Zawadiaka obrona co lepsze

  • Rozpoczynający wątek Trejo
  • Data rozpoczęcia

co wybrać?

  • brązowy paszcz i brązowy krawat

    Głosy: 9 75,0%
  • czarny płaszcz i szlachecka muszka

    Głosy: 3 25,0%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chcę zasięgnąć waszych opinii ponieważ waham się nad tym jaki ekwipunek kupić do obrony dla zawadiaki któremu bardzo brakuje punktów życia i taktyki. Pod rozważanie poddaje zestawienie czarny płaszcz i szlachecka muszka oraz brązowy płaszcz i brązowy krawat, ponieważ brązowe kozaki i szlachecki materiałowy kapelusz nie mają konkurencji jak dla mnie. Nie wymaga, od tej postaci która nie jest zupełnie przystosowana do obrony żeby wygrywała walki, chcę po prostu "przetrwać" walkę. Zestawienie brązowego płaszcza i krawata daje w sumie 230 hp, zaś zestawienie czarnego płaszcza i szlacheckiej muszki daje 10 taktyki więcej niż brązowy zestaw.
 

DeletedUser15687

Gość
Gość
Zdecydowanie brązowy set ;p 10 taktyki mało Ci da, a takie 230hp może uchronić przed snem, możesz stoczyć więcej pojedynków. U mnie nieraz się zdarzyło, że po jednym ataku musiałem iść do hotelu, bo mimo tego, że zadałem nawet 1000+ obrażeń, to dostałem ok. 600 i na drugie pvp już nie starczyło.
Jak chcesz być defensorem, to trzeba było wybrać żołnierza, albo ładować wszystkie punkty w charyzmę, niektórzy zawadiacy tak robią, i to chyba nie jest taki zły pomysł, masz i zaskoczenie, i taktykę, a z umiejek dajesz w strzelanie, celowanie, uniki i czasami hp ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry