Zarobek na pracy

Dyskusja w 'Ogólnie' rozpoczęta przez użytkownika Napoleon B., 2. Sty 2016.

Poleć tę stronę

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Napoleon B.

Napoleon B.

Docenione treści:
    49
    Witajcie.

Może troszkę temat tabu bo pewnie część z Was nie zdradzi swojego sekretu. A może jednak byście chcieli się podzielić swoimi spostrzeżeniami.

Jaka praca według Was daje największy zarobek w postaci znalezisk?
    Czy to biuro handlowe gdzie przedmiot wypada rzadko?
    Czy może jakaś inna praca gdzie jest większa częstotliwość wypadania znalezisk, lecz mniej wartościowych?

Czy stajnia cartwighta dająca +50% szansy sprawdza się?

Ja robię biuro handlowe z zestawem desmonda (+20% szansy) i wg mnie ten bonus nie działa.

Jakie są Wasze spostrzeżenia?

2. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    130
    Prowadzenie biura handlowego- słyszałem o progach powyżej 13k
    Wszystko zależy od szczęścia ;)
    Można próbować przy napadzie na pociąg, przy wh, włamaniu, napadzie, ściganiu bandytów, łowcy nagród.

Z tego co słyszałem to tak.

Bo te 20% to nie jest jakoś dużo. Nie wiemy jaka jest szansa na wypadnięcie przedmiotu w grze. Ale załóżmy, że szansa na przedmiot z pracy to 20%, do tego dodajemy te 20% z desmonda to nie jest 40%, tylko 24%, czyli nadal nie jest zbyt dużo. Dlatego dużo osób pod handel wraca do zestawu allana quatermaina. który choć słabszy ma 50% większą szansę, do tego zaprzęg cartwrighta, i jeszcze jakiś zestaw broni (10% mają bronie desmonda, tyle samo bronie azteckie. Zestawy za wygraną loterii mają z tego co wiem 20%).

3. ****S****

****S**** Gość Gość

To nie żaden sekret :)

Każda praca ma UKRYTY % dropu znaleziska
    Na 15 sekund inny %, na 10 min inny % i na 1h najwyższy z możliwych %

Im większy zasięg itemku w pracy tj wartość znaleziska - tym mniejszy % na jego wypadniecie.
    Dlatego są różnice widoczne na średnich zasięgach.

Niektórzy gracze mają swoje sprawdzone miejsca ze średnim zasięgiem - i częstochliwością wypadania itemków - zyskują więcej kasy niż raz na jakiś czas wypadający item o b.dużej wartości - jak to ma miejsce wędrowny.

Technicznie rzecz ujmując jest to przykładowo dla Poszukiwacza przygód na premce:
    1. 20% do znaleźisk
    2. Bronie azteckie 10%
    3. Cart 50%
    4. Allan 50%

TOTAL = 130% szans powodzenia

Np na wędrownym masz ukryty współczynnik wypadalności itemków np 5% na każą akcję po 15 sekund

Do przykładowej podstawy ukrytego współczynnika 5% dodajesz +130% szansy powodzenia
    (5 + 6,5 ) = 11,5 % szansy

Nigdy nie bedzie tak, aby jakakolwiek składanka dawała 130% REALNEGO znaleziska gdyż uczyniłoby to każdego posiadacza wspomnianej składanki - multimiliarderem THE WEST pif paf

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.