer wymaga także moda dodającego samoloty. Aby go poprawnie zainstalować należy wejść na poniższa stronę, pobrać wszystkie wymagane składniki i zainstalować zgodnie z instrukcją (ang.). Bez tego moda też można dołączyć do serwera jednak gdy ktoś będzie próbował latania samolotem zostaniecie wyrzuceni przez system serwera.

Link do pobrania:


Mod Planes by Flan

Instrukcja instalacji (PL):

1. Pobierz i zainstaluj ModLoader
2. Pobierz i zainstaluj ModLoaderMp V2
3. Pobierz i zainstaluj Turbo Model Thingy
4. (Opcjonalnie - bez tego nie będziesz mieć efektów dźwiękowych!)Pobierz i zainstaluj AudioMod
5. Pobierz Planes Mod
6. Skopiuj wszystko z "jar files" do pliku "minecraft.jar" (znajdziesz go wpisując: Uruchom -> "%appdata%" -> ".minecraft" -> "bin", plik otwieramy 7-zip'em bądź WinRAR'em)
7. Skopiuj wszystko z "resource files" do folderu "resources"
8. Przenieś folder "planes" do folderu ".minecraft"
9. W pliku "minecraft.jar" usuń folder "META-INF" (inaczej gra się scrashuje)
10. Graj!


Wykorzystywany przez mnie texture pack to Doku Craft Light polecam pobranie go dla lepszych efektów wizualnych.

PS. Wiem że jest już temat o Minecraft ale dałem założyłem nowy aby moje zaproszenie i dane serwera były bardziej widoczne a nie gdzieś na 5 stronie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Serwer wygląda na bardzo rozbudowany. Sam zrobiłeś to wszystko??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Próbowałem się zalogować na serwer i nie mogę. Chyba jest wyłączony, ale nie jestem pewny.
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
Gratulacje Aresie piękna mapka ::):

PS.Widzę sporo wysiłku włożonego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratulacje Aresie piękna mapka ::):

PS.Widzę sporo wysiłku włożonego

Całe wakacje pracy ;)

Próbowałem się zalogować na serwer i nie mogę. Chyba jest wyłączony, ale nie jestem pewny.


Pisałem co robić gdy serwer nie działa pisać do mnie, jak nie na gg to poprzez chat hamachi zawsze można spróbować.

Prosiłbym też nowych graczy o kontakt ze mną właśnie poprzez wyżej wymienione komunikatory abym mógł ustalić dla was działkę pod budowę, i oprowadzić po serwerze, zapoznać z regułami itd.
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
Prosiłbym też nowych graczy o kontakt ze mną właśnie poprzez wyżej wymienione komunikatory abym mógł ustalić dla was działkę pod budowę, i oprowadzić po serwerze, zapoznać z regułami itd.

Wiesz co? Tak pięknie to zrobiłeś, że jak nie znam się na tym programie Hamachi, to własnie go ściągam :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hamachi

Uważam, że popełniłeś w sumie ogromny błąd... Po pierwsze NIESZCZĘSNY Hamachi. Mógłbyś osiągnąć naprawdę wiele, jeżeli sam to zrobiłeś, to mógłbyś postawić naprawdę złożony serwer pokroju ds.mycraft.pl, fb.minecrafci.pl (na którym ja gram), etc. a tak nikt nie będzie chciał wejść na ten z Hamachi (mowa tutaj o CTSG, Madzia, itd) którzy gdyby im się spodobało mogliby ci zrobić niezłą reklamę (PitchBlackPl takie coś organizuje). Hamachi jest to program ogólnie nielubiany.
Moja rada... Znajdź spośród przyjaciół takich, którzy są zainteresowani grą, na początek kup sobie serwer drewniany na 10 osób, na próbę; wychodzi około 3 zł na łebka. Po czasie, gdy będziesz widział, że zainteresowanie jest ogromne inwestujesz w lepszy serwer, dzięki któremu przy trochę szczęścia będziesz mógł trzepać kasę... mowa tu o kontach VIP (Sam nie wiem dokładnie jednak jak one działają).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Opeth bardzo interesująca propozycja. Napisz mi proszę na PW trochę więcej o tych serwerach, jak się zarejestrować tam, ile dokładnie to kosztuje itd. i czy jest możliwość 'przekopiowania' świata bez żadnych strat... nie chciałbym stracić 2 miechów budowy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo bym prosił o założenie drugiej sieci hamachi ponieważ gdy chcę dołączyć to piszę że nie ma miejsca ;( a serwer ze screenów wyglądał obiecująco :) :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo bym prosił o założenie drugiej sieci hamachi ponieważ gdy chcę dołączyć to piszę że nie ma miejsca ;( a serwer ze screenów wyglądał obiecująco :) :p

Wyczyściłem stare połączenia teraz powinno być dobrze. Serwer aktualizowany do pełnej wersji 1.0.0, Ukończono budowę zamku. Screeny już niedługo!

Zaktualizowałem zdjęcia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
!UWAGA!

Dzisiaj w celu zainstalowania kilku pożytecznych modów musiałem zmodyfikować serwer dodając do niego ModloaderMP oraz Smart Moving, gracze bez tej modyfikacji nie będą mogli dołączyć! Instrukcje instalacji i link do moda znajdziecie tutaj.

dodatkowo rozpisze instrukcje po polsku:

1. Wchodzimy na podaną stronę i pobieramy najnowszą wersje (aktualizowane na bieżąco) ModloaderMP Client (nie server bo jest on dla hostujących serwery)
2 Włączamy pasek START -> Uruchom -> wpisujemy w okienko (bez cudzysłowia!) "%appdata%" -> klikamy na .minecraft -> bin
3. W folderze bin mamy plik minecraft.jar (bez cyferek), otwieramy go za pomocą Winrar'a bądź 7-zip'a. Otwieramy także nasz ściągnięty plik za pomocą tego programu. Następnie przekopiujemy całą zawartość z biblioteki "ModloaderMP Client" do waszego "minecraft.jar" zatweirdzamy zamianę plików i kopiujemy.
4.Usuwamy folder META-INF (powoduje on crash gry)
5. Gotowe! Możesz bez problemu wejść na serwer i używać modyfikacji jakie na nim zainstalowałem!

Mod Smart Moving instalujemy w ten sam sposób, po otwarciu pobranego folderu plików Smart Moving kopiujemy pliki z biblioteki "Smart Moving Client for ModLoaderMP" do naszego "minecraft. jar"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27842

Gość
Gość
Mam 1 pytanie czy serwer jest premium? Bo jeśli nie to nie zaglądam bo po prostu nie toleruję piractwa ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam 1 pytanie czy serwer jest premium? Bo jeśli nie to nie zaglądam bo po prostu nie toleruję piractwa ;)

Ja mam premke, jednakże serwer zahostowałem bez. Aby po prostu każdy mógł wbić.

!UWAGA!

Serwer wymaga także moda dodającego samoloty. Aby go poprawnie zainstalować należy wejść na poniższa stronę, pobrać wszystkie wymagane składniki i zainstalować zgodnie z instrukcją (ang.). Bez tego moda też można dołączyć do serwera jednak gdy ktoś będzie próbował latania samolotem zostaniecie wyrzuceni przez system serwera.

Link do pobrania:


Mod Planes by Flan

Instrukcja instalacji (PL):

1. Pobierz i zainstaluj ModLoader
2. Pobierz i zainstaluj ModLoaderMp V2
3. Pobierz i zainstaluj Turbo Model Thingy
4. (Opcjonalnie - bez tego nie będziesz mieć efektów dźwiękowych!)Pobierz i zainstaluj AudioMod
5. Pobierz Planes Mod
6. Skopiuj wszystko z "jar files" do pliku "minecraft.jar" (znajdziesz go wpisując: Uruchom -> "%appdata%" -> ".minecraft" -> "bin", plik otwieramy 7-zip'em bądź WinRAR'em)
7. Skopiuj wszystko z "resource files" do folderu "resources"
8. Przenieś folder "planes" do folderu ".minecraft"
9. W pliku "minecraft.jar" usuń folder "META-INF" (inaczej gra się scrashuje)
10. Graj!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę coraz częściej nieudane próby dołączenia na serwer spowodowane brakiem odpowiednich modów, możecie zaufać tym stronom sam z nich pobierałem nie ma tam żadnych wirusów!
 
Status
Zamknięty.
Do góry