zbugowane achievementy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33505
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33505

Gość
Gość
powiedzcie mi jakim cudem IG jest tak leniwe że nawet durnych achievementów zaprogramować nie umie?OUD
i chodzi mi tu o achievementy z setami (chociażby edisona , patrioty) które polegały na zdobyciu ich. problem jest taki że te achievementy pojawiają się PO PARU MIESIĄCACH!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To jest ciekawa kwestia, ale nie wiem czy jest to w dobrej sekcji do dyskusji, gdyż nie wiem czy jest to błąd. Miałem nie dawać domysłów więc ich de facto nie daję. Niemniej jednak dodawanie ich po jakimś czasie sądzę, że nie jest dobrym pomysłem, lepiej dodać od razu.
 
czy za zebranie setu patrioty jest osiągniecie czy też nie ?? Jest to ważna kwestia bo zachwile się okaże że były , ale weszła aktualka i poblokowali albo namieszali ..
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
ja do dzisiaj nie dostalem tytułu za ukończone zadanie
Jeśli nie dostałeś to napisz do supportu.


czy za zebranie setu patrioty jest osiągniecie czy też nie ?? Jest to ważna kwestia bo zachwile się okaże że były , ale weszła aktualka i poblokowali albo namieszali ..
Mam zebrany set i żadnego osiągnięcia nie dostałem. Być może dodadzą takie osiągnięcie, tego przewidzieć nie potrafię.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
To jest ciekawa kwestia, ale nie wiem czy jest to w dobrej sekcji do dyskusji, gdyż nie wiem czy jest to błąd. Miałem nie dawać domysłów więc ich de facto nie daję. Niemniej jednak dodawanie ich po jakimś czasie sądzę, że nie jest dobrym pomysłem, lepiej dodać od razu.
ale nawet jakby dodali to te achievementy powinni dostać wszyscy a jak na razie tylko niektóre osoby (w tym ja) je mają to z opóźnieniem paromiesięcznym
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
ale nawet jakby dodali to te achievementy powinni dostać wszyscy a jak na razie tylko niektóre osoby (w tym ja) je mają to z opóźnieniem paromiesięcznym
Za Edisona nie dostałeś? To jak nie dostałeś od razu z wejściem osiągnięcia to pisz do supportu. Za obecny set za ilość punktów w loterii nie widzę by było osiągnięcie.
 
Warto mimo wszystko pisać do Supportu w tej sprawie, zamiast od razu walić postami na forum publicznym. Brakujące osiągnięcie za kule śnieżne otrzymałem kilkadziesiąt minut od zgłoszenia błędu. Zamiast narzekać na wszystko i zrzygać się publicznie na zarządzanie gry, warto jest skorzystać z własnego mózgu i przeczytać regulamin gry oraz możliwość zgłoszeń Supportowi. Osiągnięcie jest wadliwe, ale jeśli komuś zależy na jego otrzymaniu, z pewnością je otrzyma.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
O wujek dobra rada cherry 1991
ty polecasz nedveda po jajkach głaskać to jak ciebie na poważnie brać :D
dać linka z fantazją ?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Warto mimo wszystko pisać do Supportu w tej sprawie, zamiast od razu walić postami na forum publicznym. Brakujące osiągnięcie za kule śnieżne otrzymałem kilkadziesiąt minut od zgłoszenia błędu. Zamiast narzekać na wszystko i zrzygać się publicznie na zarządzanie gry, warto jest skorzystać z własnego mózgu i przeczytać regulamin gry oraz możliwość zgłoszeń Supportowi. Osiągnięcie jest wadliwe, ale jeśli komuś zależy na jego otrzymaniu, z pewnością je otrzyma.
Jedna mała poprawka do tego wole rzygać publicznie niż za każdym razem pisać do suportu o pierdolę, od tego są programiści i aktualizacje by wprowadzić dla wszystkich poprawkę, a nie indywidualnie do opieki społecznai w suporcie na polskim Markecie by poprawiała indywidualnie setki zgłoszeń o jedną pierdolę nadal nie pisałem do suportu o te osiągniecie, ale liczę, że w kolejnej aktualizacji wprowadza poprawkę konstytucyjna, że wszyscy są rowni, a nie tylko ten co w odpowiednim czasie zacznie szczekać i się upominać o to, co powinno być niezależnie od innego bałaganu na dzikim zachodzie. dodane :))
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jedna mała poprawka do tego wole rzygać publicznie niż za każdym razem pisać do suportu o pierdolę, od tego są programiści i aktualizacje by wprowadzić dla wszystkich poprawkę, a nie indywidualnie do opieki społecznai w suporcie na polskim Markecie by poprawiała indywidualnie setki zgłoszeń o jedną pierdolę nadal nie pisałem do suportu o te osiągniecie, ale liczę, że w kolejnej aktualizacji wprowadza poprawkę konstytucyjna, że wszyscy są rowni, a nie tylko ten co w odpowiednim czasie zacznie szczekać i się upominać o to, co powinno być niezależnie od innego bałaganu na dzikim zachodzie. dodane :))

Oczywiście powinny sie pojawić od razu dla wszystkich, ale zdarzają się przypadki, że nawet starych osiągnięć system jakoś nie zalicza i musimy go o to ładnie "poprosić". Jest jak jest, a my jako TWT tego nie zmienimy.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Jeśli nie otrzymujecie osiągnięcia, którego warunki spełniacie to napiszcie do supportu. Na pewno pomożemy i osiągnięcie szybko trafi w odpowiednie miejsce. Zdradzę Wam jeszcze jeden mały "myk". Gdy spełniacie warunki otrzymania osiągnięcia i nie jest przyznane (najczęściej, gdy jest to osiągnięcie wprowadzone z opóźnieniem) to spróbujcie zrobić coś z rzemiosła, często wtedy osiągnięcie wpada ;)
 
Zdradzę Wam jeszcze jeden mały "myk". Gdy spełniacie warunki otrzymania osiągnięcia i nie jest przyznane (najczęściej, gdy jest to osiągnięcie wprowadzone z opóźnieniem) to spróbujcie zrobić coś z rzemiosła, często wtedy osiągnięcie wpada ;)
Hahaha, tego jeszcze nie grali. Cm uczy nas bugi bugami zwalczać :D
Lenka, naucz nas jeszcze korzystać z RNG i wszyscy będą hepi :D
 
90% graczy na serwerach 1-23 ma praktycznie wszystkie osiągnięcia,a już na pewno te, które robi się od ręki.
Także w dupę można sobie wsadzić taką poradę.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Jeśli nie otrzymujecie osiągnięcia, którego warunki spełniacie to napiszcie do supportu. Na pewno pomożemy i osiągnięcie szybko trafi w odpowiednie miejsce. Zdradzę Wam jeszcze jeden mały "myk". Gdy spełniacie warunki otrzymania osiągnięcia i nie jest przyznane (najczęściej, gdy jest to osiągnięcie wprowadzone z opóźnieniem) to spróbujcie zrobić coś z rzemiosła, często wtedy osiągnięcie wpada ;)
kuźwa lenka ogarnij się kobieto bo jesteś najgorszym CMem na forum i w grze jakiego kiedykolwiek moglibyśmy dostać.
nawet czteroręki by się lepiej sprawdził na twoim stanowisku i mówie tu na poważnie.
naprawianie bugów innymi bugami zamiast wysłanie zgłoszenia do inno aby je naprawili? jakie to profesjonalne i sprawiedliwe
twoja zerowa aktywność na forum na którym jesteś raz na ruski rok? widać traktujesz swoją prace na poważnie
brak wysyłania naszych pomysłów lub traktowanie nas jak podludzi którzy dają tobie siano do portfela? widze traktujesz nas z szacunkiem
brak większych dyskusji czy nawet to że temat z tobą nie jest przez ciebie odpowiadany OD 2 LAT! tutaj nawet nie musze dawać sarkastycznego komentarza
jeśłi tak dalej będzie to my chyba serio wyjdziemy/ przestaniemy ją finansować jak widzimy kogo IG dało nam na CMa. kuźwa fusek miał mniej czasu nie dostawał za swoją posade na forum i w grze wypłaty a jakoś kontaktował się z nami 50 miliardów razy lepiej potrafił zrobić więcej rzeczy i był jednym z niewielu kompetentnych ludzi w TWT.
za chwile my chyba naprawde zrobimy wielki strajk aby nam IG wywaliło tego CMa za traktowanie swojej pracy byle jak , traktowanie nas jak śmieci, nieprofesjonalizm i inne absurdalne pomysły takie jak naprawianie bugów bugami.
 
Skoro juz o osiągnięciach piszecie to chcialbym zwrocic uwagę, że na nowszych światach występują osiągnięcia niemożliwe do zrobienia ze względu na fakt, iż były do zrobienia w poprzednich latach np. achiv. "Pociąg miłości", który był do zrobienia w 2016 roku na Muscotah nie dało rady go zrobić bo serwer powstał później a osiągnięcie występuje i np. mnie szczerze denerwuje bo nigdy nie uda mi się w takim wypadku zrobić 100% wszystkiego. Lenka weź to ogarnij gdzie trzeba plssss
 
Status
Zamknięty.
Do góry