zaakceptowany Zdrajca

Po zapoznaniu się z treścią tematu, moja odpowiedź to:


  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

sloik

Blada Twarz
Postaraj się dawać propozycje, które ożywią grę i poprawią aktywność na bitwach.
To jest teraz priorytet, a nie poprawianie "zadrajcy" gdzie na większości światów się tego wgl nie używa :)

bo większość światów zdechła jak dakota, której żadna propozycja nie ożywi, im wcześniej się z tym pogodzisz tym lepiej
 

lolol90

Blada Twarz
Siema, chciałbym napisać swoją propozycję kosmetycznej zmiany dotyczącej fortów:
Pewnie tego nie ogarniecie, ale jest 0,000001% że jakiś Helmut to odczyta.

Mianowicie, apropos, de facto chciałbym zwrócić uwagę na to, że gierka nie daje odpowiedniej ilości expa i obli z fortów (340 uników, 38 rund ustanych sam na enemy i dostałem 260 expa), obligacji też jest zbyt mało.
Ale przypomniało mi się, że kiedyś niejaki Joe Valacci (pozdrawiam!) organizował tzw. bitwy dla bogaczy - zamysł był taki, ze przychodziłeś na walkę z misiem jako broń fortowa i w kieszeni miałeś 50k (było atakujących ileś tam i wszyscy ginęli). Przeciwna strona z bitwy otrzymywała unikaty (wtedy niemożliwe do dropnięcia np. z prac) typu siekiera Boone, Colt Billa itp. Wiem, że to nie wróci, ale wiem też że macie moc sprawczą, żeby coś z fortów gracze dostali prócz mizernym expem, kilkoma obligacjami i straconej godzinie wieczoru. Np. tak jak na Galifreyu

Jak już przeczytaliście te wypociny to przejdę do meritum

Propozycja jest taka, że urozmaiceniem przy raporcie po walce fortowej mogłyby być: Skrzynie typu stalowe okucia, czy premium w jakiś tam mega rzadkim procencie, koperty z obligacjami (nie tylko na gali), czy wzmocnienia takie jak soczki na odnowę HP czy takie jak schowek, czy bomba-pułapka. Kiedyś dostawaliśmy skrzynki za TOPki (uników, zadanych, celnych) - to powodowało, że ludzie się nie słuchali rozkazów tylko kitrali się za innymi, żeby nabić TOP zadanych (sam tak robiłem :p ). Więc chciałbym, żeby wróciły nagrody "rzeczowe" przyznawane na jakiejś tam zasadzie losowości po walce fortowej. Pewnie gdzieś w plikach te helmuty to mają, więc nie byłoby dużo roboty, jakby to odkurzyć i zrobić coś, co sprawi, że gracze nie dostaną kuhwitzy po walce, czy przed walką, że nie ma za co HP odnowić, a taki mały lvl co sobie klika na pensylwanii i pisze mi jak mu dałem 100k wiadomość:

[11:22] Wiśnia: lolol90 dzieki za pomoc bo tera szybko ide w góre
by się na pewno ucieszył.

Schowek na amunicję, czy bomba pułapka, czy nawet soczek odnawiający 25% życia, czy coś na energię po walce to dobre urozmaicenie. Uważam, że nawet jakby dać każdemu kto padł jakąś pierdoletę na odnowę chociaż 15% energii to i tak by gry nie wypaczyło.

Trzymta sie, el9
 
Status
Zamknięty.
Do góry