Zawadiaka czy żołnierz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9515
  • Data rozpoczęcia

Co wybrać?


  • W sumie głosujących
    78
Status
Zamknięty.

DeletedUser9515

Gość
Gość
Witam,
jak wiadomo dzisiaj powstał świat 14 i chcę tam spróbować swoich sił jako pojedynkowic
No i mam mały problem. Nie wiem czy brać żołnierza czy zawadiakę.
Będę na pewno walczył bronią białą, ale nie wiem co dalej. Żołnierz ma więcej hp, szybciej lepsze bronie, ale zawadiaka bonus 10% do szybkości(co po aktualce może się przydać), motywacja szybciej wzrośnie. Sam już nie wiem, doradźcie coś.

PS. Forty mnie nie obchodza, tutaj tylko pojedynki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to jak będziesz grał bronią białą to tylko żołnierzem bo zawadiaka nie nadaje się do broni białej . Szczerze do żołnierza to mi bardziej pasuje strzelecka bo jest lepsza . Ale jak chcesz . i mówie jak będziesz grał bronią białą to tylko żołnierzem .

 

DeletedUser

Gość
Gość
zawadiaka
bonusy:
Więcej kasy : dobre na początek ludzie będa mieli kase przy sobie do 20 levela jestes bogacz :)
Motywacja:To jest coś :) ja wbilem 48 leveli zawadiaką przez 50 dni :)
Prędkość:po tej aktualizacji bardzo bardzo przydatny bonus szybciej dogonimy przeciwnika ale i mozna szybciutko zmykać od hotelu do hotelu:)
Krytyk:i to jest największy atut zawadiaki w bitwach,znam osobe która za jednym ciosem przyladowala prawie 1200 :)
Jeśli wybieraż broń ręczną to zawadiaka odpada,ja gram strzelecka bo są prace jest zarobek lepiej mi sie gra strzelcem i DBS na 45 :)

Zolniez bonusy:
Taktyka:jak grasz defensorem bardzo bardzo przydatny bonus
Hp:dobre w fortach jak walczysz bronią ręczną a jak strzelecką bonus troszke zanika
Obnizenie o 3 levele wymagań broni:bardzo przydatne na początku ale potem wogóle nie potrzebne bo tylko na początku zmieniamy bronie jak rękawiczki:)
Bonus dowodzenia:hmn?narazie nie wiem jak to działa ja bynajmniej tego nie odczułem

Wniosek:
Jeśli grasz bronią strzelecką zdecydowanie zawadiaka
Jeśli grasz ręczną zdecydowanie zolnież
Jeśli jestes defensorem to tylko zolniez
Jeśli wszstko na atak zdecydowanie zawadiaka :)
 

DeletedUser9515

Gość
Gość
Dzięki wielkie krzykon za opisanie mi tego wszystkiego, chyba jednak będę żołnierzem(chociaż kusi mnie zostać zawadiaką i mieć kiedyś coś koło 80 lvl, co w tej chwili jest rzadkością) Gram bronią białą, ponieważ na 10 strzelałem i po 3 pojedynkach hp brakowało, teraz chcę spróbować sił bronią białą.
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Jak będziesz robił głównie pojedynki to oczywiście że żołnierza !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli ofensywne pojedynki strzelecką to oczywiście zawadiaka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Bardziej jestem za Zawadiaką, bardziej mi pasuje ta klasa postaci, lecz gram także Żołnierzem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawadiaka <3

Żołnierz ma bonusy bezpośrednie do pojedynków, jeśli nie potrzebujesz bierz zawadiakę ... Zawsze masz trochę więcej kaski, szybciej motywacja się regeneruję itd. pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawadiaka ma fajniejsze obrazki :p
To przesądza o sprawie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra żołnierzem jest nudna.
Ten nowy bonus zawadiaki jest genialny :) Siedzisz u siebie w mieście i atakujesz z zaskoczenia.

Żołnierz tak na prawdę ma słabe bonusy ;/
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
po aktualce oczywiście zawadiaka z/u...tyle spodni jest nowych że ho ho i się szanse wyrównały...jeszcze motywacja 50%,,,,
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polecam zawadiakę.
Jedyny naprawdę pojedynkowo przydatny bonus żołnierza to taktyka.
Ale nie należy tego lekceważyć. Cechy w charyzmę, ciuchy pod taktykę + bonus + premium i jesteś nie do zdmuchnięcia.
 

lukas1004

Blada Twarz
Jeśli chcesz strzelać z pistoletów, to zawadiaka pif paf
Jeśli biała broń to żołnierz :traper:
A, jeśli biała broń polecam paladyna ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
posluchaj osoby ktora ma ta i ta klase na wysokim levelu i ta osoba mowi, ze zolnierz io niebo lepszy :) nie mozesz popelnic bledu typu zolnierz 100% w zrecznosc, ja cos to albo pol na pol albo 100% charyzma.
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Pojedynki - tylko żołnierz. 75% charyzmy i 25% zręczności, unik , celowanie, strzelanie. Domieszka zaskoczenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry