Zawiadaka i broń biała.

  • Rozpoczynający wątek Pr0unlimited
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć czy zawiadaka i broń biała(ręczna)to totalna klapa ?
Mam 9 w siłę i 30 w siłe uderzenia, robiłem postać pod zawiadakę, jeżeli teraz będe dawał w strzelanie to coś z tego wyjdzie czy ... Od nowa postac lub szaman ?

Edit: Już postanowiłem, odrzucam zawiadakę miałem kiedyś Żołnierza i mi sie dobrze grało, teraz ponownie stawiam na niego

Temat do zamknięcia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10104

Gość
Gość
Jeśli chcesz iść w pojedynki to i tak musisz robić reskila na złotą broń.Więc decyzje podejmiesz dużo później.Nastawiając się na siepacza masz mniejszy wybór prac, ale to lepsza opcja ze względu na dużą ilość pkt. życia.Minusem tego wyboru są słabsze ciuchy do obrony.
Moja rada rób zadania zbieraj kase.Zrobisz złotą broń wtedy ustalisz.Około 50 lewelu powinieneś mieć już to zrobione.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A dokładniej ?bo nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi? Wiem tyle że reskilla mam zrobić a więcej.... Gdybyś mógł to językiem bardziej "polskim" napisać, było by OK ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
złota broń to złoty colit można go zdobyć z dziwnej grudy ziemi:ind:pif pafpif pafpif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
złota broń

złota broń to złoty colit można go zdobyć z dziwnej grudy ziemi:ind:pif pafpif pafpif paf
 
Status
Zamknięty.
Do góry