Zdrajca (Zabójstwo Jesseigo Jamesa)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22095
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22095

Gość
Gość
Alan Pinkerton
Siringo: Wygląda na to, że Jasse ma w swoim gangu kreta. Mamy pewne informacje od Youngera, że ktoś próbuje zabić Jasseiego. Cały gang boi się jego paranoidalnych zachowań.

Potrzebujemy tego bandytę żywego. Pora wykurzyć kreta. Younger podejrzewa Boba Forda, nowicjusza w gangu. Widział go często odwiedzającego biuro handlowe.

Nie powinno być Jessie i Jesseigo?
 
Nie mogę się zgodzić:
Wygląda na to, że Jasse ma w swoim gangu kreta. Mamy pewne informacje od Youngera, że ktoś próbuje zabić Jasseiego. Cały gang boi się jego paranoidalnych zachowań.
Potrzebujemy tego bandytę żywego. Pora wykurzyć kreta. Younger podejrzewa Boba Forda, nowicjusza w gangu. Widział go często odwiedzającego biuro handlowe.

Jesse
Jesse-iego
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
KozaK69 ma rację. W dodatku błędy są w całej serii:
Alan Pinkerton
Siringo: Bob Ford, ten tchórz! Ludzie są oburzeni. Jasse był bohaterem. Nie jest w porządku zabijać kogoś bez procesu.

Dorwij tchórza, który strzelił bohaterowi dzikiego zachodu w plecy. Założę się, że ukrywa się gdzieś w zaroślach.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Bob Ford
Znalazłeś Boba Forda w saloonie gdzieś pośrodku niczego. Przez przechwałki o zabiciu Jasseiego Jamesa nie zyskał wielu przyjaciół.

Zastałeś go postrzelonego w plecy z butelką taniego alkoholu w ręce.

Właśnie masz wysłuchać jego ostatnich słów.

Tchórz Bob Ford: Słuchaj... Ja nie zabiłem Jesseiego. To była tylko ustawka, on nadal żyje.
Nadal się będziesz etriel kłóciła, że nie mam racji?o_O
 
Po pierwsze, nie kłócę się. :kak: Nie wiem skąd taki pomysł.
Po drugie, nie wiem co autor miał na myśli, jako, że nie moje są te konkretne tłumaczenia. Jednak nie zostanie ono zmienione, gdyż nie jest to błędne tłumaczenie. Nie każde imię odmienia się tak samo, a to tłumaczenie jest zgodne z oryginałem, czyli musi tak zostać.

::D:
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
W takim razie poproszę o dowód na to, że oryginalne imię historycznej postaci brzmi Jasse ::P:... Nie sądziłam, że support będzie się kłócił nawet o oczywiste literówki ::(:
 
Status
Zamknięty.
Do góry